Co robicie? kim jesteście

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez grown-up19 03 lis 2006, 17:52
można coś akceptować i przyzwyczaić się do tego, ale można to również zmienić. wiem, co mówię. i wcale nie twierdzę, że próbuję być taki jak inni. idę na imprezę nie dlatego, że idą inni, ale dlatego, że chcę się sprawdzić, walczyć z tą chorobą i choć trochę pokorzystać z życia. zresztą każde asocjalne zachowania da się skorygować, jeśli tylko się chce.
Obrazek

przez grown-up19 03 lis 2006, 18:11
nie będę się bawił tutaj w psychologa, ale uważam, że tak do końca nigdy nie możemy znać swoich możliwości. zawsze można się udoskonalać, a człowiekowi, który stoi w miejscu życie przelatuje przez palce... zresztą as you wish Malcolm
Obrazek

przez didado1 03 lis 2006, 18:27
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:39 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 03 lis 2006, 18:44
Może i faktycznie po co tu wchodzę, nara.

no co Ty Malcolm :shock: nie można się sugerowac jedną wypowiedzią przecież :?: :roll:

przez Czarownica_Akara 03 lis 2006, 19:02
pajak_leon=====> życze Ci tego zeby ktoś kiedyś nagadał Ci takich rzeczy, żeby Ci w pięty poszło. Właściwie to co TY tu robisz skoro nie ma w Tobie nawet krzty zrozumienia. Nawet nie wiesz co żeś zrobił tą swoją nędzną gadką, nie stać Cie na nic lepszego???Żałosne.
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez didado1 03 lis 2006, 19:11
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:38 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez meskalina 03 lis 2006, 21:02
ej..wiem, ze kazdy ma tu swoje problemy, ale tez kazdy jest dorosly, przynajmniej chyba za takich chcecie uchodzic...
Malcolm skoro wymagasz akceptacji siebie takim jaki jestes bez oceniania i prob "nawracania" na normalnosc to chyba sam powinienes postepowac w taki sam sposob, jak sam zauwazyles kazdy jest inny...i kazdy ma swoj sposob na zycie wiec nie wyciagaj pochopnych wnioskow.

A Pajak Leon no coz...moze mial zly dzien, sztuka panowania nad negatywnym emocjami jest trudna do opanowania, a Ty Malcolm pewnie jestes tu niewiele winny chociaz Ci sie oberwalo.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez didado1 03 lis 2006, 21:22
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:38 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez atrucha 04 lis 2006, 12:20
To forum z racji naszych przypadłości należy do grupy podwyższonego ryzyka jeśli chodzi o spory i kłótnie. Aż dziw,że tak mało u nas problemów z porozumieniem do tej pory było.. :lol:
Mam nadzieję,że Pajęczyca na przyszłość przemysli nim napisze..Malcolm też powinien zmobilizować się do działania nie pokazując fochów i zawitać znów na forum ;)
Malcolm! Nie daj się prosić!
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez pajak_leon 04 lis 2006, 14:20
didado1 czy mówiłam ci już, że jesteś największą hipokrytką na tym forum?? :D :D :D
Widzę, że nie możesz przestać o mnie myśleć, może umówimy się na priv na jakieś małe figo fago? :D

Droga Atrucho, moje wypowiedzi ZAWSZE są przemyślane, a jak pani moderator ustosunkuje się do sprawy Moniczki???

[ Dodano: Sob Lis 04, 2006 2:37 pm ]
Chcialam jeszcze dopowiedzieć pewną rzecz..

otóż, początkowo każdemu tutaj wydaje się, że to forum spełnia chociaż w paru procentach funkcję oczyczającą/uzdrawiającą..Niestety szybko okazuje się, że jest to skupisko malkontentów, marud, potencjalnych samobójców..Każdemu jest ciężko, ale w ten sposób sobie nie pomagacie..z tego co wiem, istnieją specjalne miejsca w necie, skupiające samobójców..proponuję się tam przenieść..

Malcolm - Twoja wypowiedź "dlaczego próbujecie być tacy jak oni" rozłożyła mnie na łopatki? Bo niby dlaczego mielibyśmy być inni..To nie Ty będziesz dla mnie wzorem, tylko właśnie Ci, którzy z podniesioną głową idą przez życie, a nie pomykają ukradkiem...

Wiem, że Ci, którzy siebie szanują, chcą wyzdrowieć już dawno stad wybyli, mają rację..czas wracać do żywych..:)

ach, didado1 tyle rzeczy ciśnie się na usta, tyle rzeczy zostało niewypowiedzianych..nie płacz po mnie, nie smutno mi opuszczać to forum, mam inne miejsca, które odwiedzam chętniej..przykro mi, że weszłam z butami do twojego wirtualnego domu, tu, gdzie spędzasz tyle czasu..proponuję jednak anonse randkowe zakładać na fotce, ew. laskach.pl..Królowo forum o depresji i mosznie :D Pozdrawiam cię serdecznie i ściskam gorąco, moja ty gołąbeczko..jeśli nie mogłabyć spać przeze mnie lub beze mnie, zawsze możesz wystosować mi gorącego maila na durszlak@o2.pl

Całą resztę serdecznie pozdrawiam, zapraszam na priv - mój nr 5981117 ( to tak, jeśli ktoś chciałby porozmawiać o rzeczach mniej poważnych a i poważnych też)
A nad tym wszystkim kto panuje?

Jak to kto??

Pająk Leon :)

przez atrucha 04 lis 2006, 14:39
pajak_leon napisał(a):a jak pani moderator ustosunkuje się do sprawy Moniczki???

Rzeczowo. Temat toksyczności,a raczej Waszej kłótni został zamknięty poniważ niczego nie wnosił. Każdy ma prawo wypowiadania się na forum zgodnie z zasadami. Powielane tematy (także Moniczki) są zamykane.
Skargi na moderatorów i innych użytkowników przyjmuje Shadow.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez pajak_leon 04 lis 2006, 14:43
niestety jesteś stronnicza, z tego co wiem, również jechałaś po całości, jeżeli chodzi o Moniczkę, rozumiem więc, że na nią można, ale chłopców-hipochondryków, którzy rozmieniają się tutaj na części pierwsze tknąć nie można..

Atrucha, cóż rzec..nie powinnaś być moderatorką..trzym się i pozdrów resztę swoich popleczników :D
A nad tym wszystkim kto panuje?

Jak to kto??

Pająk Leon :)

Sortuj wg