Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez poem 11 wrz 2013, 21:31
Powtarza mi się sen o tym, że gdzieś mam jechać, jest to coś ważnego, w ostatniej chwili sobie o tym przypominam, pakuję się, kiedy już jestem właściwie spóźniona. Chcę wziąć wszystko co potrzebne, ale nie może być tego zbyt dużo. Do tego albo zegarek źle chodzi, albo ja źle odczytuję godzinę :P i mieszkam gdzie indziej niż mi się wydawało, że mieszkam.

Często miejscem akcji jest moja podstawówka albo różne dziwne połączenia kilku szkół, ośrodków, mieszkań.

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 13 wrz 2013, 10:05
Mushroom napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Łapanie za cycki niskiej kobiety :mrgreen: mój sen wczorajszy.

czemu akurat niskiej? :shock:

Nie wiem taki był sen.

Nasze Sny

przez mark123 14 wrz 2013, 13:03
Dziś mi się śniło, że byłem w budynku swojego gimnazjum, najpierw szukałem swojej klasy, a potem szukaliśmy sali, gdzie mają być zajęcia. Potem w sali nauczycielka coś kazała robić, chyba przepisywać jakieś dziwne rzeczy z tablicy, które mało miały wspólnego z lekcją.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Lola Rose 15 wrz 2013, 15:38
Dziś mi się przyśniła moja wychowawczyni, która kazała mi myć schody w szkole a ja dość nieładnie ją nazwałam.
Jestem jaka jestem

Nasze Sny

przez mark123 16 wrz 2013, 13:05
Sen z dzisiaj: Była jakaś strzelanina w jakimś budynku. Strzelaninę spowodował jakiś facet z kałasznikowem. Facet ten miał także swój hologram, który czasem się pojawiał, czasem znikał. Jakiś inny facet, chyba pracownik tego budynku (ale też skądś miał kałasznikow) chciał tamtego zabić, ale wycelował w hologram i wtedy ten prawdziwy go zabił. Potem w jakiś sposób kałasznikow od tego zabitego faceta znalazł się w moich rękach i wycelowałem w tego faceta, co wywołał strzelaninę (prawdziwego, nie hologram), wtedy on chciał mnie zastrzelić, ale ja szybciej nacisnąłem spust i potem wpakowałem mu cały magazynek w klatkę piersiową.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Ophelia 18 wrz 2013, 14:09
śniło mi się całe forum :P
Ophelia

Nasze Sny

przez Rebelia 18 wrz 2013, 14:14
Od paru dni mam jakieś dziwne jazdy senne. Wczoraj np śniło mi się nad ranem, że <nie pamiętam już sedna sprawy> jacyś ludzie siedzieli przy stole, żeby było śmieszniej w ryjach mieli wielkie książki i jeszcze się uśmiechali z lekka. Za oknem jakieś babsko latało na GIGANTYCZNYM kruku i śmiało się złowieszczo. Ktoś tylko wyszeptał, że "nadchodzi".

Nasze Sny

przez hooain 23 wrz 2013, 09:35
rzecz z przysennych: kitajski reporter ze stylówą na bondage biegał po placu andrzeja w katowicach i próbował coś chrzanić na temat prześladowań na tle religijnym
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez Autodestrukcja 23 wrz 2013, 10:22
Czarno biały sen, stylizowany na Bergmana. Chodzę po dużym trochę sypiącym się domu ( pozdro dla mojego Sennego Architekta :)) ) ... troche przypominającego wielką surową pracownie artystyczną. Stale ktoś jest ze mną.. czyjaś obecność unosi się w powietrzu... W końcu trafiam do pomieszczenia, po którym porozrzucane są różne zniszczone ksiażki i gazety, papiery.. Siadam w kącie na ich stosie. Następnie stoję na wzgórzu razem z kimś...ale neie wiem z kim i razem obserwujemy z oddali ten właśnie dom. Ktoś mnie podpalił, dom stoi w płomieniach.

Lol. Ale to pierwszy czarno biały sen który pamiętam :) Polecam :D
Autodestrukcja

Nasze Sny

przez hania33 23 wrz 2013, 10:24
Dzis w nocy miałam piękny sen..leżałam na trawie i patrzyłam na gwiaździste niebo... :roll:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Nasze Sny

przez Powietrzny Kowal 23 wrz 2013, 10:26
Ophelia napisał(a):śniło mi się całe forum :P

Ja też? Obrazek Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Nasze Sny

przez Ramanujan 23 wrz 2013, 10:31
Mi się sniła terapeutka i nielubiany kierowca autobusu. Spóźniłem się na sesję, a okazało się, iż miałem na godzinę później. Jacyś ludzie tam siedzieli, drzwi poobklejane kolorowymi karkami z ofertami innych psychologów. :mrgreen: Jeszcze do WC poszedłem przez te kręte schody. :D
Ramanujan

Nasze Sny

przez Autodestrukcja 23 wrz 2013, 10:34
Jeszcze do WC poszedłem

z dziecinstwa cos kojarze ze takie sny sie nie konczą dobrze :D
Autodestrukcja

Nasze Sny

przez Ramanujan 23 wrz 2013, 10:37
Autodestrukcja, bo ja często chodzę przed sesją albo po do WC. I tam są rzeczywiście takie kręte schody i wcale nie takie krótkie. Chyba nawet do WC nie doszedłem, zacząłem i sen się skończył. :D
Ramanujan

Sortuj wg