Retrospekcja

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Retrospekcja

przez Depresyjny :( 11 mar 2013, 17:47
Następny mój plan nie powiódł się ... coraz bardziej dochodzi do mnie świadomość ze zje....m życie. Zastanawiam się jak dalej pokierować swoje życie.
Depresyjny :(

Retrospekcja

przez Babilon 14 mar 2013, 15:03
A moje plany prawie wszystkie nie powiodły sie i tez musze z tym życ. Mam wrazenie ze jestem do niczego, chciałabym jeszcze raz sie urodzic zeby wszsytko zrobic inaczej wiedząc to co dzis wiem, ale sie nie da. Trzeba zyc dalej, jedyne co mi pomaga to wymazanie z pamięci całego zycia i udawanie ze zyje i pamiętam wszsytko dopiero od tygodnia życia, ewentualnie paru miesięcy.Nie wiem co Ci sie nie powiodło, ale mnie sie nie powiodło całe życie zawodowe i do tego upiorna nerwica z bezsennoscią.Nie zyje normalnie bo ciągle jestem niewyspana i zmęczona, więc nigdzie nie bywam, nie moge sie nigdzie umówic, bo moze akurat w ten dzien będę nieżywa.NIewiele Ci pomogłam, ale nie załamuj sie kolejną porażką, jak masz pomysl to działaj dalej, zeby skutecznie dążyc do celu, jesli go masz. Trzeba wierzyc w sukces żeby sie udał, inaczej robi sie wszsytko tak zeby nie wyszło. A jak nie masz pomyslu to spokojnie czekaj az sie nagle pojawi. Powodzenia.

Retrospekcja

przez kasia3333 19 mar 2013, 00:44
nie przejmuj się, masz jeszcze dużo czasu aby je zmienić, kazdy dzień daje ci do tego okazje!

---
Megalokum.pl - mieszkania trzypokojowe - mieszkania trzy-pokojowe na sprzedaż

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg