Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez aishiteru 15 sty 2015, 04:16
Ostatnio dzwonił do mamy telefon i tata cos tam mowil, obudziłam sie i pytam sie mamy kto dzwonił i ze tata mowil o jakichś gościach a taty nawet wtedy w domu nie było i mama powiedziała ze to mi sie przyśniło o.O

Nasze Sny

przez Follow_ 15 sty 2015, 08:27
wczoraj myślałam o tym, że chciałabym znowu zobaczyć moją Mamę, wiedziałam że uda mi się tylko we śnie.... z nią porozmawiać, przytulić...
i mi się przyśniła :)
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Nasze Sny

przez PannaNatalia 15 sty 2015, 12:14
A ja wczoraj miałam drastyczny sen...sniło mi się,że ktoś wykradł z cmentarza trumnę z ciałem mojego brata i wyrzucił do kontenera na śmieci i już nie mogłam jej odzyskać.To było straszne,teraz co jakiś czas przewija mi się w głowie ten obraz
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Steviear 15 sty 2015, 20:53
Śniło mi się że byłam w jakimś ciele. Właściwie to w wysuszonych naczyniach więc pewnie u martwego :) Mnóstwo rozgałęzień i nie było wyjścia. Takie uczucie klaustrofobiczne że aż mdli
Poruszałam się tam jak wąż( tak widziałam swiat, tak się przemieszczała ''kamera'')więc można pomyśleć że byłam pasożytem :D

Może ten sen coś znaczył :)

Nasze Sny

przez Kosmaty 22 sty 2015, 10:33
Nie mam snów

Nasze Sny

przez padaka 24 sty 2015, 09:54
Dzisiaj mi się śniło, że byłem... klawiszem numlock. :why:
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

Nasze Sny

przez mark123 29 sty 2015, 13:47
Śniło mi się, że wyrwanie zęba naruszyło mi żyły w całej głowie i oprócz ust, zacząłem krwawić z uszu oraz powstały pęknięcia na linii od uszu do górnej części głowy i z nich też zacząłem krwawić. I umierałem pomału.
Może to sen proroczy
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 31 sty 2015, 21:26
Miałem 70 zł i nie mogłem za to książki kupić.

Nasze Sny

przez mark123 01 lut 2015, 14:28
Dzisiaj mi się śniło, że wszyscy na świecie musieli w mieszkaniach podłożyć sobie bomby i się wysadzić. Ja byłem w domu z jakąś grupą ludzi, podłożyło się bombę z zegarem czekało na wybuch. Ja w międzyczasie bawiłem się z jakimś psem, a potem z jakimś kotem. Gdy do wybuchu zostało kilka minut, wszyscy oprócz mnie stanęli w pomieszczeniu, w którym była bomba. Ja natomiast poszedłem do innego pomieszczenia. Gdy do wybuchu zostało 10 sekund, ludzie z drugiego pomieszczenia zaczęli odliczanie. Ja stałem w innym pomieszczeniu i czekałem na wybuch i postanowiłem wziąć do ręki... papier toaletowy i trzymać go. Potem nastąpił wybuch.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Nasze Sny

przez cyklopka 04 lut 2015, 00:25
Śnił mi się Jack Skellington, ale zrobiony z długich papierosów, które sobie przycinał gilotynką, zrobiło mi się go szkoda, że się wypali, więc może powinnam lepiej iść do sklepu po paczkę czerwonych Marlboro.

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Nasze Sny

przez Lord Kapucyn 04 lut 2015, 12:09
Mi się dzisiaj śniło, że Ziemię zaatakowali inteligentni przybysze z innej planety. Jako macierzysta,pierwotna forma byli małymi "pajęczakami", które wkręcały się w ciało swoich humanoidalnych żywicieli(coś jak kleszcz) i wstrzykując neurotoksynę podporządkowującą sobie oun przejmowali kontrolę nad ciałem. Z tym, że żywiciel był wciąż obecny w "środku", ale nie miał nic do powiedzenia. Wyjątkowo silne jednostki były w stanie zwalczyć tę toksynę, odzyskać kontrolę nad ciałem i potem mechanicznie usunąć tego "pajączka". Powstał ruch oporu.

Przywódca znany jako "Wuj" odkrył, że jeżeli np. zastrzeli się delikwenta-człowieka będącego aktualnie pod wpływem "pajęczaka"-czyli duchowo kosmitę- to śmierć dla obojga będzie wyjątkowo bolesna, bo mózg zamieni się natychmiast w płynną galaretę, zacznie się rozlewać po jamach ciała, wzdłuż nerwów obwodowych zaczną postępować bardzo silne wyładowania bioelektryczne, nastąpi degradacja organów wewnętrznych czemu będzie towarzyszył olbrzymi ból- a przy tym na skutek tej pozaziemskiej substancji przez 5 minut będzie zachowana świadomość. No i kosmici oczywiście w naszych ciałach wykorzystywali nasze zdobycze technologii, używali naszej broni itp. Ruch oporu zorganizował spotkanie w krypcie na cmentarzu(swoją drogą ta sama krypta już mi się kiedyś śniła).... no i się obudziłem.

Aaa, no i jeszcze mi się przypomniało- przed tym jechałem sobie na rowerze i jeden z tych pajęczaków spuścił się na mnie z drzewa, no i wkręcił się i zaczął przejmować kontrolę- już progress był tak na 98%. Praktycznie już mi się blackout załączył, pustka, ciemność, ale myślę sobie, o ty mały ch.ujku, to nie wiesz, że czubka licho nie ruszy? Zły ośrodkowy układ nerwowy sobie wybrałeś na inwazję, no i ten pajączek się posrał ze strachu po tym co w tym układzie nerwowym zobaczył, jakie zrycie. Odzyskałem kontrolę, pojechałem do "wuja" i mi dziada usunął szczypcami.

Nie, nie oglądałem wcześniej filmu "Intruz", ani "Goście". :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Nasze Sny

przez mark123 04 lut 2015, 13:36
Śniło mi się, że nie musiałem iść na wesele.

Nasze Sny

przez buka 04 lut 2015, 16:03
Dark Passenger,dobry sort,zostało ci trochę?:P

Nasze Sny

przez Lord Kapucyn 05 lut 2015, 23:32
buka, Tylko legalny towar- sertra, lamo, abilify. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg