Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez mark123 19 gru 2014, 14:07
Dzisiaj mi się śniło, że przybył na moje osiedle król Arabii Saudyjskiej w ubraniu przeciętnego Kowalskiego.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Kalebx3 19 gru 2014, 16:41
Śniła mi się Wielka Depresja , tak wielka ,że nie potrafiłem trafić do sali szkolnej z podstawówki . Byłem zagubiony i wchodziłem nie do tych sal . Nagle sobie przypomniałem ,że to wszystko dlatego ,że zmieniłem Paroksetynę na Fluoksetynę . Brakowało mi Paro ,,, musiałem ją zdobyć ,,, i nagle w tej szkole spotykam swoja psychiatrę , która każe mi iśc to jednego takiego młodego psychiatry , bo i tak nawet jak go nie znam to nie ma znaczenia .
Wiecie , najgorsze było w tym śnie realne poczucie depresji pier-dolonej , aż obudziłęm się w bardzo złym stanie na żywe wspomnienie tego snu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Nasze Sny

przez nieboszczyk 30 gru 2014, 21:48
śniło mi sie że poleciałem do UK z dwoma znajomymi i poszedłem do miejskiego kibla.tam zobaczyłem hindusa który się powiesił.jeszcze żył.wyjołem aparat i postanowiłem zrobić mu zdjęcie jak wisi wiedząc że niedługo będe wyglądał podobnie.jednak znajomi wparowali i go oratowali.zdążyłem zrobić zdjęcie jak już leżał na posadzce i ciężko dyszał.byłem zły na nich że nie dali mi zrobić refleksyjnego zdjęcia.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez frances5r 01 sty 2015, 13:20
śniło mi się,że jestem w szpitalu psychiatrycznym z facetem (którego już nie ma) i oczywiście nie mogliśmy się z niego wydostać.

Nasze Sny

przez Szubidka 01 sty 2015, 14:30
śniło mi się, że biegłam po fabryce - squacie i darłam się jak Jenis Joplin :mrgreen:

Nasze Sny

przez Follow_ 01 sty 2015, 18:40
śnił mi się pomysł na grę planszową... teraz siedzę i ją robię...ciekawe czy w realu też będzie miała sens :P
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Nasze Sny

przez Druid 01 sty 2015, 18:49
Śniła mi się moja nieżyjąca już koteńka. Miała na ciele pooperacyjne szwy, nie udało się jej uratować. Zaniosłam ją do tipi przygotowanego do szamańskiej ceremonii pogrzebowej poprzez spalenie zwłok. Ułożyłam jej ciałko na małym hamaku nad paleniskiem i wróciła do życia.
Druid

Nasze Sny

przez Steviear 01 sty 2015, 18:51
Sny były okropne. Myślałam że nie żyję. W śnie ciągle czułam bardzo intensywny ból, a okazało się że był wyimaginowany. Miałam jakiś potrójny sen. Nie wiedziałam czy rzeczywistość to sen czy to już rzeczywistość. Sen we śnie a tam dalej sen. Chore wizje po których teraz mam niesmak. Tylko uczucia pozostały, nic na szczęście nie pamiętam. Nie wiem co to było ale obudziłam się z niesamowicie ogromnym lękiem i bardzo szybkim biciem serca jakby zaraz było już po wszystkim.. Głupie 4 godziny snu a taka katorga. W głowie mam tylko pozostałości.. Coś złego się tam wydarzyło. Nie żebym specjalnie wierzyła ale.. to było wręcz mistyczne obudzić się z myślą że już nie jestem na tym świecie. Nienawidzę spać.

Nasze Sny

przez LadyMarmolade 01 sty 2015, 22:40
mi się ostatnio często śni że ktoś mnie gwałci
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Nasze Sny

przez Bukowski 01 sty 2015, 22:49
LadyMarmolade napisał(a):mi się ostatnio często śni że ktoś mnie gwałci

A gdzie?
Bukowski

Nasze Sny

przez LadyMarmolade 01 sty 2015, 22:50
w jakiejś ruderze albo lesie

Nasze Sny

przez Bukowski 01 sty 2015, 23:01
Budzisz się po tym wszystkim z krzykiem?
Bukowski

Nasze Sny

przez LadyMarmolade 01 sty 2015, 23:03
nie, bije mi szybko serce tylko

Nasze Sny

przez Bukowski 01 sty 2015, 23:10
LadyMarmolade, a masz arytmie serca?
Bukowski

Sortuj wg