jakie jajka spożywacie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

jakie jajka spożywacie?

przez carlosbueno 20 maja 2013, 23:25
ja tam jej jajka z prywatnego chowu ojca, łazą sobie po trawce, skubią i szukają robaczków, mają lepsze życie niż niejeden człowiek ;)
ale tak różowo nie jest bo kuny i lisy czasem atakują
Największy Forumowy Maruda

jakie jajka spożywacie?

przez Anna Maria 23 maja 2013, 18:34
carlosbueno, tak trzymaj ;)

Drugi dzień nie jem jajek :D
Anna Maria

jakie jajka spożywacie?

przez libertynka 23 maja 2013, 20:21
w ciągu ostatniego roku zjadłam w sumie może z 10 jajek ekologicznych, wolnowybiegowych, a ostatnie jajko jakie jadłam było w grudniu
a teoretycznie nie powinnam wcale ich jeść, taka ze mnie zła weganka
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jakie jajka spożywacie?

przez nieboszczyk 26 maja 2013, 20:35
kasiątko napisał(a):Zdjęcie kury z chowu klatkowego.

"Dzień dobry, jestem kurą z chowu klatkowego. Mieszkam w klatce tak małej, że nie mogę rozprostować skrzydeł. Jestem zmuszona stać dzień i noc na podłożu z drucianej siatki, która boleśnie przecina moje stopy. Ściany klatki odrywają pióra, tworząc pęcherze, które nigdy nie są leczone. Gdy się urodziłam, mężczyzna chwycił mnie i ściął część mojego dzioba gorącym żelazem, a moi mali bracia zostali wrzuceni do worków na śmieci, do młynka, do gazu jako bezużyteczne. Jest nasz dużo, bardzo dużo, siedzimy w ciemnym baraku, nigdy nie widziałam słońca, nieba, trawy...

W naturze jestem towarzyska, wesoła. Lubie wędrować, grzebąc w ziemi w poszukiwaniu pożywienia, wygrzewać sie na słoneczku."

W całej Unii Europejskiej od 1 stycznia 2012 roku zakazano sprzedaży jaj z chowu klatkowego. W całej UE... prócz Polski, która poniesie przez to ogromne kary finansowe. Naukowcy żywieniowi, obserwatorzy, a także obrońcy zwierząt uznali, że jajka pochodzące z chowu klatkowego są jakościowo gorsze od jajek pochodzących z wolnego wybiegu. Nie wspominając oczywiście o warunkach, w jakich te zwierzęta przebywają i znoszą jaja...

Mnie poraziło :why:

no i proszę
http://srodowisko.ekologia.pl/specjalne ... 15300.html
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg