Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez mark123 24 lis 2014, 16:47
Dzisiaj mi się śniło, że byłem w jakimś budynku i zachciało mi się do toalety. Poszedłem do toalety, ale zamiast załatwić potrzebę w sedesie, to postanowiłem zrobić przez okno.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez poem 05 gru 2014, 11:38
Ostatnio z powodu przeziębienia zwykle przebudzam się nad ranem, bo chce mi się pić. Dziś po takim przebudzeniu zasnęłam i śniło mi się, że czuję straszne pragnienie, wlewam w siebie najpierw jakiś słodki napój (takie coś zwykle nie ugasi mojego pragnienia) a potem jedną szklankę wody za drugą, a w ustach mam niezmiennie okropnie sucho. Właściwie to wodę piłam z plastikowego jednorazowego kubeczka i nie wiedzieć czemu nalewam ją sobie z tekturowego opakowania po proszku do prania :great:

Śnili mi się też moi dziadkowie, mieli dziwne mieszkanie, w jednym z pomieszczeń był kran bez umywalki, woda po odkręceniu leciała oczywiście na podłogę. Wiedziałam o tym, a mimo to odkręcałam wodę zalewając podłogę i za każdym razem ją wycierałam.

Nasze Sny

przez nieboszczyk 07 gru 2014, 17:37
śniło mi się że pojechałem na spotkanie w katowicach z pluszową i harlacoben.poszliśmy do knajpy i weszliśmy na poddasze.zamówiliśmy piwo i zaczeliiśmy gadać.po jakimś czasie na poddaszu zaczeły latać osy.potem szerszenie.ja akurat miałem dłonie oklejone zaschniętym słodkim napojem i osy zaczeły siadać mi na dłoniach jedna po drugiej.usiłowałem ich sie pozbyć ale one się przykleiły i ból był niewyobrażalny.po kilku minutach zauważyłem że jeden palec mi zczerniał potem połowa dłoni zczerniała i skóra zaczeła odłazić aż do kości.obudziłem się.kiedy ponownie zasnołem tym razem widziałem jakiegoś rolnika dzwigającego na plecach zdechłą na wpół zeszkieletowanę krowę pokrytą białymi skręconymi robalami.smród był duszący i rolnik krzyknoł do tej "krowy" że też muszisz mi pokazywać jak ci krętła wyłażą z gardła.poszedłem dalej.i widzę w kałuży gnojowicy zdechłą świnię też cała w robalach,rozpadająca się i śmierdząca.po chwili świnia ta zaczeła wierzgać i kopać wkońcu wstała i ruszyła w moim kierunku.zaczeła biec i rzuciła sie na mnie z zębami.pomyślałem że i tak mnie zabije.albo zagryzie i zje żywcem albo zarazi mnie trupimi jadami.wziołem jakiś kij i dzgnołem ją w oczy.innym razem że spojrzałem w lustro i zobaczyłem wybroczynki w oczach i że pękają mi spojówki.poszedłem z tym do okulisty.okulista powiedział że to pękanie spojówek to objaw niewydolności nerek i gromadzenia się wody w organizmie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez mark123 07 gru 2014, 23:21
Ostatnio często śni mi się pijana osoba.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez lojantka 08 gru 2014, 03:13
nieboszczyk, mnie za to całą noc ganiali rzezimieszkowie z bronią i strzelali (żadna kula mnie nie przeszyła!), trochę traumatyczne sny zaliczyłam. Pluszowa pewnie rzuciła na nas urok, a sama to miała lukrowane miodne wizje :?
lojantka

Nasze Sny

przez joaszka 08 gru 2014, 17:36
Śniło mi się dziś, że poszłam na koncert Marii Peszek, a ona zamiast śpiewać, siadła ze mną na brzegu sceny i zaczęła opowiadać mi o swojej ulubionej rozkładanej wersalce z dzieciństwa, która miała tapicerkę w napisy ,,ELEGANCJA" ustawione do siebie pod kątem prostym.
joaszka

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 10 gru 2014, 10:32
Miałem durny sen,mój brat jeździł na taksówce.A jako klientem był ...Artur Żmijewski.

Nasze Sny

przez joaszka 11 gru 2014, 14:50
Śniły mi się rozlewiska Biebrzy. Ależ piękny sen...
joaszka

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 11 gru 2014, 15:12
Znowu urny sen.Dziewczyna lat 12,pytała mnie kto,to są słoiki.A za oknem latała ara hiacyntowa.

Nasze Sny

przez mark123 11 gru 2014, 15:19
Dzisiaj śniło mi się, że uratowałem jakąś dziewczynę przed przemianą w zombie biorąc wirusa przemiany w zombie na siebie.

Nasze Sny

przez madlen92 12 gru 2014, 14:20
dziś mi się śnił ppłk Krzysztof Przepiórka, powaga, poznałam po twarzy, munduru nie miał
madlen92

Nasze Sny

przez joaszka 18 gru 2014, 00:20
Śniło mi się, że jestem supebohaterką i mam nadprzyrodzone moce. Wraz z jakimś mężczyzną byliśmy tajnymi agentami i ratowaliśmy świat. Do kolejnej misji potrzebowaliśmy zwerbować trzecią superagentkę, nota bene panią doktor z mojej kliniki- była bardzo piękna, ruda, bardzo inteligentna i była tajną rosyjską agentką na codzień pracującą w biurze wizowym. Pod pretekstem wysłania jakichś listów do Rosji weszłam do jej gabinetu i postawiłam sprawę jasno- potrzebujemy Cię, żeby znów uratować świat. W tym momencie zza moich pleców wyrósł mój partner. I nie pozostawiliśmy jej wyboru, dołączyła do naszej misji.
joaszka

Nasze Sny

przez Candy14 18 gru 2014, 00:53
Dzis snily mi sie czarne jadowite weze ktore pelzaly mi po lozku wlazac we wlosy...bllllleee
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Nasze Sny

przez poem 19 gru 2014, 14:00
Znowu szkoła. Pojawia się taki motyw, że chodzę po schodach, i trwa to długo, te schody się nie kończą, albo się gubię, nie wiem na którym piętrze jestem.

Sortuj wg