Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez hooain 27 sie 2013, 18:20
weszłam w temat tylko w celu obczajenia, czy sir Powietrzny Kowal nadal tak zaciesza w postach. najs
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez Anna Maria 27 sie 2013, 18:24
Mi się dziś śniło że kogoś pogryzłam wyrywając kawał mięsa bo ten nie chciał mnie słuchać. Mieszkałam gdzieś na dworcu w przyczepie kempingowej. Potem karty przywołujące diabły i moja bardzo żarliwa modlitwa aby je odgonić.
Anna Maria

Nasze Sny

przez Powietrzny Kowal 27 sie 2013, 18:31
hooain napisał(a):weszłam w temat tylko w celu obczajenia, czy sir Powietrzny Kowal nadal tak zaciesza w postach. najs

I do madame Hooain.. :D - I do all the time Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez hooain 27 sie 2013, 18:34
so, Szanowny Panie. kontynuuj ceremonie, napawaj mnie pozytywami :D
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez Powietrzny Kowal 27 sie 2013, 18:37
No to, żeby nie psuć tematu - coś z obrębu snów Obrazek

Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Nasze Sny

przez Ferdynand k 27 sie 2013, 19:32
Powietrzny Kowal napisał(a):Ofelko! Jak tak w ogóle nawet mogłaś pomyśleć! :D - mówię (w zasadzie to piszę :D) oficjalnie i na forum!: CHCIAŁBYM, ŻEBY OFELII BYŁO INO DOBRZE - A NIGDY ŹLE! :D
Wykończony - chyba założę fun club amblypylugów i uropygógów! Obrazek Normalnie jakbym umiał się zauroczyć, to do dziś bym stał i paczał zauroczony (jak ten kot Paczynek!) Obrazek

jest dział "entomologia" ale są też przedstawiciele pajęczaków
więc też arachnologia
to wklejaj
Naczelny Użyszkodnik

Nasze Sny

przez deader 27 sie 2013, 20:14
Wczoraj miałem zabawny, pokręcony sen podczas "poobiedniej drzemki".

Śniło mi się, że razem z dwoma kumplami z dawnej kapeli kupiliśmy dragi, naspidowaliśmy się, i postanowiliśmy pojechać nad morze... rowerami (!). Ruszyliśmy w szaloną podróż, jeżdżąc jakimiś polnymi drogami, gdzieniegdzie przeskakując na chwilę na autostradę (!!), oraz zatrzymując się w dziwnych miejscowościach - pamiętam że we śnie mało nie pękliśmy ze śmiechu kiedy zatrzymaliśmy się w jakiejś miejscowości, zaczepiając jakieś dziewczyny na mostku nad małą rzeczką i powiedziały że miejscowość w której się znajdujemy zwie się Obszczyjryje (!!!). Po krótkim postoju w Obszczyjryjach ruszyliśmy w dalszą drogę i niedługo dojechaliśmy już dość blisko morza (podróż z okolic Warszawy nad morze rowerami zabrała nam około 5 godzin, ale jak wiadomo, we snach wszystko jest możliwe), zatrzymując się w kolejnej małej miejscowości, tym razem na jakichś poniemieckich bunkrach, gdzie trafiliśmy na grupkę hiphopowców ćwiczących breakdance - a była w moim śnie już gdzieś około 3 w nocy (!!!!). Mimo że to zupełnie inny styl muzyczny od naszego to jakoś się z nimi dogadaliśmy, zapaliliśmy skręta, po czym hiphopowców strasznie złapało żeby nas uczyć break'a. W tym momencie uświadomiłem sobie (tzn - ja we śnie) że jest 4 nad ranem, jestem prawie nad morzem, a rano muszę przecież pójść do pracy (!!!!!). Ostatnią sceną jaką pamiętam był szaleńczy pęd z powrotem do Warszawy i narzekanie moich kumpli którzy mieli urlopy i zrzędzili że przez to że ja muszę jechać do pracy muszą wracać z tak zajefajnej wycieczki...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Nasze Sny

przez Ophelia 27 sie 2013, 20:20
chłopaki nie płaczą tour de pologne :D
fajnie się czytało
Ophelia

Nasze Sny

przez hooain 28 sie 2013, 13:36
dzisiejszy sen aktual: ogłoszenie lotto: im dłuższa wyrosła ci brew, tym więcej hajsu będzie ci przelane. wyrwaną brew należy pokazać w punkcie. stoje przed lustrem i kombinuje. wyrywam jedną, na oko długości centymetra, zanoszę do pktu, babka przy kasie odmierza - jest centymetr, dostaję piątaka. wracam do kibla, staję przed lustrem i spinam się, żeby cokolwiek wyrosło. po chwili obok staje kumpel i z bananem na ryju pokazuje mi swoje z pięciocentymetrowe brwi. poziom wkurwa lekko wzrósł, słyszymy komunikat w radiu (radio w klozecie yep), że za 5 cm otrzymujesz z kilkaset patoli. obracam się, kumpla już nie ma.
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez mark123 28 sie 2013, 19:33
Kilka lat temu miałem taki sen, w którym byłem w pewnym sensie "czarnym charakterem". Zabiłem w tym śnie matkę z dzieckiem wywracając na nich drzewo (drzewem kierowałem używając nadprzyrodzonej mocy umysłu); następnie używając swojej mocy sprowadziłem na miasto wielką powódź.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez hooain 07 wrz 2013, 12:36
śnił mi się tymon tymański napędzający kampanie w sprawie pomocy socjalnej
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez anna.anakaia 07 wrz 2013, 14:23
Ja to mam tak ubogie wyobrażenia senne, że zastanawiam się czy mój mózg w ogóle pracuje ;)
Nic realnego mi się nie śni, żadne sytuacje, jedyną postacią w moich snach jestem ja sama (latam albo plączę się bezsensownie), ale i tak niezmiernie rzadko w nich występuję. Albo widzę tylko ciemność i mam poczucie, że mam coś za palcami i tak to se trwa w zwieszeniu do czasu aż się nie obudzę. A tak to jakieś maziaje mi się śnią, jak obrazki przedstawiające jakieś ciapki, plamki, linie (może mi się śnią wizualizacje z winampa :D).
Wolałabym jakieś koszmary zamiast takich bezmyślnych cośów.
anna.anakaia

Nasze Sny

przez hooain 07 wrz 2013, 16:26
z intensywnością moich "marzeń sennych" prośba o koszmary byłaby kierwa jakimś świadomym mentalnym okaleczeniem. na szczęście jestem wolna od tego
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez Auman 07 wrz 2013, 16:31
A mi się ostatnio śniło że mój psychiatra jest płatnym zabójcą na usługach CIA.
Auman

Sortuj wg