Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez abrakadabra xx 06 cze 2015, 18:07
Przez leki mam poyebane sny, kiedy się obudzę odczuwam chwilową ulgę po to aby znów w realnym świecie się męczyć.

Nasze Sny

przez Lusesita Dolores 06 cze 2015, 18:18
mi sie śnią pola umarłych
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 06 cze 2015, 20:00
Aneta Zając i Ewa Jakubowicz minęły mnie jadać na wrotkach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez elo 06 cze 2015, 20:11
snilo mi sie ze marta zmarla i dowiedzialam sie tego z fb oraz ze lap mi zaplonal i dzis sie zepsul
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Nasze Sny

przez Evia 06 cze 2015, 20:15
cyklopka napisał(a):Najlepiej się pamięta po tym jak się jeszcze na trochę zaśnie po obudzeniu.

pewnie masz rację

SrebrnaSowa napisał(a):albo koszmar w postaci duchów , albo mokry sen o seksie.

na jeden i drugi bym nie narzekała :mrgreen:

Nasze Sny

przez Evia 06 cze 2015, 20:20
cyklopka napisał(a):Ostatnio miałam koszmar ze ślimakami bezskorupnymi w roli głównej, których się brzydzę jak mało czego na świecie.

również mnie obrzydzają, na dodatek mam traumę z nimi związaną
kiedyś poszłam na grzyby i ten skubaniec był pod kapeluszem przez co go nie widziałam i na moje nieszczęście go dotknęłam :? brrr :? Obrzydliwość :?

Nasze Sny

przez SrebrnaSowa 06 cze 2015, 21:13
Evia napisał(a):
cyklopka napisał(a):Najlepiej się pamięta po tym jak się jeszcze na trochę zaśnie po obudzeniu.

pewnie masz rację

SrebrnaSowa napisał(a):albo koszmar w postaci duchów , albo mokry sen o seksie.

na jeden i drugi bym nie narzekała :mrgreen:

Nie są to fajne sny . W pierwszym wypadku, wydaje się w czasie snu że tak na prawdę się nie śpi i kiedy pytasz zmorę o jego imię odpowiada nienaturalnie strasznym szeptem w tej fazie między snem a przebudzeniem... jak gdyby stwór męczył Cie w Twojej sypialni a skutki tego odczuwałabyś w śnie. A kiedy spocona otwierasz oczy i patrzysz na zegarek jest albo 2 albo 3 w nocy.
w drugim przypadku śnią Ci się dziwne trójkąty i jeszcze nie wiadomo co i z kim.

Nasze Sny

przez elo 07 cze 2015, 11:15
snilo mi sie ze forum bylo cale zielone bo ben rei zostal modem oraz ze moj mlodszy brat probowal mnie zgwalcic

nie wiem co gorsze
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Nasze Sny

przez mychmycha 07 cze 2015, 14:39
Naoglądałam się wczoraj programów o II Wojnie Światowej i całą noc śniły mi się koszmary z Hitlerem
mychmycha

Nasze Sny

przez Asembler 07 cze 2015, 23:31
Od psycho-pigularza dostałem tabletki antydepresyjno-nasenne, wieczorem mam brać, jakoś bez zmian. Dwa miesiące temu jeszcze miewałem bujne sny, nawet tutaj opisywałem, nawet w tym temacie, a teraz, nic się nie zmieniło u mnie w sumie, a problemy ze snem powstały. Czytałem by w takim razie w łóżku spędzać chociaż 8 godzin na dobę jak to możliwe. Nie koniecznie spać, ale leżeć przed snem i po, że to też regeneruję. Nie w moim przypadku. Na to nie mam czas, a nie pracuję.

Nasze Sny

przez PannaNatalia 09 cze 2015, 10:55
Mi się wczoraj śniło,że byłam na wycieczce z klasą z liceum(już dawno skończyłam szkołę).Zwiedzaliśmy jakiś zamek,najpierw wszyscy oprócz mnie wchodzili po drabinie żeby oglądać eksponaty a później wychowawczyni powiedziała,że tam straszy.Następnie mieliśmy iść oglądać komnaty ale nauczycielka uprzedziła,że znajdują się tam przybite gwoździami do łóżek zwłoki mieszkańców zamku.Jako,że jestem lękliwa stwierdziłam,że nie wejdę tam i zaczekam.W tym momencie spojrzałam na drzwi wejściowe zamku i moim oczom ukazała się postać ubrana na czarno,w kapeluszu,z czarnym makijażem-autentycznie się przestraszyłam.Pobiegłam za wychowawczynią pokazując jej przez okno jak ta zjawa ucieka na rowerze(!)i ogląda się za mną.Wycha odpowiedziała mi,że nic nie widzi i że to JA MAM UROJENIA.

Obudziłam się o 3 w nocy i nie spałam do rana,w pierwszej chwili po przebudzeniu bałam się nawet wstać i iść do kuchni napić się wody.
Jak interpretować ten sen?Wydaje mi się,że moja psychika daje mi sygnały,że czas przestać się bać bo nic mi nie dolega a ciągle odczuwam lęk przed tym,że coś złego może mi się nagle stać.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Nasze Sny

przez mark123 30 cze 2015, 00:04
Ostatnio mi się śniło, że mój ojciec był handlarzem narkotyków i pewnego razu nakłonił mnie do spróbowania, a potem chciał zmusić mnie, bym regularnie kupował od niego towar, grożąc, że jak nie będę kupował, to mnie zabije. Postanowiłem powiedzieć o problemie swojej dziewczynie (w tym śnie miałem dziewczynę). Potem postanowiłem, że się wyprowadzę i zastanowię się, co dalej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 03 lip 2015, 10:25
We śnie chodziłem po Żoliborzu,byłem sam.Wokół pustka.

Nasze Sny

przez Eeyore 03 lip 2015, 21:09
Kuzynka podrzuciła mi swoje zwierzaki, psa, kota i świnkę morską i fiolkę tabletek. Dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie, że nie wiem dla którego ze zwierzaków są tabletki, a kiedy udało mi się dodzwonić do kuzynki i podstępem wydobyć, że chodzi o świnkę morską, nagle się okazało że tabletki gdzieś zniknęły
Nothing is what it seems
Gdzieś na końcu świata, pomiędzy kołdrą a poduszką

Sortuj wg