Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Midori 28 wrz 2014, 11:13
Dzisiaj mi się śniło, że zostałam pogrzebana żywcem.
Midori

Nasze Sny

przez mark123 28 wrz 2014, 11:14
Mnie dzisiaj się śniło, że tajne służby założyły podsłuchy w moim mieszkaniu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Druid 30 wrz 2014, 20:59
Śniło mi się, że płakałem, bo nikt nie rozumie mojej depresji. Nawet ja.
Oprócz tego młody lis, który szybko dał się oswoić i insekty, które zalęgły się na podłodze w mieszkaniu i unicestwiłem je sprejem.
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez cyklopka 30 wrz 2014, 23:49
A czy jak się we śnie po raz kolejny spotyka tę samą nie znaną w świecie realnym osobę, to o coś chodzi?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez mataforgana 01 paź 2014, 01:13
cyklopka, gdzieś czytałam, że te nieznane osoby spotykane we śnie, są ludźmi, których widzieliśmy w rzeczywistosci, ale nie przykuliśmy do nich uwagi. W pamięci jednak gdzieś zostały.
find what you love and let it kill you
Bursztynowy Słowik Forum

Nasze Sny

przez Arhol 01 paź 2014, 09:17
Lęk wysokości terroryzował mnie we śnie dziś..ogólnie WTF sen,szczegóły mgliste D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nasze Sny

przez mangiferaindica 01 paź 2014, 15:18
Ciągłe śnią mi się niezamknięte na klucz drzwi, przez którego ktoś włazi do mieszkania w nocy i mnie terroryzuje.

Nasze Sny

przez Druid 13 paź 2014, 08:30
Cudowny sen o wracającym do zdrowia kocie. W rzeczywistości zmarł.
Druid

Nasze Sny

przez mark123 13 paź 2014, 14:46
Dziś śniło mi się, że miałem pomagać przy zajmowaniu się jakimś niemowlakiem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Siddhi 15 paź 2014, 12:25
Śniło mi się, że będąc w murach mojego dawnego LO podeszła do mnie nieznajoma dziewczyna. Była z równoległej klasy, średniego wzrostu, drobna, z roztrzepanymi, krótko przystrzyżonymi włosami, ładna. Widać było, że czegoś potrzebuje, że szuka pomocy, szliśmy przez korytarz i po drewnianych schodach na pierwsze piętro, a ona opowiadała, bardzo się jednak wzdrygała, żeby powiedzieć wszystko. Chciała żebym jej pomógł, żebym ją przenocował. Zastanawiałem się dlaczego właśnie ja skoro się nie znamy. Staliśmy obok okna z widokiem na podwórze szkoły. Nie chciała powiedzieć co właściwie się wydarzyło, dopiero po dłuższej chwili przyznała się, że po tym jak straciła 50 000 zł matka wyjebała ją z domu. Na pytanie w jaki sposób przepuściła te pieniądze odpowiedzi nie uzyskałem, nie chciała powiedzieć nic więcej po czym się obudziłem.
Siddhi

Nasze Sny

przez nieboszczyk 15 paź 2014, 12:27
mi się śniło że poszedłem się zbadać na onkologię i lekarz powiedział:ma pan dobre wyniki.ucieszyłem się słysząc to.ale po chwili dodał:do odstrzału.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nasze Sny

przez lojantka 15 paź 2014, 13:40
nieboszczyk napisał(a):mi się śniło że poszedłem się zbadać na onkologię i lekarz powiedział:ma pan dobre wyniki.ucieszyłem się słysząc to.ale po chwili dodał:do odstrzału.

Matko Przanajświętsza nieboszczyk, podejrzewam, że wejdę na to forum za 20 lat i dalej będziesz tu za pan brat ze swoim rakiem. Weź jak człowiek idź się w końcu zbadaj i wtedy ewentualnie odstrzeliwuj na chorzowskiej tarczy
lojantka

Nasze Sny

przez nieboszczyk 16 paź 2014, 11:38
harlancoben, jeśli pociągnę te 20 lat i będzie mnie bolało ciągle przez ten czas to napewno to nie będzie rak i z uśmiechem na ustach pójdę się zbadać i dla jaj walne to zdjęcie jako fotokubek.ba.wystarczyły by nawet 2 lata nie 20.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nasze Sny

przez joaszka 24 paź 2014, 22:37
Śniło mi się, ze byłam ukraińska zolnierka, a mój chłopak Rosjaninem, poetą, członkiem wędrownej grupy poetyckiej. Potem okazało się ze jest szpiegiem i musialam go zabić ze snajperki.
joaszka

Sortuj wg