Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez cyklopka 26 lis 2015, 23:26
Policja zatrzymuje w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa, za myślozbrodnie jeszcze nie 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Nasze Sny

przez Masturbow 26 lis 2015, 23:27
Pluszowa mnie dotykała, gdzie mogę to zgłosić?
Masturbow

Nasze Sny

przez cyklopka 26 lis 2015, 23:34
Masturbow,

Obrazek
Obrazek
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Evia 01 gru 2015, 23:19
Ostatniej nocy o dziwo miałam pozytywny sen. To tak bardzo rzadko się zdarza, że muszę się nim podzielić :smile:

Śniło mi się, że mój kot dostał medal :D Wygrał jakiś konkurs na super kota :D Co prawda zajął drugie miejsce ale i tak byłam w szoku, bo trafił na ten konkurs przypadkowo, więc jakby nie było, to było to jednak wielkie osiągnięcie :D

Dobrze, że sobie o tym przypomniałam, bo mi się humor automatycznie poprawił :smile:

Nasze Sny

przez alone05 09 gru 2015, 16:22
Mi śniła się szkoła i koleżanki ze szkoły, Kaśka i Aneta, to były najbardziej sympatyczne dziewczyny ze szkoły.

Nasze Sny

przez Carica Milica 10 gru 2015, 00:48
Najlepsze sny miałam po trittico. Barwne, kompletnie oderwane od rzeczywistości. Przygodówki, poszukiwania, morderstwa. Kiedyś mi się śniło, że byłam terrorystką i wysadziłam się w jakimś budynku. W momencie eksplozji obudziłam się z krzykiem.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Nasze Sny

przez wielbłądzica 02 sty 2016, 05:51
Trzy przeszłe znajomości i symbolicznie zobaczone przyczyny ich przerwania. a potem dwa pawie jedzące z klatki na trawie, które wyglądały jak ręcznie zrobione przez artystę.

Nasze Sny

przez mark123 02 sty 2016, 12:52
cyklopka napisał(a):Policja zatrzymuje w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa, za myślozbrodnie jeszcze nie 8)

W przypadku podejrzeń zamiarów wcielenia myślozbrodni w praktykę chyba też mogą (są chyba jakieś "spece" od wstępnej interpretacji myślozbrodniczych postów).
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Nasze Sny

przez alone05 03 sty 2016, 02:11
Dzisiaj śniło mi się, że jechałam autokarem, wysiadłam z autokaru i nagle zorientowałam się, że jestem w obcym kraju i nie wiem jakim, potem okazało się, że jestem w Rosji, Związku Radzieckim, wtedy wpadłam w panikę wiedząc jaki to ogromny kraj i że na pewno nie znajdę drogi do domu, kręciłam się po różnych sklepach, oglądałam różne rzeczy, nagle znalazłam się na przystani i widziałam odpływający wielki statek, nie wiedziałam dokąd on płynie. Potem znalazłam na ulicy jakiegoś kota i poszłam do kościoła, usiadłam na ławce, nie miałam odwagi porozmawiać z księdzem lub z zakonnicą, więc poszłam na basen popływać, kiedy wróciłam do kościoła znowu miałam ten sam problem, jak podejść do zakonnicy, chciałam ją prosić, żeby mi pozwoliła przenocować na plebanii, wyszłam z kościoła i zobaczyłam, że zaczyna się ściemniać a ja nie mam gdzie spędzić nocy... KONIEC SNU.

Nasze Sny

przez Arhol 04 sty 2016, 13:08
z cyklu wtfy 2016...scena 1

wieczór pod supermarketem,na parkingu,gadam z kimś i równocześnie przyglądam się ciotce znajomej z roboty która jest zombie i próbuje iść dalej,ale nie może przejść

scena 2

jakiś festiwal rockowy,obok jakieś budynki,po chwili ktoś się drze by spier&*&*,ucieczka przed chmarą zombie

scena 3
jestem w swoim miejscu zamieszkania,dziwie się jak ludzie normalnie funkcjonują skoro właśnie nadeszła apokalipsa zombie,próbuje złapać stopa by uciec przed zombiakami i odjechać jak najdalej.

nagle z któregoś budynku wychodzi janusz korwin mikke z 2 kamerzystami w pełnym wojskowym rynsztunku,mówiąc "czekałem na to"
cały pakiet w 1 śnie
fuck this shit,im done
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nasze Sny

przez Druid 15 sty 2016, 13:57
biedny Arhola mózgunio :roll:

Śniło mi się, że mentalność ludzi z Sosnowca jest dokładnie wpół drogi między mentalnością hanysów i krakusów. Zostało to przedstawione w formie scenki rodzajowej z moim udziałem.
Druid

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 19 sty 2016, 16:01
Zgubiłem się we Wrocławiu.

Nasze Sny

przez cdn. 19 sty 2016, 16:26
Dzisiaj śniło mi się, że razem z mamą jedziemy rozklekotanym autobusem na drugi koniec miasta. Chcę jej coś pokazać. Tam za chaszczorami, nieużytkami, znajduje się parę domów. W tym jeden, zupełnie normalny, do którego wchodzimy, mimo że nie ma tam nikogo. Łazimy i oglądamy wnętrze aż słyszę, że ktoś przychodzi. Chowamy się więc do pokoju sąsiedniego, gdzie siadamy przy stole. Ja się stresuję a mama nie. Mówię aby była cicho a ona gada na całego. Nie udaje mi się jej uciszyć. W końcu przychodzi do nas dziewczyna w moim wieku, nie ma do nas pretensji.
Pokazuje nam swój pokój, w którym okazuje się śpi jej małe dziecko. Jest też pełno gadzetów typu świecące miecze, wielkie gumowe pająki. Jednego z nich wiesza nad łóżkiem dziecka a później demonstruje nam, że jego dziecko jest pełne spokoju, nic nie może się zbudzić i w ogóle nie przejmuje się tym, że jego mamusi grozi niebezpieczeństwo, po czym śmiejąc się uwiesza sie na tym pająku robi piruet pod sufitem i wraca.
Moja matka się uśmiecha, nieśmiało napomykając że to dziwny pomysł, a ja nie potrafię ukryć zniesmaczenia. I tak sen się kończy.

Nasze Sny

przez cyklopka 20 sty 2016, 01:02
Arhol, przyznaj się, dużo grasz w gry :twisted:

cdn., ciekawy sen. Nie jestem dobra w interpretacjach ale kojarzy mi się to z szukaniem czegoś w sobie, jakichś aspektów, może ukrytych cech i potrzeb.

Mnie dzisiaj chyba dziedziniec zamku.

Parę dni temu śniło mi się, że u mnie w pokoju śpi znajomy z internetu. Koleś mnie dodał kiedyś przez pomyłkę i tak już zostało, praktycznie się nie znamy. Nawet mi przeszło przez myśl, żeby zagadać, zabajerować tak dla sportu, on i tak jest z innego kraju.
II Miss Forum

Sortuj wg