Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez mark123 14 paź 2013, 02:14
Autodestrukcja napisał(a):mark123, senna przypowiesc o heroizmie ? :D

Nie wiem.

Bree napisał(a):Macie czasem wrazenie ze dany sen sni wam sie czesto?

Obecnie nie mam powtarzających się snów; jedynie tylko to, że często akcja moich snów dzieje się na terenie domu mojej babci.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez pinda 14 paź 2013, 02:51
Od dobrych 2 lat powtarza się ten sam schemat snów: albo kradnę albo podróżuję, przemieszczam się.
Sprawdzałam symbolikę kradzieży w senniakch,w większości odzwierciedla to niepowodzenia, problemy, troski. Czyli idealnie pasuje.
Kradnę wszystko w snach, w dodatku raz nawet byłam przyłapana.
burning down the house!

Nasze Sny

przez Śmiercionauta 14 paź 2013, 23:07
Mam podobnie, tylko zamiast kradnięcia mam motyw ucieczki przed kimś lub czymś.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez mark123 15 paź 2013, 16:22
Sen z dzisiaj: ja i kilka innych osób byliśmy zakładnikami, porwał nas jakiś facet, ale nie bałem się tego faceta, mimo że miał broń. Po pewnym czasie bycie zakładnikiem zaczęło mnie mocno denerwować i zacząłem krytykować porywacza.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Rashid 18 paź 2013, 12:46
Wychodziłem z kumplami na jakiś pagórek, przechodząc przez polane zauważyłem na środku wśród trawy okrąg na którym trawa była ususzona. Następnie skręciliśmy do lasu i szliśmy leśną drogą. Nagle tą samą drogą w naszym kierunku jadą rozpędzone samochody terenowe jak z rajdu Dakar. Zeszłem z drogi i obserwowałem te samochody, za chwile się obudziłem...
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Nasze Sny

przez merc84 18 paź 2013, 12:53
czesto mi sie sni ze piszę jakieś klasówki, sprawdziany, że musze coś wykonać na czas, ogolnie mówiąc lęk

Nasze Sny

przez mark123 20 paź 2013, 14:26
Dziś śniło mi się, że spod skóry w stopie zaczęła mi wystawać łodyga, okazało się, że rośnie mi tam jakaś roślina. Potem spostrzegłem, że coś mam pod skóry u drugiej stopy, ale jakoś przedziurawiłem skórę i wyjąłem to. Następnie spostrzegłem, że coś mam pod skórą w ręce, ale też udało się to wyjąć. Później pojawił się jakiś blaszany hak w kształcie litery "S" i zaczął mnie atakować.

Nasze Sny

przez *Ai* 20 paź 2013, 20:16
Dzisiejszego snu nie pamiętam, ale kiedyś śniło mi się, że ugryzłam się w tyłek. W tym śnie było mnie dwie i ta gryząca poczuła ugryzienie.
*Ai*

Nasze Sny

przez Wrona123 20 paź 2013, 20:50
Mam naprawdę przedziwne sny, z nich nawet książkę można napisać... Jeden z nich (z przed kilku lat), mówiąc dużym skrótem - musiałam uratować świat przed zagładą, ale żeby to się stało, musiałam pocałować jednego chłopaka. Po pierwszym pocałunku zamieniłam się w łabędzia, ale świat został ocalony. :D Oprócz tego miewam sny prorocze, kilka razy zdarzyło mi się śnić świadomie, aczkolwiek nad snem świadomym nie mam takiej kontroli, jaką bym chciała mieć - potrafię nad nim zawładnąć na jakiś czas, po czym sen powraca do swego biegu, a ja, będąc w świadomości, że dalej śnię, nie potrafię ponownie przejąć kontroli. Możliwe, ze to kwestia wyćwiczenia, zobaczę za jakiś czas.

Nasze Sny

przez mark123 20 paź 2013, 23:08
Wrona123 napisał(a):kilka razy zdarzyło mi się śnić świadomie, aczkolwiek nad snem świadomym nie mam takiej kontroli, jaką bym chciała mieć - potrafię nad nim zawładnąć na jakiś czas, po czym sen powraca do swego biegu, a ja, będąc w świadomości, że dalej śnię, nie potrafię ponownie przejąć kontroli. Możliwe, ze to kwestia wyćwiczenia, zobaczę za jakiś czas.

Mnie w drugiej połowie dzieciństwa i na początku okresu nastoletniego świadomość śnienia we śnie zdarzała się wiele razy, ale były to bardzo nieprzyjemne sny oraz nie miałem możliwości kontroli snu ani możliwości obudzenia się z własnej woli, a gdy już następowało, to towarzyszyły mu paraliże przysenne. Raz, gdy miałem jakieś 10 lat zdarzyło mi się uczucie opuszczenia swojego ciała i unoszenia się do góry, ale po chwili nastąpiło uczucie spadania, następnie przejście do snu.
W ostatnich latach też mi się zdarzała świadomość śnienia we śnie, w tym jakieś 3 razy z możliwością kontroli tego, co dzieje się we śnie. Ale tym razem zazwyczaj musiałem się mocno skupiać nad tym, żeby się nie obudzić, kiedy nie chcę, bo coś ciągnęło do obudzenia się, gdy miałem świadomość śnienia.

Nasze Sny

przez Siddhi 25 paź 2013, 15:34
Dziś nad ranem. Łowiłem ryby stojąc na drewnianym pomoście nad dzikim stawem. Brzeg porośnięty był bujną trzciną i inną roślinnością, dookoła cisza. Obok mnie był jeszcze ktoś, nie wiem kto. W końcu coś zaczęło brać, wyciągnąłem rybę, właściwie dwie ryby, jedna złapała się na haczyk, dosyć duża, dziwna, koloru skóry, nieznanego gatunku, jej ogon i połowa tułowia były połknięte przez inną rybę, która próbowała pierwszą zjeść, chociaż była praktycznie tego samego rozmiaru. Obydwie żyły. Ktoś obok mnie powiedział, żebym rybę, którą złapałem na haczyk wypuścił do stawu, a zostawił dla siebie tę drugą, tak też zrobiłem. Potem się obudziłem.
Siddhi

Nasze Sny

przez poem 26 paź 2013, 10:29
Wczoraj zanim zasnęłam miałam dwa tzn. zrywy miokloniczne. Pierwszy był dość nietypowy :mrgreen: Oglądałam i brałam do rąk ziemniaki i niespodziewanie jeden z nich, gdy go chwyciłam stał się obrzydliwie miękki, zgniły. Zerwałam się z takim okropnym uczuciem w dłoni.

Nasze Sny

przez Lola Rose 26 paź 2013, 15:08
Śniło mi się wczoraj bierzmowanie i że taki jeden chłopak z mojego rocznika wszedł do kościoła w sutannie i był księdzem, a może nawet biskupem.
Jestem jaka jestem

Nasze Sny

przez mark123 30 paź 2013, 08:15
Dziś najpierw śniło mi się, jakbym jakoś był niedaleko domu mojej babci (na sąsiedniej ulicy) i obserwował jakąś młodą dziewczynę (raczej nastoletnią), która przyjechała ze swoimi jakby rodzicami pod jakiś dom, ale ten dom był ogrodzony i ta dziewczyna jest jakby zmartwiona i pyta się co chwilę swoich rodziców, dlaczego dom jest ogrodzony, co się stało, ale oni ignorują jej pytanie i nic do niej nie mówią.

Potem śniło mi się, że jestem w jakimś pojeździe (coś jakby połączenie traktora i autobusu) i ten pojazd robi jakieś okrążenie z pewnego miejsca, najpierw jedzie przez pola na jakiejś wsi, potem na jakąś autostradę, potem znowu kieruje się na uliczki prowadzące przez pola. W czasie podróży przez okno wlatuje do kabiny siano. Gdy pojazd zbliża się już do miejsca, z którego wyruszał, zauważam, że jestem brudny.

Sortuj wg