Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez alone05 16 lis 2015, 01:28
Mi się śnił mój martwy kot, leżał w piwnicy a ja go pogłaskałam i wtedy zrobił się ciepły i zmartwychwstał. Jeszcze śniła mi się kocica. Pamiętałam dzień w którym uciekła z domu, bo był to dzień moich urodzin :cry: :cry: :cry:

Nasze Sny

przez Masturbow 16 lis 2015, 01:33
mi się śni tylko ben knurzący się do góry bęcołem i bulgoczącą w nim grochówą, nuda:>
Masturbow

Nasze Sny

przez tristezza 16 lis 2015, 01:43
alone05 napisał(a):Mi się śnił mój martwy kot, leżał w piwnicy a ja go pogłaskałam i wtedy zrobił się ciepły i zmartwychwstał. Jeszcze śniła mi się kocica. Pamiętałam dzień w którym uciekła z domu, bo był to dzień moich urodzin :cry: :cry: :cry:

Mi się mój nieżyjący królik śni bardzo często. To chyba jego duszyczka się na mnie mści za to, że mu rzadko kolbę orzechową kupowałam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Rafał_młody 16 lis 2015, 08:24
Ostatnio śniło mi się że mój pies zagryzł kogoś z mojej rodziny. Jak byłem mały, gdy miałem ok. 7 lat, śniło mi się dość często że sąsiadka wchodzi do mojego pokoju przez okno z siekierą i idzie mnie zabić ;D. To może coś weselszego, ah wyleciało mi z głowy xD może będę zapisywał aby nie zapomnieć? :D

Nasze Sny

przez cdn. 17 lis 2015, 02:12
Ostatnio śniło mi się , że uciekam na mojej uczelni przed gwałcicielami. Opuściła mnie moja grupa, która uznała za dosyc zabawne, że nie mogę sobie poradzić z natrętnymi gośćmi. Nie miałam butów, byłam w skarpetkach i w tych skarpetkach musiałam wejść do brudnej, syfiastej łazienki, żeby się ukryć - tam wynoszono jakąś dziewczynę jak martwą, ale mówili, że ma tylko kontuzję.
W końcu udało mi się wybiec stamtąd na rynek mojego miasta. Towarzyszyła mi przy tym orkiestra dęta.

Nasze Sny

przez mark123 17 lis 2015, 07:59
Śniło mi się, że lekarze doszli, dlaczego mam problem z postępującą niemożnością odbijania i okazało się, że muszę mieć operację górnego odcinka przełyku.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Asembler 25 lis 2015, 13:09
Śniło mi się, że byłem w dużym kompleksie miejskim, pół centrum handlowe, pół świątynia. Było pełno ludzi, najpierw była linia kas na całą szerokość wejścia - market. Tłum. Z rozstawionych wszędzie głośników dobiegało jakieś przemówienie. Gościł "jakiś Jezus". Był showmenem, jasne szaty, długie proste blond włosy, białe zęby, ciągle sztuczny amerykański uśmiech, nienaturalnie wygładzona twarz, co chwile stosował techniki NLP. Przypominał ulizanego akwizytora z amerykańskiej bajki. Głosił same płytkie banały, ale ludzie byli pod wrażeniem. Mówił o ratowaniu delfinów i by wysyłać smsy na jakiś numer, wtedy dostanie się mieszkanie i sto tysięcy złotych, do spłacenia będzie milion złotych, ale rozłożone w czasie i że niby na pewno się opłaca, a i tak to wszystko by ratować delfiny. Brednie. Ale ludzie wierzyli i wysyłali. Ja zrobiłem zakupy i kasjerka kasowała produkty. Ludzie przyszli całymi rodzinami i z niesmakiem patrzyli, że w tak podniosłem chwili robię zakupy. Potem "niby-Jezus" szedł sam ulicą, był jakiś kamerzysta i ja. Spotkał smutną dziewczynę. Zagadał ją, zaczął niemal hipnotyzować, dotykać, przytulać, lekko całować, pocieszać. Natychmiast odzyskała humor. Śledziłem go. Byliśmy już gdzieś za miastem, na wsi. Wszedł do jakiegoś dużego pustego budynku. Zrobiłem rekonesans wnętrza. To był jakiś podmiejski ośrodek kultury, teatr itd. Okazało się, że to znajomy mojej znajomej, dość znany podrzędny aktor. Bohater kilku artykułów w gazetach, których to wycinki zdobiły jedną ze ścian w budynku. Z lektury wynikało, że jego marzeniem jest być sławnym. W rogu pokoju był pozłacany duży globus. Na globusie była rzeźba tego aktora, jak wykrzywiony leży na plecach robiąc gimnastyczny mostek tak, że o górną część globusu obiera się głową. W pozłacanym globusie odbijała się odwrotnie jak powinna jego twarz i odbicie było inne jak jego twarz. Rysy twarzy wydłużone, przypominał satyra. Groteskowy widok.

Groteskowy sen.

Nasze Sny

przez aishiteru 25 lis 2015, 21:51
Jako iż jestem na stażu w firmie ogrodniczej to śniło mi się, że biegłam po lawendowych polach, taka fajna roześmiana haha
Seronil 30mg

Nasze Sny

przez cyklopka 25 lis 2015, 22:02
Przed wczoraj położyłam się spać pod dwoma kocami, bo było mi zimno.

W pierwszym śnie urodziłam 4 ludzkich niemowląt i 4 małpy. Byłam zdziwiona i przerażona tak samo, jak w każdym śnie, w którym jestem matką i nie rozumiem dlaczego.

W drugim śnie byłam Van Gohgiem i ukrywałam się w piwnicy, a właściwie w szatni poniżej parteru, pod dwoma kocami, ale i tak mogliby mnie namierzyć kamerą termowizyjną. Do tego ktoś przyniósł pierogi, których część była na słono, a i tak były posypane cukrem.

W prawdziwym życiu dawno nie jadłam pierogów.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez Druid 26 lis 2015, 01:20
śniło się komuś, że go dziesięciolatek bierze w dupala?
8)
Druid

Nasze Sny

przez Masturbow 26 lis 2015, 01:37
policja? proszę przyjechać na forum
Masturbow

Nasze Sny

przez Druid 26 lis 2015, 01:56
Masturbow napisał(a):policja? proszę przyjechać na forum
i zająć się dziesięcioletnim gerontofilem oraz jego kolegą
Druid

Nasze Sny

przez cyklopka 26 lis 2015, 22:26
Już przerabiałam ten temat na Spamowej Wyspie, usiłowali mnie przekonać, że policja nie przyjeżdża na forum, ale ja swoje wiem i o pewnych rzeczach pisać nie będę :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez Druid 26 lis 2015, 22:55
cyklopka napisał(a):Już przerabiałam ten temat na Spamowej Wyspie, usiłowali mnie przekonać, że policja nie przyjeżdża na forum, ale ja swoje wiem i o pewnych rzeczach pisać nie będę :P
Policję może zainteresować, o czym to nie chcesz pisać...
Druid

Sortuj wg