Fenomen Ona tańczy dla mnie.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Reiben 09 wrz 2013, 18:42
Widocznie nie każdy ma tak silną psychikę żeby później żyć z takim brzemieniem mimo milionów na koncie :)
Reiben

przez carlosbueno 10 wrz 2013, 10:32
Reiben napisał(a):Widocznie nie każdy ma tak silną psychikę żeby później żyć z takim brzemieniem mimo milionów na koncie :)

Dla wykonawców i słuchaczy tej muzyki, ona nie jest żadnym wstydem, to raczej ci co jej nie słuchają, albo nawet słuchają ale uważają że jest wieśniacka uważają to za wstyd. Taki gwiazdor muzyki disco polo jest w swoim środowisku uważany za boga, laski zanim szaleją, faceci zazdroszczą sławy i pieniędzy, na pewno to żadne brzemię nie jest tylko powód do dumy, a do tego że media i część opinii publicznej nienawidzą tej muzyki, środowiska chyba już przywykli.
Największy Forumowy Maruda

przez Sorrow 10 wrz 2013, 11:04
Dla mnie disco-polo się zaczęło i skończyło na Mydełku Fa.

detektywmonk napisał(a):
carlosbueno napisał(a):*Monika*, ależ żeś pojechała. :mrgreen: Ja tam wole jak Polacy słuchają disco polo niż Justina Biebera, czy innych pop dancowych sztampowych wypocin granych w stacjach stylu eska, for fun itp. kiedyś był podział na muzykę ludową i wyższą czyli głównie klasyczną dziś ten podział znikł prawie wszyscy słuchają muzyki rozrywkowej mniej lub bardziej elitarnej a disco polo to taki współczesny odpowiednik dawnej muzyki ludowej dobrej do zabawy, biesiadowania którą każdy potrafi zanucić i przy niej zatańczyć zwłaszcza po paru głębszych.

A porównaj DP do rapu, tam w ich piosenka,życie jest do dupy. Polskie miasta przypominają,Harlem gdzie można oberwać za wszystko. W rapie jest tylko bieda, nędza i syf.To znaczy w ich piosenkach. Disco polo, widzi w Polsce piękne dziewczyny i miłość a rap tylko biedę, syf i brak perspektyw.

Dlatego z dwojga złego już lepsze disco-polo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 23 wrz 2013, 09:44

:lol: :lol: :lol:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Autodestrukcja 23 wrz 2013, 10:14
Boże boże bożenko... niesamotite ze pisenka doczekaała sie swojego wlasnego osobistego wątku :P
a znacie rumuńską odpowiedź na Ona tańczy dla mnie ?
http://www.youtube.com/watch?v=2iUGfURqyhs

Ktoś kiedyś pwoiedział, że ludzie lubią takie rytmiczno- melancholijne piosenki o miłośći :great: :D chociaz jak dla mnie to wciaz fenomen tych piosnek jest jakis podejrzany
Autodestrukcja

przez wiejskifilozof 23 wrz 2013, 10:18
Liszewski był w Maglu Towarzyskim.

przez Powietrzny Kowal 23 wrz 2013, 11:04
Autodestrukcja napisał(a):Boże boże bożenko... niesamotite ze pisenka doczekaała sie swojego wlasnego osobistego wątku :P
a znacie rumuńską odpowiedź na Ona tańczy dla mnie ?
http://www.youtube.com/watch?v=2iUGfURqyhs

(co???... ta w różowym całkiem nieźle wymiata! Obrazek)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Autodestrukcja 23 wrz 2013, 11:31
( no fakt, w ogole choreografia... z polotem ;P i ta mina wokalisty... ach)

A fenomen Braci Figo Fagot? Dla mnie są takim jednorazowym zartem a ludzie chodza na ich koncerty...
Autodestrukcja

przez Ramanujan 23 wrz 2013, 11:37
A fenomen Van Damme'a i ONA TAŃCZY DLA MNIE? Przecież to ma o milion więcej wyświetleń niż oryginalny Van Damme. :mrgreen: Chyba, że coś pomyliłem, to na pewno ktoś mnie poprawi. :D

pierwowzór

Ramanujan

przez hania33 23 wrz 2013, 11:43
Ale Van Damme świetnie tutaj tańczy :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Ramanujan 23 wrz 2013, 12:12
hania33, ale ten jego taniec jest wręcz stworzony do ONA TAŃCZY DLA MNIE. :yeah:
Ramanujan

Sortuj wg