Idę do zakonu

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Idę do zakonu

przez carlosbueno 01 kwi 2013, 18:18
Hans napisał(a):Jak tylko zobaczyłem nazwę tematu, pomyślałem, że to carlosbueno. Potem, w momencie klikania rozmyślałem nad istniejącymi zakonami, które prowadzą krucjatę przeciwko islamowi. Następnie doszło do mnie, że dzisiaj jest 1. kwietnia. ;)

to już tak sławny jestem. A co do krucjaty przeciwko islamowi to by się przydało, nie przepadam za Chrześcijaństwem ale jednak cywilizacyjnie jest dużo wyżej niż islam który tkwi mentalnie w najgorszych mrokach średniowiecza.

nieboszczyk
ja mieszkałem parę lat w UK i też tam takich kokosów nie ma zwłaszcza dla polskich emigrantów, choć na pewno łatwiej i dostatniej żyje się niż w Polsce. Główna różnica jest taka że to na co tam stać 90% ludzi ( wczasy zagraniczne 2 razy w roku, cotygodniowe wypady do kina, pubów, parków rozrywki, dobre auta) w Polsce stać na to góra 30% ludzi.
Największy Forumowy Maruda

Idę do zakonu

przez nieboszczyk 02 kwi 2013, 12:50
refren napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):refren, wychyl głowę z tej polski i wyleć na kilka tygodni na wyspy tworzone a oniemiejesz.

Całkiem możliwe, choć nie wiem, jakie wyspy masz na myśli.

miałem na myśli wyspy brytyjskie.najsłynniejsze wyspy pod słońcem

-- 02 kwi 2013, 12:55 --

carlosbueno napisał(a):
nieboszczyk
ja mieszkałem parę lat w UK i też tam takich kokosów nie ma zwłaszcza dla polskich emigrantów, choć na pewno łatwiej i dostatniej żyje się niż w Polsce. Główna różnica jest taka że to na co tam stać 90% ludzi ( wczasy zagraniczne 2 razy w roku, cotygodniowe wypady do kina, pubów, parków rozrywki, dobre auta) w Polsce stać na to góra 30% ludzi.

będąc w UK zauważyłem że 90% populacji stać na luksusowe samochody.codziannie się widziało ferrari,lamborgini a bmw to już wogóle.i w związku z tym są tam gigantyczne korki w miastachpo godzinie 16ej że można się ścigac z samochodami i by się wygrało wyścig.opieka medyczna na 100% musi wyglądać w podobny sposób i polegać na czym innym niż na cewnikowaniu,kroplówce i leżeć i zgaduj zgadula kiedy cię wypiszą
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Idę do zakonu

przez nomorewords43 04 kwi 2013, 20:59
poruszyliście wiele istotnych kwestii, ale nikt z Was nie spytał carlosbueno
czy chodzi o zakon Franciszkanie (faceci) czy Franciszkanki (lachony)?
Franciszkanki są interneowolubne, oto ich fanpage: http://www.franciszkanki.pl/
nomorewords43

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Idę do zakonu

przez DeNiro 04 kwi 2013, 21:02
A papież tak w ogóle jest z zakonu Jezuitów :lol:

Idę do zakonu

przez nieboszczyk 11 kwi 2013, 17:29
DeNiro napisał(a):A papież tak w ogóle jest z zakonu Jezuitów :lol:

papież z zakonu?przecież on się porusza a zakonnicy nie wychylaja nosa ze swoich cel.to tak jakby czubki z zakładów zamkniętych latali sobie swobodnie po świecie z państwa do państwa.a tym czasem nie opuszczają nawet łóżka przez całe swoje życie nie mówiąc już o wyjściu na dwór,na jakikolwiek spacer
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Idę do zakonu

przez linka 11 kwi 2013, 23:18
nieboszczyk, jak chcesz zabłysnąć to się najpierw doucz, poproś wujka google i ciocię wikipedię o pomoc..... termin KLAUZURA.

Nie nazywaj też jeśli łaska chorych ludzi per czubki.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Idę do zakonu

przez Viii 08 maja 2013, 14:50
Idę do zakonu - to idź.

Idę do zakonu

przez ( Dean )^2 08 maja 2013, 21:15
Coż jak zobaczyłem temat od razu sobie pomyslałem że jak człowiek nie ma siły walczyć ze światem to zaczyna walczyć z bogiem bo on nie oddaje.
Najgorszy jest wiatr.

Idę do zakonu

przez carlosbueno 08 maja 2013, 22:42
( Dean )^2 napisał(a):Coż jak zobaczyłem temat od razu sobie pomyslałem że jak człowiek nie ma siły walczyć ze światem to zaczyna walczyć z bogiem bo on nie oddaje.

ten temat to był prima aprillis, owszem zdarzało mi się myśleć o tym żeby tam iść ale to raczej niepoważne było.

Idę do zakonu

przez ( Dean )^2 11 maja 2013, 10:19
Wiem,zauważyłem date,co nie zmienia faktu,że mam po prostu taką obserwacje że jak ktoś nie daje rady walczyć ze światem to próbuje z bogiem.<i nią się podzieliłem>
Najgorszy jest wiatr.

Idę do zakonu

przez carlosbueno 11 maja 2013, 11:13
( Dean )^2 napisał(a):Wiem,zauważyłem date,co nie zmienia faktu,że mam po prostu taką obserwacje że jak ktoś nie daje rady walczyć ze światem to próbuje z bogiem.<i nią się podzieliłem>

Ja z bogiem nie walczę bo nie wierzę w jego istnienie.

Idę do zakonu

przez nieboszczyk 19 maja 2013, 15:52
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/zameczo ... omosc.html
czy to możliwe?w zakonie też gnoją?

Sortuj wg