Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez cyklopka 10 lut 2015, 16:34
Mnie się dzisiaj śniło, że zamówiłam kebab, a dali mi ledwie plasterek boczku zawinięty w naleśnik, taki na 3 gryzy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez JERZY62 10 lut 2015, 17:10
cyklopka, i pewno byłaś głodna bo sobie nie pojadłaś.
♪♪♪

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 12 lut 2015, 10:22
Lecący orlik krzykliwy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez joaszka 15 lut 2015, 19:47
Moje ostatnie trzy noce. Takie jazdy rtylko po Trirttico.
Sen 1: Przychodzę na terapię, ale na zastępstwo mojej psycholożki jest jakiś Hindus. Ów pan, zamiast odbyć ze mną sesję, zaczął odprawiać czary. Znikał i pojawiał się w innym miejscu gabinetu, walczył z moimi energiami, opowiadał o jakichś trójkątach mocy... Byłam przerażona, ale podeszłam do niego i powiedziałem, że ja tu przyszłam na terapię behawioralno-poznawczą, a nie jakieś czary! On mi na to, że trzeba było przyjść po 15, wtedy robi zwykłe terapie. Uciekłam przestraszona,wsiadłam do samochodu i wyjeżdżając spostrzegam, ze gość siedzi w moim aucie na tylnym siedzeniu.

Sen2: Śniło mi się, że zostałam zastępcą Króla Polski - Lubomirskiego. Wszyscy mi graulowali, ale jedna koleżanka wypominała,że mam brudne naczynia w zlewie.

Sen3: Pewnego dnia odkrywam na mojej głowie dwie blizny z szwami. Wielkie. Pyta,m mojego brata, co to jest, ale on się zarzeka, że nie ma pojęcia. Pyta tylko: ,,nic nie pamiętasz?''. Teraz już wiem, że coś mi zrobili, coś w ramach terapii. Wszyscy wpadają w popłoch gdy dowiadują się, że odkryłam bliznyi nie wiedzą, jak ze mną rozmawiać. Ale ja już wiedziałam, że wycięto mi kawałek mózgu. Że stało się coś strasznego i że wycięto mi mózg, żebym nie pamiętała.
Najgorszy sen ze wszystkich.
joaszka

Nasze Sny

przez Bukowski 15 lut 2015, 19:51
A mi ostatnio śnił się gadający burak, że ludzie to też buraki. :D
Bukowski

Nasze Sny

przez joaszka 15 lut 2015, 23:18
Myślę, że są też buraki będące ludźmi, ale siedzą pod ziemią i nikt ich nie widział.
joaszka

Nasze Sny

przez Druid 15 lut 2015, 23:55
Wprowadzam się do akademika, a w pokoju pozostały zwierzęta poprzedniej lokatorki: kaczka z kilkoma młodymi, koty, świnki morskie i gad, wyglądający jak miniaturowy zielony smok. Nosiłam go na przedramieniu, był przyjemny w dotyku, choć chłodnawy. Niestety, zagryzł kaczuczki i gryzonie. Truchełka kacząt znalazłam na łóżku pod kołdrą.
Druid

Nasze Sny

przez cyklopka 16 lut 2015, 00:02
Pluszowa, mojej mamie też się niedawno śniła kaczuszka w domu. O coś chodzić musi :bezradny:
I Miss Forum

Koszmary Senne

przez SelinaKyle 22 lut 2015, 23:57
Wiem że był temat o snach ale założyłam taki tylko o koszmarach. Od pół roku śnią mi się tylko złe sny. Ostatnio codziennie i codziennie na inny temat :/ jestem już tym zmęczona :P w temacie można opisywać Nasze koszmary stare i nowe ;) Zapraszam :)

Koszmary Senne

przez Zupapomidorowa 23 lut 2015, 00:50
Koszmarzyska pierniczone żyć mi nie dają. Śnią mi się patologiczne kłótnie z domu, mordercy, śmierć własna, czyjaś. Jak mam większe problemy z emocjami w życiu to ja już wiem, że będę miała w nocy przechlapane. To tak jakbym istniała w dwóch koszmarach jednocześnie.Kurde. Kiedyś śniły mi się miłe rzeczy - seks, jedzenie, latanie. Czemu teraz się nie śni. Może dlatego, że w realu seks, latanie i jedzenie przestały mi sprawiać przyjemność?
Dawniej Luktar

Nasze Sny

przez cyklopka 23 lut 2015, 16:19
Mnie się śnił jeden z moich ulubionych wokalistów, nie dość, że odzyskał moją płytę, której aktualnie nie mam, to jeszcze mi dał buzi.

Koszmarne było to, że się obudziłam :(
I Miss Forum

Nasze Sny

przez SelinaKyle 23 lut 2015, 23:55
Ej chciałam założyć nowy temat! :D
Mnie się śniło że kleszcz wbijał mi się w policzek...znowu nic przyjemnego ;)

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 27 lut 2015, 14:54
Ja miałem dwa syny.
Pierwszy sen, byłem z Anną Ilczuk na krewetkach,drugi jako policjant zatrzymałem grupę młodych ludzi, koło kościoła.

Nasze Sny

przez mark123 01 mar 2015, 02:37
Ostatnio mi się śniło, że byłem uczniem szkoły średniej i będąc w szkole ktoś rozrzucił po korytarzu jakieś zaczarowane ziarna i te ziarna potem zmieniły się w kury, które zaczęły gonić uczniów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg