Co robicie? kim jesteście

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez marmarc 07 lis 2006, 13:31
chyba wtyczkę wyciągnie z serwera... a dysk z bazą danych naszego forum niech przebije osikowym kołkiem i zakopie na dnie oceanu...

monotonia

przez basia34 10 lis 2006, 09:42
Zaczynam dzien o 6 rano - budze męza do pracy, potem córe do szkoły w następnej kolejności syna i najmłodsza córe. Ok 8 wychodze z mała do przedszkola wracając robię drobne zakupy. A w domu? Sprzątanie gotowanie pranie prasowanie... potem po małą do przedszkola, w tym czasie starsze dzieci wracają do domu, potem mąż, zaczyna sie podawanie obiadu - oczywiscie 3 razy odgrzewany bo o róznych porach wracają. Popołudnie spędzam jako pomoc przy odrabianiu lekcji.Pora kolacji, ostatnie zmywanie garów, czas dla mnie - ale to juz ok 22 więc biore dawke leków w ilosci 6 róznych kapsółek , ide spac ale tylko po to zeby 4-5 razy w nocy się budzić.Zaczyna się nowy dzien gdy budzik dzwoni o 6.....i taki sam dzien dziś, jutro ,pojutrze....
"...Przytul się do nadziei, a w ciszy będzie umierać to co jest twym bólem ...."

przez korres1 10 lis 2006, 10:20
Basiu, czyżbyś była desperate housewife? Z Twojego posta wyziera nuda i rozpaczliwa chęć zmiany. Jeśli mogłabym Ci cokolwiek poradzić, radzę Ci, żebys pogadała z mężem, że jest Ci ciężko, że czasem byś chciała iść do kina, a potem może np. do pracy na pół etatu? Często ludzie zapracowani (wiem, bo sama mam podobną pracę) nie widzą i w głowie im się nie mieści, że ktoś może cierpieć z nadmiaru czasu czy też codziennych, rutynowych czynności.
Daj znać jak poszła rozmowa. POwodzenia.
pozdr

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg