Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez szrama 20 sty 2016, 01:09
Takie bzdury, nienormalne rzeczy, których świadomie osobiście nigdy bym nie wymyślił. Często koszmary, związane z wydarzeniami z przeszłości, prawie co noc, są tak często, że gdy ich nie ma to wiem, że nie po prostu ich nie zapamiętałem, a były na pewno, bo czasem sobie skrawki przypominam. Często te sny to zlepki pozbawione większego sensu lub mające sens przez fragment snu.

Nasze Sny

przez mark123 06 mar 2016, 15:00
Dzisiaj śniło mi się, że angażowałem się w pomoc ludności z jakichś wiosek w ucieczce przed wulkanem, który niedługo miał wybuchnąć.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez cozicozicozi 06 mar 2016, 15:11
Ja co noc mam niesamowite maratony senne przez mirtazapinę, którą biorę na noc. Czasem sny są nieprzyjemne, czasem przyjemne. Ale nawet jeśli trafi się jakiś nieprzyjemny sen, nie jest to typowy koszmar. W każdym razie są bardzo realistyczne i intensywne. Nie do opisania słowami.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez mark123 18 mar 2016, 09:37
Dzisiaj mi się śniło, że byłem w jakimś dziwnie skonstruowanym budynku i pomagałem smerfom w ucieczce przed gargamelem i klakierem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez elo 18 mar 2016, 14:54
zbliza sie 19:00 ogladam tvp w oczekiwaniu na dobranocke a tu z niczego wyskakuje andrzej pupa z zona i zaczynaja sypac zarckami jak z rekawa a w tv ukazuja mi sie usmiechniete twarze po czym kabaret sie konczy i nastepuje punkt kulminacyjny programu - wystep cory pary prezydenckiej kingi dudy ktora to zaczyna jazgotac i krzywo sie wyginac ku uciesze widowni
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Nasze Sny

przez AnissemSirch 18 mar 2016, 14:55
elo napisał(a):zbliza sie 19:00 ogladam tvp w oczekiwaniu na dobranocke a tu z niczego wyskakuje andrzej pupa z zona i zaczynaja sypac zarckami jak z rekawa a w tv ukazuja mi sie usmiechniete twarze po czym kabaret sie konczy i nastepuje punkt kulminacyjny programu - wystep cory pary prezydenckiej kingi dudy ktora to zaczyna jazgotac i krzywo sie wyginac ku uciesze widowni

Co Ty ćpasz?
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Nasze Sny

przez cyklopka 20 mar 2016, 23:16
Mnie się śniło, że dostałam nowego dorosłego na lekcje angielskiego i był to Andrzej Duda.

Ja nie wiem, czo ta władza w Polsce robi, żeby prezydent nawiedzał chorych psychicznie ludzi w snach w sposób zorganizowany :o
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez nieboszczyk 22 mar 2016, 19:23
w mieszkaniu znajomej u ktorej mieszkam jest wielki czarny wilczur,znajoma gotuje jakąś zupe jarzynową,wyciąga rozgotowanego żółwia,wyglądał obrzydliwie.odłamuje mu łapy i inne kawałki i wrzuca do zupy.po czym daje mi kota i nóż i mówi do mnie:pokrój go.chwytam nóż i nagle słysze mruczenie.on żyje.może zostawimy kotka?zobacz jaki fajny-mówie do niej.z trudem udało sie ją przekonać do zostawienia kota przy życiu.pies w mieszkaniu świadczył o tym że on również miał iść na zupe.nagle znajomej polepszyło sie chodzenie i wyprowadzaliśmy kota na spacery.

Nasze Sny

przez mark123 30 mar 2016, 08:38
Dzisiaj śniło mi się, że codziennie przychodziły po mnie jakieś dziwne ludziki i potem razem lataliśmy po mieście (te ludziki umiały latać i obdarzyły mnie czarami, dzięki którym ja też mogłem latać).

Nasze Sny

przez SrebrnaSowa 30 mar 2016, 10:42
Mi się śniło tylko kilka obrazów. Muzyka, latanie w ciasnej przestrzeni , nurkowanie , nieznajomy, pisanie, rodzina.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Nasze Sny

przez AnissemSirch 31 mar 2016, 12:27
Dzisiaj miałem dziwny sen.

Wracałem skądś poboczem drogi z terenów górskich i po mojej lewej stronie był jakby taki stromy górski klif, a na samym dole oczko górskie. W każdym bądź razie sprawiało to monumentalne wrażenie, niczym taki mały kanion. A po mojej prawej stronie była asfaltowa droga. No i w pewnym momencie z zakrętu nagle wyłonił się samochód, który wpadł w poślizg i w pewnym momencie jechał wprost na mnie. No ale w ostatnim momencie odbił w lewo i stoczył się z tego klifu, odbijając od barierki i skał wpadł to tego stawu. Zszokowany nie wiedziałem zbytnio co robić, ale na zboczu były takie strome schodki, które prowadziły na dół tego klifu. Więc szybko zszedłem tam by ratować tego gościa. Gdy już tam się znalazłem z zatopionego auta wypłynął tułów bez głowy. :shock:

Co to może znaczyć?

Nasze Sny

przez Rosa26 31 mar 2016, 12:35
Ze porządki trwają... ;)
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

Nasze Sny

przez AnissemSirch 31 mar 2016, 12:38
?

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 31 mar 2016, 13:09
Dziwny miałem sen.Kasia Bosacka szła ulicą,nie powiedziała mi dzień dobry.

Sortuj wg