Co robicie? kim jesteście

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez atrucha 04 lis 2006, 14:47
pajak_leon napisał(a):z tego co wiem, również jechałaś po całości, jeżeli chodzi o Moniczkę

Najwyraźniej mało wiesz. Proponuję przeczytać posty a potem wydawać opinie.
Co do mojego moderowania - jeżeli masz zażalenia - udaj się do administracji.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez snaefridur 04 lis 2006, 14:51
pajak_leon ,nie gadaj,że odchodzisz z forum ? :?
snaefridur

przez didado1 04 lis 2006, 15:03
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:37 przez didado1, łącznie edytowano 2 razy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lith 04 lis 2006, 15:33
Regulamin napisał(a):7. Zasady, których ignorowanie może prowadzić do rangi karnej i/lub ostrzeżenia i/lub wydalenia z forum:
a) Obrażanie użytkowników, kłótnie.

Prosil bym tylko o wzajemna akceptacje, troche tolerancji i trzymanie sie tematu. Spory nie prowadza do niczego... przynajmniej niczego dobrego.
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 04 lis 2006, 21:10
Przestudiowałem cały temacik od poczatku.....i tu wszystkich zaskoczę, musze przyznac rację Pajęczarce.....Co do sprawy dotyczacej Malcolma....
Malcolm, jeżeli chodze na imprezy, byłem na swojej studniówce, mam kolegów i koleżanki...to z tego powodu mam cierpieć....nie rozumiem zbytnio Twojego toku myślenia....W jakim aspekcie próbuje być jak "inni", (wogóle kto to są Ci "inni"???)....nierozumiem......Każdy robi to co lubi....i co mu odpowiada. Ty siedzisz w samotności, ja uwielbiam towarzystwo ludzi...każdy ma swój sposób na życie...Wiec zanim nastepnym razem napiszesz coś w stylu..."Próbujecie byc jak inni"...pomysl dwa razy....

Pozdrawiam!!!
Ostatnio edytowano 04 lis 2006, 22:38 przez DarkAngel, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
ExModerator

przez atrucha 04 lis 2006, 21:53
Dark..doprawdy? :lol: Przeczytaj uważnie posty Pajeczycy. Dotyczą przede wszystkim Ciebie :lol: "Sojuszniku" (wedle niej).. Zostałam zgrupowana bezwiednie. Hm.. Moniczki nie atakowałam. Ciekawe wiatry na forum :D
Dla mnie ten temat jest zakończony.Bye!
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 04 lis 2006, 22:05
Dzierlatko!!! Co mnie dotyczy??? Gdzie???? Przeciez napisałem w jakich sprawch sie zgadzam.....O Tobie nawet nie wspomniałem....Wiec nie rozumiem o co Ci chodzi :roll: .....

A juz wiem, dobrze że mi wyjasniłaś.....Chodzi o moje najazdy na osobę Moniczki.....Będe to robił nadal, dopóki będa sie ukazywac nowe posty z kolejnymi urojonymi chorobami....mozna przymróżyc oko raz, dwa, nawet trzy razy....ale tu nie ma konca.....I nie bedzie...dopóki taka osoba nie podejmie nalezytego leczenia.....
Leonie drogi, sam robisz to samo...najeżdzając na inne osoby....

Niestety wchodzę rzadko na subforum "Nerwica lekowa" i inne jak "Depresja" itp, dlatego nie orietowałem sie w sytuacji..Dzieki za uzmysłowienie mojego błedu.... Więc wycofuje sie z racji przyznanej na temat forum......poprzedni post został zmodyfikowany....

Czas chyba aby Dark poszedł na emeryturę.....A forum niech zyje własnym życiem, zalewane nowymi postami o chorbach Moniczki...Tak wiec żegnam wszystki znajomych i nieznajomych forumowiczów i dziekuje za mile spędzone chwile ;)
Pozdrawiam!!!
Obrazek
ExModerator

przez atrucha 05 lis 2006, 01:11
No chyba Cię pogięło, Dark! :?

Pechowy dzień? Czarna seria :?:
To może ja też już nie wrócę..

Ok,Piotrek..Jak wrócę z Wiednia chcę Cię tu widzieć.I nie ma "nie" :!: :twisted:
Tylko Ciebie tu miałam od początku.. :?
Przyjaciel forum

przez snaefridur 05 lis 2006, 16:38
Na mnie czas był już dawno,ale jestem zbyt sentymentalna.Trzeba się z tego wyleczyć.
Zabieram swoje książki i płyty,oraz odchodzę.;)
Bywajcie.Za tych co na morzu ;).
Zostawiam GG dla zainteresowanych:3712051
snaefridur

przez didado1 05 lis 2006, 17:02
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:36 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez meskalina 05 lis 2006, 18:04
A taki byl ciekawy neutralny temat...wszystkim wam gratuluje zepsucia go. Brawo! Dla postronnych wnikliwych obserwatorow bardzo pouczajaca sytuacja...leczmy sie, badzmy wszyscy szczesliwi, pomagajmy sobie, sluchajmy i wspierajmy, ale jak pojawi sie sytuacja konfliktowa to najlepiej strzelic focha trzasnac drzwiami i wyjsc, o jakie to typowe.
Powinniscie taka wymiane zdan prowadzic na priv, a nie na forum.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez marmarc 06 lis 2006, 08:59
Jak tak czytałem wasze posty, umiłowani moi nerwicowcy, to mi się przypomniały sceny z filmu "lot nad kukułczym gniazdem", jak się tam na terapii zrobił taki młyn, że nawet ta pielęgniara-gestapowiec nie była w stanie tego opanować.
Ciekawe, czy jak byśmy sobie tak klasycznie siedzieli wszyscy w kółeczku, to czy byśmy się zaczęli bić, szarpać?
Wydaje się, że choroba, której niedodłącznym składnikiem jest niestabilnść emocjonana, przynamniej w krótszych czy dłuższych okresach czasu, powinna w nas wyrobić umiejętność rozumienia i przechodzenia do porządku dziennego nad cudzymi wybuchami. "Nie wszystko co spontanicze jest autentyczne" - w naszym przypadku to chyba ważna kwestia.
A skoro tematem tego wątku jest pisanie o tym co się robi w życiu, odpowiem tak:
Ja nie robiłem, i nie robię wielu rzeczy które są (były) charakterystyczne dla ludzi w moim wieku (np. chodzenie na dyskoteki). Czasem to pewnie było dla mnie pozytywne w skutkach, a czasem - nie. Ale nie to jest moim problemem. Problemem jest, że się to wiąże (wiązało) z poczuciem wyższości.

przez Magda-27 06 lis 2006, 10:27
Siostra, szwagier, co wy za szopki odwalacie ? :shock:
Wracać mi tu w tej chwili i rodziny nie rozwalać ;) bo będziecie mieli ze mną do czynienia :!:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Gods Top 10 07 lis 2006, 12:20
Jesli tak już "każdy zabiera swoje zabawki i idzie do innej piaskownicy", to "niech ostatni odchodzacy zgasi światło" :roll:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Sortuj wg