Tatuaże, piercing i inne modyfikacje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez greenlight 16 cze 2013, 17:28
Nie znalazłam podobnego wątku, jeśli taki istnieje prosze o usunięcie.

Jak w temacie, posiadacie? wasza opinia na ten temat.
Na pewno jest tutaj na forum kilku zainteresowanych tematem :)

przez zmienny 16 cze 2013, 17:39
greenlight, a co, swojej opinii nie masz?
zmienny

przez greenlight 16 cze 2013, 17:42
Forum służy do tego by wymieniać opinie na dany temat. Także nie rozumiem złośliwości na start

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szpicruta 16 cze 2013, 17:43
zmienny, Wyraźnie jest napisane, że chce poznać opinie innych.
x

przez zmienny 16 cze 2013, 17:44
greenlight, nie jest to złośliwość, nawiązałem tylko do tego co teraz napisałaś: forum służy wymianie opinii, a Ty nie dałaś nic na wymianke. :D
zmienny

przez Adam Smith 16 cze 2013, 17:46
ja tatuażu jeszcze nie mam , ale w najbliższym czasie planuje sobie takowy zrobić :D chociaż rodzina jest przeciwko , to jednak ja mam być szczęśliwy a nie oni , więc postawię na swoim ;)
Adam Smith

przez greenlight 16 cze 2013, 17:48
Piercing posiadam, może nie na twarzy (ze wzgledu na wczesniej wykonywaną pracę). Także aktualnie tunele tylko w uszach, tatuaże planuje :)
Tematem jestem zainteresowana juz od kilku lat :D

-- 16 cze 2013, 17:51 --

Tomcio Nerwica, ja też zaczęłam robić wszystko względem swojego wyglądu wbrew temu co mówiła na to moja rodzina. Oni po czasie sie pogodzili, ja jestem szczęśliwsza :smile:

przez Saraid 16 cze 2013, 17:53
Sama mam tatuaż nie napisze gdzie :D ale uważam ,że wszytko z umiarem w dobrym guscie jest
przyswajalne.
Saraid

przez zmienny 16 cze 2013, 17:55
moim zdaniem ozdabianie ciała to jakaś forma szpanu, autokreacji, tworzenia własnego wizerunku i poczucia tożsamości. :smile:
zmienny

przez Adam Smith 16 cze 2013, 17:56
greenlight, to dobrze , w końcu ma się jedno życie , do tego zdecydowanie za krótkie żeby się przejmować opiniami innych ludzi :D jaki tatuaż sobie planujesz zrobić ? ;)
Adam Smith

przez greenlight 16 cze 2013, 17:57
zmienny, szpanu? nie wydaje mi się, przynajmniej ja tego tak nie postrzegam.
Gdy zmieniasz fryzure też nie robisz tego zeby zaszpanowac przed otoczeniem tylko raczej żeby sobie samemu bardziej się podobać i czuć się lepiej ;)

-- 16 cze 2013, 18:00 --

Tomcio Nerwica, ja już miałam zaplanowany, wpłaconą zaliczkę, zaklepany termin a koniec końców musialam zrezygnować przez inne wydatki :(
Miał to być motyw rozerwanej skóry, w środku odwzorowana faktura mięśni a na tym płytka z "wybitymi" symbolami moich przypadłości z ICD :)

przez libertynka 16 cze 2013, 18:02
greenlight, ale fajnie, że założyłeś ten wątek! ja właśnie się wybieram zrobić tatuaż. na razie czekam na paczkę bo zamówiłam żel i krem do pielęgnacji tatuażu easytattoo :)
właśnie chciałam się zapytać kto z forum ma tatuaż, pochwalcie się fotami :D
jak długo wam się goił? czy pod folią czy bez folii?

moja opinia na temat tatuażu i kolczykowania jest taka, że co kto lubi, nie każdemu się musi podobać, a jeśli jest w dobrym guście i nie przesadzone to powinno być ok ;) nie podobają mi się dziewczyny wydziarane od szyi po stopy, natomiast u facetów jakoś łatwiej akceptuję duże tatuaże, chociaż też zależy jakie. niektórym pasuje, innym nie.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez zmienny 16 cze 2013, 18:03
zmienny, szpanu? nie wydaje mi się, przynajmniej ja tego tak nie postrzegam.
Gdy zmieniasz fryzure też nie robisz tego zeby zaszpanowac przed otoczeniem tylko raczej żeby sobie samemu bardziej się podobać i czuć się lepiej

zmieniasz fryzure tak by się podobać sobie owszem, ale podobasz się sobie taką jaką myślisz jest być cool w konkretnych relacjach społecznych.

przykładowo dzwony też kiedyś ludzie zakładali by się podobać sobie, dziś jednak jak są niemodne to mało kto je nosi, więc to podobanie sobie nie jest wcale takie indywidualne jak się wydaje. ;)
zmienny

przez Adam Smith 16 cze 2013, 18:06
moim zdaniem ozdabianie ciała to jakaś forma szpanu

takie przypadki też się zdarzają ;) ale ja interesuję się tatuażami od kilku lat i dojrzałem do tego żeby sobie zrobić tatuaż . W końcu to nie jest decyzja pod wypływem impulsu tylko planowana już od dawna ;)
greenlight, szkoda : ( ale co się odwlecze to nie uciecze :D swoją drogą fajny motyw , ciekawe jak wyjdzie :D
Adam Smith

Sortuj wg