Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Torba 01 kwi 2016, 11:02
Miałem sen, że obudzilem się i mialem znów 8-10 lat, tylko że wiedziałem co się wydarzy, bo to wszystko już przeżyłem. Dużo okazji żeby poprawić błędy, żeby coś zrobić lepiej niż za pierwszym razem, żeby obstawiać mecze znając wyniki : )

Nasze Sny

przez jokrk 01 kwi 2016, 19:35
Dzisiaj w trakcie snu pojawiło się kilka postaci z serialu, który zacząłem ostatnio oglądać i co ciekawe, jeden z nich zaczął rozmawiać poprzez śpiew tenorski, prawie jak Pavarotti. Po przebudzeniu uzmysłowiłem sobie, że wpływ na to musiało mieć włączone radio w nocy, gdzie właśnie puszczają takie utwory. Oprócz tego nic za bardzo się nie działo. Jedyne co pamietam, to wydźwięk rozmowy, która polegała na tym, że jedna strona próbowała zyskać aprobatę w oczach drugiej osoby, wykonując jakieś zadanie.
Just a regular dude...

Nasze Sny

przez nieboszczyk 29 cze 2016, 11:56
że pojechałem do domu rodzinnego w sprawach służbowych a tam matka rzuciła do mnie idiotyczne pytanie"czy ty codziennie chodzisz pijany"?ja zdziwiony pytam czemu?matka odpowiada "wydajesz fortunę na leczenie zębów,nie wiesz co robisz".ja sie pytam "to co?mam sie okaleczać?mam rwać?jasne poco robić i plombować jak można wyjebać,moge jeszcze zgłosić dziedziczną galopującą próchnicę i wszystkie wyrwać.niedawno noga mi zachorowała to co miałem siekierą odjebać i wyjebać przez okno?wyszło by taniej.poco setki masaży i krio?matka na to:a okaleczaj się.to ja jej odpowiadam:to ty chodzisz pijana? naćpana?na heroinie? że niedawno poszłaś na operację do szpitala?trzeba było się powiesić a nie się leczyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez mark123 29 lis 2016, 15:52
Dzisiaj mi się śniło, że byłem z jakimiś jakby znajomymi w jakimś domu. I w tym domu straszyło, gnębiły nas jakieś duchy i różne rzeczy wydobywały się ze ścian. Potem ten dom jakoś zniknął i został jeden mur i z tego muru wychodziły demony. Uciekliśmy i płynęliśmy statkiem. W pewnym momencie usłyszałem płacz. Znalazłem płaczącego chłopca, który miał na oko 10-11 lat. Chciałem go uspokoić i porozmawiać. Powiedział mi, że padł ofiarą tych demonów, które niedawno gnębiły nas. Potem ten statek, jakby zawrócił, dopłynęliśmy znów do tego muru, gdzie był dom. Zauważyliśmy jednak zmianę, była dolna część muru i sufit, były też schody prowadzące na górę. Była tam restauracja, poszliśmy wszyscy do tej restauracji. Kelner w restauracji powiedział, że tutaj nie straszy, straszy tylko przy dolnej części muru. Zamówiliśmy wszyscy obiad. Po zjedzeniu powiedziałem, że muszę już wracać, podszedł do nas jakiś facet, dał mi jakiś amulet i kartkę z jakimiś słowami po łacinie. Powiedział, że trzymając ten amulet i wypowiadając słowa z kartki, wrócę do siebie. Zrobiłem tak i obudziłem się.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez B-2 30 lis 2016, 14:46
Oskarżono mnie niesłusznie o jakieś przestępstwo, w wyniku czego musiałem ciągle uciekać przed, prowadząca pościg, policją. Za każdym razem, kiedy musiałem podjąć decyzję, jaki będzie mój kolejny krok, ogarniało mnie uczucie, że robię dokładnie to, czego nie powinienem w tej sytuacji robić, że jedynie się pogrążam, ale mimo tego robiłem krok w tym niewłaściwym kierunku. Miałem świadomość, że robię źle, ale nie wiedzieć czemu, nie próbowałem niczego zmienić.
B-2

Sortuj wg