Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez LadyMarmolade 01 sty 2015, 23:13
nie :)
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Nasze Sny

przez joaszka 02 sty 2015, 02:06
Ostatnio, już drugi raz w życiu, śniłam sen w śnie. Niezła jazda. Incepcja!
joaszka

Nasze Sny

przez szrama 02 sty 2015, 02:15
Niezłą jazdę to ja mam jak we śnie mają mnie zaiebać, zagryźć, zatłuc, spalić i w tym momencie budzę się wystraszony. Raz miałem tak, że już mieli mnie zabić, a ja we śnie miałem świadomość, że zaraz się obudzę i umówię uciekaj, coś jak teleport, ja pier.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Szubidka 02 sty 2015, 02:32
Ja ostatnio gadam przez sen pełne długie monologi, dobijam do śwadomości, myślę, a co tam i gadam dalej. Może za dużo przebywam w samotności? :shock:

Nasze Sny

przez szrama 02 sty 2015, 02:36
Tak, za dużo. Ja też gadam.

Nasze Sny

przez Pieprz 02 sty 2015, 07:11
śnił mi się dzisiaj pierwszy odcinek drugiego sezonu The Knick. Obudziłem się i miałem bekę :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Nasze Sny

przez Druid 02 sty 2015, 16:33
LadyMarmolade napisał(a):mi się ostatnio często śni że ktoś mnie gwałci

niedawno śniło mi się, że uciekam przed zbiorowym gwałtem, który jest warunkiem opuszczenia społeczności, w której się znalazłam.

Parę dni wcześniej atak kosmitów na Ziemię. Zapładniali kobiety za pomocą lewitujących zielonych chmurek, rodziły się z tego mutanty przypominające samą głowę. Miały na celu zniszczyć Ziemię. Też zostałam zapłodniona i po urodzeniu fioletowej głowy z metalowymi zębami zostałam wezwana przez komisję obrony Ziemi, gdzie mutant dostał zastrzyk usypiający a ja musiałam go własnoręcznie udusić.

Ostatniej nocy śniły mi się kocięta potrącone przez samochody na ośnieżonej drodze.
Druid

Nasze Sny

przez mark123 03 sty 2015, 12:45
Dzisiaj śniła mi się agresja pewnej osoby.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez joaszka 07 sty 2015, 00:58
Znów miałam sen w śnie.
Śniło mi się, że śniło mi się, że byłam w załodze łodzi biorącej udział w Volvo Ocean Race. Obsługiwałam żagle, co chwila stawialiśmy spinaker i go zrzucaliśmy, bo to był etap regatowy, z sędziami, bojami i tak dalej. Mnóstwo emocji. Obudziłam się i zaczęłam z opowiadać mamie o moim śnie, kiedy nagle nad domem zobaczyłam zniżającego się Dreamlinera. Samolot wylądował w ogrodzie moich sąsiadów, ponieważ jeden z pasażerów miał atak serca.
joaszka

Nasze Sny

przez mark123 07 sty 2015, 21:49
Ostatnio śniło mi się, że była u mnie w domu jakaś dziewczynka i się zastanawiałem, jak jej zorganizować czas. W pewnym momencie zapytała mnie o moje dzieciństwo.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 08 sty 2015, 10:24
Dziwny sen miałem.Najpierw byłem na obiedzie,między możnymi tego świata.Obok mnie siedział król Arabii Saudyjskiej.I był mile zaskoczony,że tak szybko zjadłem barszcz czerwony.Ale te powiedział,że moja mama to nic.No,tak muzułmanin :D
Potem byłem na zlocie Lubimy Czytać i czekałem na koleżankę(42 lata).A miałem pisać opowiadanie papugi w polskich kopalniach.

Nasze Sny

przez mark123 10 sty 2015, 09:21
Śniło mi się, że byłem w krainie, która była trochę krainą minimków, a trochę narnią.

Nasze Sny

przez Druid 10 sty 2015, 12:53
Parę miesięcy temu śniło mi się, że magnolia wróciła na forum pod nickiem goździk.
Czasem mam sny o wyjazdach na kolonie lub obóz z użytkownikami forum. A może to psychiatryk był?
Druid

Nasze Sny

przez joaszka 10 sty 2015, 16:00
Śniło mi się, że od jednego użytkownika z forum dostałam pięć pierścionków zaręczynowych :shock: :mrgreen:

-- 13 sty 2015, 19:04 --

A dziś mi się śniło, że przedawkowałam benzo i umarłam (?!). :shock:
joaszka

Sortuj wg