Tatuaże, piercing i inne modyfikacje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 16 cze 2013, 18:47
zmienny napisał(a):greenlight, przykład z modą miał tylko pokazać, że indywidualne gusta są tworzone przez społeczeństwo.

zauważyłem też po sobie, że jestem podejrzliwy wobec osób wytatuowanych, czy coś nie ukradną na przykład.

Idąc za tym przykładem,każdy ubrany w dres to pseudokibic/handlarz dragów,każdy w garniturze to bankier/biznesmen itd....
Ocenianie po wyglądzie to jedna z największych bzdur jakie można wymyślić i się kierować..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Saraid 16 cze 2013, 18:52
zmienny napisał(a):
zauważyłem też po sobie, że jestem podejrzliwy wobec osób wytatuowanych, czy coś nie ukradną na przykład.

że co ja prosze? :shock: a jak ktoś nie miła aparycja znaczy,że jest mordercą?co to za dedukcja?
Saraid

przez Anna Maria 16 cze 2013, 18:57
O wegańskich tatuażach http://forum.empatia.pl/viewtopic.php?f=2&t=2109 Na stronie epatia.pl można dużo oprócz tego znaleść dla wegan.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Auman 16 cze 2013, 18:59
Kestrel napisał(a):
zmienny napisał(a):greenlight,
Idąc za tym przykładem,każdy ubrany w dres to pseudokibic/handlarz dragów

Jestem kibolem i dilerem. :D Ale tak na poważnie, to ja też bardzo często oceniam ludzi po wyglądzie.
Auman

przez Adam Smith 16 cze 2013, 18:59

pieprzysz jak ksiądz na ambonie :roll:

-- 16 cze 2013, 19:01 --

Ale tak na poważnie, to ja też bardzo często oceniam ludzi po wyglądzie.

współczuje :roll: bo już chyba większej formy debilizmu nie znam
Adam Smith

przez zmienny 16 cze 2013, 19:03
Tomcio Nerwica napisał(a):zmienny, Oczywiście , ale też nie każdy kto robi sobie tatuaż ulega jakimś wzorcom społecznym . Dla mnie to jest różnica pomiędzy kimś kto robi to po krótkim namyślę , a kimś kto interesują się tą tematyką od dawna i daje sobie czas na zastanowienie żeby póżniej tego nie żałować .

konkretny trend nie musi tu mieć decydującego wpływu, chodzi raczej o globalne uwarunkowanie społeczne i to jak pojmowany jest tatuaż w tej przestrzeni.

np. tam gdzie szokuje, to inaczej jest postrzegany przez samego nawet nosiciela niż tam gdzie nie szokuje.

a nie wiem czy widzieliście, niektórzy już sobie nawet oczy tatuują i jest też modne robienie sobie blizn.

Kestrel
Idąc za tym przykładem,każdy ubrany w dres to pseudokibic/handlarz dragów,

błąd. nie poszedłeś za moim przykładem, bo mówił on o podejrzliwości i zwiększeniu czujności a nie zakładanie z góry czegoś.

Saraid

że co ja prosze? :shock: a jak ktoś nie miła aparycja znaczy,że jest mordercą?co to za dedukcja?

zrozumiałaś tak samo jak Kestrel, więc moje słowa prostujące pasują też tutaj.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
zmienny

przez Auman 16 cze 2013, 19:04
Tomcio Nerwica napisał(a):
Ale tak na poważnie, to ja też bardzo często oceniam ludzi po wyglądzie.

współczuje :roll: bo już chyba większej formy debilizmu nie znam

E tam, ja znam.
Auman

przez zmienny 16 cze 2013, 19:05
Tomcio Nerwica,
pieprzysz jak ksiądz na ambonie

ale w jakim sensie pisząc, że jestem bardziej ostrożny z ludźmi wytatuowanymi, pieprzę jak ksiądz na ambonie?
zmienny

przez libertynka 16 cze 2013, 19:10
kasiątko, ja mam na tym forum nicka Hej :)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Adam Smith 16 cze 2013, 19:14
konkretny trend nie musi tu mieć decydującego wpływu, chodzi raczej o globalne uwarunkowanie społeczne i to jak pojmowany jest tatuaż w tej przestrzeni.

to że nosisz gacie tez jest globalnie uwarunkowane społecznie , bo noszą je wszyscy ( a przynajmniej większość ) , a tak poza tym to nie interesuje mnie jak będę postrzegany , bo dla mnie każdy ma prawo nosić co chce , robić co chce o ile nie szkodzi tym innym , więc polecam bardziej zwracać uwagę nie na to co ludzie noszą na skórze , a raczej pod nią ;)
ale w jakim sensie pisząc, że jestem bardziej ostrożny z ludźmi wytatuowanymi, pieprzę jak ksiądz na ambonie?

to , że mam tatuaż to oznacza , że jestem bardziej niebezpieczny od tego co go nie ma ? gdzie tu logika ? poza tym nie wolno ufać nikomu i nieważne czy człowiek ma tatuaż czy nie ;) ale na szczęście z tobą nie miałbym problemu bo unikam ludzi nietolerancyjnych .
Adam Smith

przez Saraid 16 cze 2013, 19:23
Tomcio Nerwica, czyli jak mnie spotkasz to uważaj bo mam tatuaż więc :P
poza tym moj akurat jest w mało widocznym miejscu . zmienny, widząc mnie nie wiedzac,ze go mam tez już bym była podejrzana?a fuuuuuuuu ...
Saraid

przez Ferdynand k 16 cze 2013, 19:25
Saraid gdzie? :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

przez Saraid 16 cze 2013, 19:28
wykończony napisał(a):Saraid gdzie? :twisted:

Ciekawemu nos urwało :lol: :mrgreen:
Saraid

przez Adam Smith 16 cze 2013, 19:39
Saraid, dlatego z myślą o takich kobietach jak ty zamontowałem kraty w oknach i alarm w drzwiach do domu :P
Adam Smith

Sortuj wg