Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Druid 01 mar 2015, 12:14
Kuba Wojewodzki w pustym barze mlecznym. Nieśmiało odezwał się do mnie, był przygnębiony. Zdziwił się, kiedy powiedzialam, że jestem rówieśniczką Anny Muchy. We śnie byla to prawda, w rzeczywistości jest starsza. Wojewódzki był smutny z powodu sytuacji w kraju oraz obciachowego zachowania wypromowanej przez niego gwiazdki, Anny M.
Druid

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 02 mar 2015, 10:00
Byłem na cmentarzu, stare groby, błoto i to coś.Kruk,który zamiast ptasiego łba miał...ludzką czaszkę.

Nasze Sny

przez kupmitrumne 04 mar 2015, 18:16
Śnił mi się jeden z moich byłych , teraz jakoś ciągle o tym myślę ..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez mark123 22 mar 2015, 12:35
- byłem w domu dziadków w czasach, gdy mój ojciec był nastolatkiem i dziadek chciał pobić ojca; potem akcja snu przeniosła się do czasów współczesnych i ojciec chciał pobić mnie

- wszedłem na forum, patrzę, a tu pojawił się jakiś nowy administrator i założył dużo nowych tematów
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez joaszka 22 mar 2015, 14:56
Śniło mi się, że Anja Rubik była ze mnie niezadowolona :roll:
joaszka

Nasze Sny

przez Kontrast 22 mar 2015, 15:08
Ja mam potężne surrealistyczne molochy. Dość często latam, lecz w funkcjach obronnych wokół mojego domu. Dość często ktoś kogoś morduje w tych snach. Dotyczą one też tego co mi się nie udało, ale przede wszystkim to nadrealizm, ojciec żyje, typowy pies andaluzyjski. Tak do owych snów przywykłem, że nawet nie wywołują one u mnie lęków. Dość rzadko już w snach kopuluje kiedyś mi się zdarzało. Dość często nosze zwłoki co mnie wyjątkowo męczy, biegam (tu zawsze działa funkcja latania) i można przed nieznanym uciec. Ktoś wjeżdża na moje podwórko do końca nie wiadomo kto, oni, jacy oni? Doszedłem sam do tego ze śnią mi się trzy rodzaje snów, związane z wewnętrznymi podświadomymi lękami: ojciec, nałogi i strata domu. Dlatego często śni mi się, ze żyję a ja nie muszę jednak wsiąść odpowiedzialności za własne życie (ulga) Dom - pozostałe na nim zadłużenie to metaforyka napadu na niego, niezidentyfikowani oprawcy to właśnie wierzyciele. Nałogi to coś z czym walczę i co mnie oddalało od wzięcia odpowiedzialności. Otoczone jest to industrializmem, syntetykiem i monumentalną formą, czyli sposobem w jaki operuję mój mózg i przed czym się wzbraniam chcąc nabyć więcej humanizmu/człowieczeństwa. Z drugiej strony muszę się myślą tym poddać aby tworzyć i być wobec siebie ferrr.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Nasze Sny

przez Masturbow 22 mar 2015, 15:09
no to joaszy nie jesz dzisiaj obiadu :nono:

u mnie miła (?) odmiana od snów o internecie...zakonnice karmiące kotem świnki morskie
Masturbow

Nasze Sny

przez joaszka 22 mar 2015, 15:13
Masturbow napisał(a):no to joaszy nie jesz dzisiaj obiadu :nono:

No właśnie, a krwiste stejki miały być dziś grane :why:
joaszka

Nasze Sny

przez Hans 22 mar 2015, 20:42
Śniło mi się, że byłem na wakacjach w Tunezji. Jechałem z mamą brzegiem urwiska jakimś samochodem terenowym. Zatrzymaliśmy się w dość znacznej odległości od nadbrzeżnych hoteli i potem poszliśmy tam pieszo. Niby wiedziałem jak ma nasz hotel wyglądać, ale nie mogliśmy go odnaleźć i chodziliśmy po tarasach, wśród ludzi, którzy siedzieli, jedli i pili kawę. W końcu znaleźliśmy właściwy hotel i z grupą napotkanych tam ludzi bawiłem się w jakieś przebieranki i w chowanego.
Feed your head
Feed your head

Nasze Sny

przez cyklopka 22 mar 2015, 21:04
O, dobre te wasze historie.

Mnie się dzisiaj śnił człowiek, u którego od jakiegoś czasu pracuję. Śniło mi się, że chodził, a w rzeczywistości nigdy nie wstaje jak do niego przychodzę, nie wiem, czy jest niepełnosprawny.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez nieboszczyk 26 mar 2015, 18:21
śnił mi sie Intel.miał noge w gipsie.pomagałem mu a on bez przerwy marudził
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nasze Sny

przez Masturbow 16 kwi 2015, 13:01
wczoraj śniło mi się, że wpisałam zły pin i poprosili o puk, a dzisiaj ..awatar dżetodika. muszę naprawdę coś ze sobą zacząć robić, w kontekście kontaktu z przyrodą na przykład
Masturbow

Nasze Sny

przez cyklopka 16 kwi 2015, 19:56
Mnie się śniły dwie piosenkarki, o które się wczoraj "pokłóciłam" z kimś z forum. We śnie były przy mnie i były moimi przyjaciółkami.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez alone05 17 kwi 2015, 15:17
Ostatnio śniło mi się, że byłam w kościele w swojej parafii i widziałam tam mojego starego kolegę, Tomka.

Sortuj wg