Misja na marsa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Misja na marsa

przez zujzuj 05 maja 2013, 14:38
Kto z was by poleciał na marsa? http://applicants.mars-one.com/ Ja musze powiedzieć że w takim Big brotherze jak to to za nic w świecie bym udzialu nie wziął... Ale już jesli chodziłoby o jakąś planete gdzie są rośliny itd... to poleciał bym od razu:)

Misja na marsa

przez Siding Spring 05 maja 2013, 15:23
plenata gdzie sa rosliny he..no musisz poczekac z 200 lat jeszcze nim wyrusza do tej proxima centuri czy do tej planety nazwanej bodajze glissa. (oddalona o 10tki lat swietlnych). Najwieksze prawdopodobienstwo ze tam sa warunki zblizone do ziemskich.

Co do mars one to bedzie to reality show. wybiora 20stke z calego swiata w formie glosowania. Musisz wlasna aplikacje stworzyc, zaprezentowac sie a potem ludzie beda na Ciebie glosowac:P. Hehe jeszcze jak to wszystko dopiero bylo w formie projektu to subskybowalem sobie te cala misje jako potencjalny ochotnik. Ale wiadomo ze zwyklych szaraczkow nie wezma:) . Podroz tylko w 1 strone. (trwac bedzie 7 miesiecy). Juz nie wrocisz...:)

Misja na marsa

przez zujzuj 05 maja 2013, 20:09
Ja żałuje trochę, że nie żyje w czasach kiedy za oceanem była przepaść i potwory... Teraz zostały tylko inne planety, ale tak jak mówisz. Dopiero za kilkaset lat.

Co do tego marsa. To ja na 100% jak tylko bym wolądował to bym rozpieprzył wszystkie kamery

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Misja na marsa

przez Siding Spring 05 maja 2013, 20:14
Hm...no tez pomysl?:> ale moze maja taka ewentualnosc w glowie. Ci organizatorzy:>

Misja na marsa

przez zmienny 05 maja 2013, 20:26
na big brother to ja też nie, kontakt z bazą i nic więcej, ewentualnie wrzucanie filmików na youtube jak sobie latam i oczywiście odpowiednia ekipa, pełen luksus na statku.

kwestia jedynie warunków.
zmienny

Misja na marsa

przez carlosbueno 05 maja 2013, 20:31
20- tka z całego świata, nie mam najmniejszym szans, mnie by nawet odzrucili jak na świcie byłoby 21 osób a nie 7 a pewnie do tego czasu z 8 miliardów ludzi.
Największy Forumowy Maruda

Misja na marsa

przez buka 05 maja 2013, 20:37
swego czasu sprzedawali działki na księżycu,słaby żart

Misja na marsa

przez zujzuj 05 maja 2013, 20:48
Ja też nie wierze, że to przejdzie.. Mi tam warunki zwisają. Im cięższe tym lepiej...tylko chodzi mi o takie "naturalne ciężkie"...bo wolałbym chyba takie niż super ekstra puszke do końca życia i wszelkie wygody...

Misja na marsa

przez mark123 05 maja 2013, 20:52
Mam wątpliwości, żeby do 2023 roku udało wysłać ludzi na Marsa..
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Misja na marsa

przez carlosbueno 05 maja 2013, 20:58
mark123 napisał(a):Mam wątpliwości, żeby do 2023 roku udało wysłać ludzi na Marsa..

też mam wątpliwości, ludzie po lądowania na księżycu w 1969 roku myśleli że zasiedlenie najbliższych planet to kwestia kilku kilkunastu lat nic takiego jednak nie zaszło . Już prędzej wybuchnie 3 wojna światowa która cofnię nas do epoki kamiennej niż zasiedlimy inne planety.
Największy Forumowy Maruda

Misja na marsa

przez mark123 05 maja 2013, 21:05
carlosbueno napisał(a):też mam wątpliwości, ludzie po lądowania na księżycu w 1969 roku myśleli że zasiedlenie najbliższych planet to kwestia kilku kilkunastu lat nic takiego jednak nie zaszło . Już prędzej wybuchnie 3 wojna światowa która cofnię nas do epoki kamiennej niż zasiedlimy inne planety.

A nawet gdyby się udało, to raczej polecą prawdziwi astronauci. W ogóle to wydaję mi się, że ktoś dla jaj założył taką stronę, że nie jest to oficjalny projekt.

-- 05 maja 2013, 21:38:33 --

Jakieś kilka miesięcy temu czytałem gdzieś, że człowieka na Marsa chcą wysłać w 2030 roku, więc skąd się nagle wzięło to
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Misja na marsa

przez Pasman 05 maja 2013, 21:41
A swoją drogą po co lecieć na marsa, przecież na ziemi są więzienia.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Misja na marsa

przez Siding Spring 06 maja 2013, 08:36
Projekt jest jak najbardziej realny wystarczy zobaczyc jacy ludzie sa w to zaangazowani. Ja tam mysle ze to przejdzie ..projekt na te czasy nie jest jakis niewykonalny tylko potrzeba kasy i sponsorow. Ale tez mysle ze poleca osoby scisle zwiazane z astronomia. No i ta forma big brothera ..;/ (nawet tworca amerykanskiego big brothera jest w to zaangazowany). Z drugiej strony po co to? Na Marsie mozna zyc tylko w kapsulach (kiedys to podobno byla planeta z oceanami i warunkami jeszcze bardziej zblizonymi do ziemski).

Lepiej te kase juz teraz przeznaczyliby na budowe statku kosmicznego z napedem nuklearnym i wyslanie go do http://pl.wikipedia.org/wiki/Gliese_581_g a nuz moze tam zyja piękne kosmitki:D

Misja na marsa

przez wiejskifilozof 06 maja 2013, 09:06
Ludzie, to to świetna wiadomość dla tych co nie mogą spłacić rat.Wylecieć na Marsa i mieć spokój.Genialny jestem.

Sortuj wg