Tatuaże, piercing i inne modyfikacje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmienny 17 cze 2013, 23:09
siostrawiatru, no bez jaj, gdzie za stara, :D a co chcesz sobie walnąć?
zmienny

przez siostrawiatru 17 cze 2013, 23:17
zmienny napisał(a):siostrawiatru, no bez jaj, gdzie za stara, :D a co chcesz sobie walnąć?

Jakoś tak się dokładnie nie zastanawiałam, ale na pewno coś kobiecego.. Ktoś tam mi kiedyś pokazywał jakieś katalogi , ale nie widziałam nic naprawdę fajnego. Może zbyt wybredna jestem..
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 17 cze 2013, 23:26
mi sie takie podobają.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 17 cze 2013, 23:34
Vett napisał(a):
Mushroom napisał(a):
Vett napisał(a):Ja osobiście kocham i piercing, i tatuaże. Jak tylko będę na swoim, biorę się za siebie.

Co pierwsze i gdzie?

kolczyk w wardze i trochę potem tatuaż na żebrach. (znakomite miejsce jak na pierwszy raz, nie powiem... Ale wielki on nie będzie - na szczęście. )

No ale jaki tatuaż :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Ferdynand k 17 cze 2013, 23:41
mnie się podoba rozdwojony język fajnie by z taką laską się całować :twisted: 8) :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez greenlight 17 cze 2013, 23:50
wykończony napisał(a):mnie się podoba rozdwojony język fajnie by z taką laską się całować :twisted: 8) :lol:

Miałam w planach ale partnerka sie nie zgodziła :?

przez Pieprz 18 cze 2013, 00:07
wykończony napisał(a):mnie się podoba rozdwojony język fajnie by z taką laską się całować :twisted: 8) :lol:

dziwne, chyba bym nie chciał
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Adam Smith 18 cze 2013, 02:04
zmienny,
może nie wprost, ale z tej wypowiedzi wyraźnie tak wynika, pisałeś to niejako w kontraście do moich poglądów:

wyraziłem swoje zdanie i dałem przyjacielską radę , a czy z niej skorzystasz , to już twoja sprawa ;)
no ale zareagowałeś awersją, że pieprze jak ksiądz z ambony gdy przedstawiłem swoje zdanie na temat, tam nie było argumentów żadnych, więc odebrałem to jako forme narzucania.

zważ na to , że księża propagują nieufność do wytatuowanych osób , bo przecież kaleczenie swojego ciała to grzech ( i to chyba ciężki :P ) , więc jest to tylko analogia do tego co napisałeś o tatuażach nie zarzucając ci żadnych złych intencji . Fakt faktem nazywając cię nietolerancyjnym trochę przesadziłem i pomyliłem pojęcia , ale nadal uważam , że uprzedzenia wynikają ze stereotypowego punktu widzenia
tak, bo mogę sobie to oceniać jak chce, rozumiem, że będąc z dziewczyną na spacerze i omijając jakąś dzielnicę typu bronx jestem nietolerancyjny wobec tych mieszkanców?

ale nikt cie posądza o to , że jeśli nie masz wśród znajomych osób wytatuowanych to jesteś nietolerancyjny , chodzi bardziej o podejście do tych ludzi , że ze względu na tatuaż są potencjalnie bardziej niebezpieczni od tych bez
żebyś wiedział statystycznie wg moich obserwacji procent ludzi tokstycznych wsrod tych z tatuazem jest wyzszy niz wsrod tych bez.

warto jeszcze zwrócić uwagę na takie czynniki jak wychowanie itp . Oczywiście wśród kryminalistów większość ma tatuaże , ale nie generalizujmy ;) bo tatuaż nie zmienia naglę spokojnego człowieka w toksycznego , tylko mamy tu do czynienia z innymi uwarunkowaniami
i teraz ty mi powiedz jedną rzecz: czy idąc chodnikiem wieczorową porą na przeciwko 10 gosci ubranych jak hipisi z długimi wlosami okularkami i wychudzonymi bedziesz czul sie tak samo (poziom czujnosci itp.), jak idąc na przeciwko 10 skoksowanych wydziarancy łysych typow z kryminalem wypisanym na twarzy?

dałeś tu skrajny przykład , bo takich skoksowanych typów wystraszyłbyś się nawet jakby nie mieli tatuaży , a poza tym gdyby twój kolega którego znasz od wielu lat i któremu w jakimś stopniu ufasz nagle zrobił sobie tatuaż , to twoja podejrzliwość wobec niego by wzrosła ? albo gdyby hipisi z długimi włosami i okularami byli wydziarani , to też byś ich ominął ? widzi to nie sam tatuaż wpływa w tym przypadku na ocenę , a jeszcze inne czynniki
Adam Smith

przez MamSwojePoglady 18 cze 2013, 04:48
zmienny, napis: Humanity is overrated i szczurka :)

przez artinen 18 cze 2013, 08:55
Ja myślę ,że ludzie robiacy sobie tatuaże maja poważne braki .
Prosta instalacja wodorowa dzięki której, zamienisz swoje auto w prawdziwy samochód na wode. I zaoszczędzisz przy tym pieniądze.

przez element 18 cze 2013, 09:21
artinen napisał(a):Ja myślę ,że ludzie robiacy sobie tatuaże maja poważne braki .

Mozesz to rozwinac?? Bo nie wiem o co Ci chodzi;d
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez Saraid 18 cze 2013, 09:27
element napisał(a):
artinen napisał(a):Ja myślę ,że ludzie robiacy sobie tatuaże maja poważne braki .

Mozesz to rozwinac?? Bo nie wiem o co Ci chodzi;d

Braki tatuazu dlatego go robią :lol: ;) sama jestem ciekawa tych braków.. :?:
Saraid

przez libertynka 18 cze 2013, 10:09

chyba każdy na tym forum odczuwa jakiś brak
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez zmienny 18 cze 2013, 11:31
Tomcio Nerwica,
chodzi bardziej o podejście do tych ludzi , że ze względu na tatuaż są potencjalnie bardziej niebezpieczni od tych bez

statystycznie są wg moich obserwacji.

zważ na to , że księża propagują nieufność do wytatuowanych osób , bo przecież kaleczenie swojego ciała to grzech

ja jestem mniej ufny, ale nie uwazam, ze to grzech.

dałeś tu skrajny przykład , bo takich skoksowanych typów wystraszyłbyś się nawet jakby nie mieli tatuaży

ale z tatuażami bardziej

, a poza tym gdyby twój kolega którego znasz od wielu lat i któremu w jakimś stopniu ufasz nagle zrobił sobie tatuaż , to twoja podejrzliwość wobec niego by wzrosła ?

nie pisałem o ludziach których znam.

albo gdyby hipisi z długimi włosami i okularami byli wydziarani , to też byś ich ominął ?

nie omijalbym, ale bylbym czujniejszy przechodzac obok.

widzi to nie sam tatuaż wpływa w tym przypadku na ocenę , a jeszcze inne czynniki

no ja nie pisze ze sam tatuaz, tylko mowa byla akurat o tatuażu.

MamSwojePoglady, ach no dobra, wierzę Ci na słowo, co mi pozostaje. :bezradny:
zmienny

Sortuj wg