Tatuaże, piercing i inne modyfikacje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez libertynka 20 wrz 2013, 11:24
Marcin20.04 napisał(a):Już dłuższy czas szukam studia tatuażu i wychodzi że w Siedlcach żadnego nie ma. Trzeba szukać w Warszawie.

W wawie polecam DirtyLust Studio (robiłam tam 1 tatuaż) i pewnie Blackstar ale tam dopiero będę robić, podzielę się wrażeniami jak zrobię.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Auman 20 wrz 2013, 12:20
veganka, ile zapłaciłaś za swój tatuaż, jeśli można wiedzieć? Chciałbym mieć jakieś rozeznanie w cenach.
Auman

przez Arhol 20 wrz 2013, 12:53
Marcin20.04, W kwestii tatuażu to nie takie proste,zależy gdzie i jakiej wielkości tatuaż,kolorowy/czarny,szczegółowość projektu i parę innych czynników na to wpływa,na tatuażach też lepiej nie oszczędzać,najwięcej dowiesz się w studiu na miejscu.
z ciekawości,co chcesz wytatuować
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Auman 20 wrz 2013, 12:54
Kestrel napisał(a):z ciekawości,co chcesz wytatuować

Na początek logo ONR, czyli tzw. "Falangę", chociaż mam jeszcze cztery inne pomysły.
Auman

przez Arhol 20 wrz 2013, 12:58
Marcin20.04, Logo tego typu zgrupowań nie robiłbym w miejscu zbyt widocznym,bo reakcje ludzi mogą być różne,niekoniecznie przychylne,ale to twoja decyzja.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Auman 20 wrz 2013, 13:00
Kestrel napisał(a):Marcin20.04, Logo tego typu zgrupowań nie robiłbym w miejscu zbyt widocznym,bo reakcje ludzi mogą być różne,niekoniecznie przychylne,ale to twoja decyzja.

Planowałem wytatuować to na ramieniu i było by zakryte przez rękaw koszulki, z resztą nie boję się antify. :mrgreen:
Auman

przez Arhol 20 wrz 2013, 13:07
Marcin20.04, ramię powinno ujść,więc spoko.
Moderator

przez kupmitrumne 20 wrz 2013, 14:19
Kestrel, z tego co wyszukałam to pan Viktor Portugals obecnie jest w Krakowie i tam dzierga więc możesz spróbować :)

http://www.victorportugal.com jego strona z pracami
i dokładny adress Sławkowska 16/2, Kraków, Poland

przez Arhol 20 wrz 2013, 14:44
kupmitrumne, Nad wizytą u victora też rozważałem,ale myślę że moje konto bankowe może protestować ;_; (nie ma co oszczędzać,zdaje sobie sprawę,jednak pewnie 2000 czy 3000 lub coś w tych okolicach >_>...
poza tym ciekawi mnie jak to z językiem,Victor umie nasz poroniony język czy tylko okaleczony inglisz wchodzi w grę.
Moderator

przez kupmitrumne 20 wrz 2013, 14:47
nie mam pojęcia ale myślę , ze raczej inglisz .. z tego co pamiętam o chyba on jest z Ukrainy

przez Tyrr 20 wrz 2013, 14:53
Kestrel napisał(a):Marcin20.04, W kwestii tatuażu to nie takie proste,zależy gdzie i jakiej wielkości tatuaż,kolorowy/czarny,szczegółowość projektu i parę innych czynników na to wpływa,na tatuażach też lepiej nie oszczędzać,najwięcej dowiesz się w studiu na miejscu.
z ciekawości,co chcesz wytatuować

Jeśli chcesz w miejscach intymnych (czy może inaczej - wymagających większego skupienia/dokładności) cena może być ciut większa. Wielkość na pewno też ma znaczenie, szczegółowość.
To czy kolorowe czy nie akurat znaczenia nie ma (przynajmniej w moim studiu). Znaczenie ma ilość sesji wymaganych do ukończenia tatuażu - płatne jest tak jakby od sesji. No a wiadomo - im większy i dokładniejszy tym dłużej będzie robiony. Z drugiej strony za taki malutki dla przykładu motylek co zrobi w 2h zapłacisz 1/4 ceny sesji, itd.
Co do oszczędzania na tatuażu to się zgadzam, nie warto :)
Dla przestrogi obczajcie sobie fotki pewnego "SALONU TATUAŻU" ze śląska - https://www.facebook.com/pages/Salon-Ta ... tos_stream :roll: Przypuszczam, że zrobi za jakieś śmieszne pieniądze... ale ja bym nie chciał z czymś takim się pokazywać :D

veganka, byłem w studiu dzisiaj. 2 października idę dokończyć swoje dzieło :mrgreen: I zapomniałem się spytać o ten biały :/ Ale jutro na konwencie spytam, chyba że znowu zapomnę... :evil:
Ostatnio edytowano 20 wrz 2013, 14:54 przez Tyrr, łącznie edytowano 1 raz
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Arhol 20 wrz 2013, 14:54
kupmitrumne, urugwaj tak dokładnie. : P

-- 20 wrz 2013, 14:04 --

kupmitrumne, urugwaj tak dokładnie. : P
Tyrr, nie znasz sie,zajebiaszcze tattoo :lol:
btw ta kocia istota na avatarze twoja ?
Moderator

przez Tyrr 20 wrz 2013, 15:11
Kestrel, nie moja ale mój wygląda bardzo podobnie :D Tylko za modela do zdjęc jak narazie się nie nadaje bo ciężko go zatrzymać w miejscu... no chyba że śpi :D
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Arhol 20 wrz 2013, 15:22
Tyrr, Czyli kotecek,pan kotecek zapewne stracił pewne artefakty :lol:
ale pomijając diamenty twojego kota i skalpel weterynarza,gdzie jeszcze byś polecił robienie biomechaniki ? (motyw na poprzedniej stronie,albo 2 wcześniej)
Moderator

Sortuj wg