weganie i wegetarianie z forum - łączmy się!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bezsilna_22 16 sie 2015, 22:18
abstrakcyjna napisał(a):bezsilna_22, Mięsa nie jem z wyboru. Na diecie bezglutenowej jestem dopiero ze 2 tygodnie. Mam prawdopodobnie celiakię. :roll:

Dasz radę ;)

przez abstrakcyjna 16 sie 2015, 22:37
bezsilna_22, dzięki, gdzie kupujesz najczęściej produkty bezglutenowe? ;) pomaga Ci dieta na Twoje dolegliwości?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez bezsilna_22 16 sie 2015, 22:40
abstrakcyjna napisał(a):bezsilna_22, dzięki, gdzie kupujesz najczęściej produkty bezglutenowe? ;) pomaga Ci dieta na Twoje dolegliwości?

ja robię zakupy w sklepie ekologicznym, wtedy jest pewność, że nie ma śladowych ilości glutenu.

niezbyt, bo w ogóle żadnych zbóż nie powinnam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abstrakcyjna 16 sie 2015, 22:57
bezsilna_22, szkoda tylko, że wszystko ekologiczne jest takie drogie. :?
Czyli prawie wszystkiego nie możesz. I co tu wtedy jeść :/
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez bezsilna_22 17 sie 2015, 00:01
abstrakcyjna napisał(a):bezsilna_22, szkoda tylko, że wszystko ekologiczne jest takie drogie. :?
Czyli prawie wszystkiego nie możesz. I co tu wtedy jeść :/

No niestety na jedzenie wydaję kupę kasy.
No dokładnie...... dlatego już staram się nie przesadzać.... sama sobie ustalam, co jem i testuję, jak się czuję. :)

przez krokusik01 29 kwi 2016, 09:54
Dziewczyny, jak chcecie jeść ekologicznie, to się zakręćcie obok jakiegoś znajomego ze wsi - na pewno kogoś takiego macie. Produkty ekologiczne są bardzo często tak drogie, bo mają piękną etykietkę świadczącą o rzekomo ekologicznej uprawie czy produkcji. Jest to zabieg marketingowy, który nie zawsze ma coś wspólnego z prawdą. Tymczasem naprawdę ekologiczne i zdrowe, nieprzetwarzane produkty można kupić od rolnika. I są one znacznie tańsze, niż te z modnych sklepów.

A jeśli chodzi o soki zagęszczane żelatyną, pełne konserwantów i dosładzane syropem glukozowo-fruktozowym, to mogę ze szczerego serca polecić produkty ekomedica http://www.apteka-melissa.pl/producent/ekamedica.html - są naturalne, bardzo zdrowe i bez konserwantów. Sam piję ten z aceroli i aloesu.

Sortuj wg