Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Powietrzny Kowal 07 wrz 2013, 19:15
anna.anakaia napisał(a):Ja to mam tak ubogie wyobrażenia senne, że zastanawiam się czy mój mózg w ogóle pracuje ;)

Hmmmmmmmmm..... Obrazek Obrazek Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Nasze Sny

przez anna.anakaia 07 wrz 2013, 19:31
Powietrzny Kowal napisał(a):
anna.anakaia napisał(a):Ja to mam tak ubogie wyobrażenia senne, że zastanawiam się czy mój mózg w ogóle pracuje ;)

Hmmmmmmmmm..... Obrazek Obrazek Obrazek

To "Hmmm" to sugestia, że jednak mój mózg nie pracuje? :P
anna.anakaia

Nasze Sny

przez Powietrzny Kowal 07 wrz 2013, 21:00
A mi się śniło, że się zakochałem... straszny koszmar (obudziłem się z krzykiem) Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Lola Rose 08 wrz 2013, 22:35
Mi się ostatnio śniło, że moja ,przyjaciółka' która mnie olała w wakacje zadzwoniła do mnie i się pytała co u mnie słychać i czy wszystko w porządku.
Jestem jaka jestem

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 09 wrz 2013, 10:10
Ja widziałem w rezerwacje słonie afrykańskie i lwy.

Nasze Sny

przez EmInQu 09 wrz 2013, 10:17
Powietrzny Kowal napisał(a):A mi się śniło, że się zakochałem... straszny koszmar (obudziłem się z krzykiem)

Faktycznie przewalone :mrgreen: ;)
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Nasze Sny

przez Siddhi 09 wrz 2013, 10:39
Dzisiaj we śnie Brad Pitt wyszedł z mojego domu, na schodach powiedział mi, że w szkole nie lubił geometrii i poszedł w swoją stronę. :bezradny:
Siddhi

Nasze Sny

przez mark123 09 wrz 2013, 15:09
Dziś mi się śniło, że byłem uczniem szkoły średniej; była lekcja i trwała jakaś klasówka, a ja nic nie umiałem. Dodatkowo siedział koło mnie jakiś koleś, który był bardzo gadatliwy, co mnie dodatkowo rozpraszało podczas klasówki, a on tej klasówki jakby nie pisał. Miał ręce w mydle i cały czas to mydło rozcierał; zacząłem się zastanawiać, czy przypadkiem nie ma nerwicy natręctw. Potem była przerwa i postanowiłem pójść do toalety, ale na moim piętrzę do toalety już weszła grupa osób palić papierosa, więc postanowiłem sprawdzić toaletę na innym piętrze, ale tam była nieczynna. Postanowiłem więc pójść do innej części budynku i tam poszedłem do toalety. W toalecie był ten koleś i mył ręce; ja wszedłem do kabiny i zamknąłem drzwi; chciałem przekręcić na zamek, ale był zepsuty i on co chwilę otwierał mi drzwi i czyścił ścierką gałkę od wewnętrznej strony drzwi do kabiny; ja zamykałem drzwi a on je otwierał.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez hooain 09 wrz 2013, 21:05
wrzuce absurdalne teksty z moich omamów przysennych:
'nie ma czasu na rozmowę z wakacyjnym głosem' - głos był urażony jakbym mu mentalem kopniaka zasadziła,
'a prawda jest taka, że miłość...' - głos nie dokończył, co wrzuciło frustracje,
'niektórzy próbują sobie uświadomić, pomaganie samemu sobie jest ładniejsze' - głos nie wyjaśnił o co chodzi, ja też pomine interpretacje,
tyle słownych bełtów na dziś. interesujące, zaskakujące, odkrywcze? nie sądzę.
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 11 wrz 2013, 09:09
Łapanie za cycki niskiej kobiety :mrgreen: mój sen wczorajszy.

Nasze Sny

przez mark123 11 wrz 2013, 09:18
hooain napisał(a):wrzuce absurdalne teksty z moich omamów przysennych:
'nie ma czasu na rozmowę z wakacyjnym głosem' - głos był urażony jakbym mu mentalem kopniaka zasadziła,
'a prawda jest taka, że miłość...' - głos nie dokończył, co wrzuciło frustracje,
'niektórzy próbują sobie uświadomić, pomaganie samemu sobie jest ładniejsze' - głos nie wyjaśnił o co chodzi, ja też pomine interpretacje,
tyle słownych bełtów na dziś. interesujące, zaskakujące, odkrywcze? nie sądzę.

Ja zazwyczaj szybko zapominam, co konkretnie mówią głosy przy przysypianiu, albo budzeniu się. Ogólnie dotyczą przeważnie albo snu, albo tego, o czym myślałem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez hooain 11 wrz 2013, 21:18
ładnie sie przebudziłam i zapisałam brednie. co do treści - z reguły loteria z psychodelą
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez Pieprz 11 wrz 2013, 21:19
detektywmonk napisał(a):Łapanie za cycki niskiej kobiety :mrgreen: mój sen wczorajszy.

czemu akurat niskiej? :shock:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Nasze Sny

przez hooain 11 wrz 2013, 21:23
zależy czym łapał.
ତ୍କୃ

Sortuj wg