Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Druid 04 wrz 2014, 23:08
ostatnio miewam koszmary. Wczoraj, że zepchnąłem ze schodów dziewczynę, która zbiegając celowo mnie szturchnęła. Jak widziałem ją spadającą pomyślałem, że już nie wstanie i będę miał problemy. Wstała i podbiegła do mnie, podciągając rękawy, żeby mi dokopać.

ostatniej nocy śnił mi się miniaturowy słonik. Odciąłem mu jedną nogę, bo myślałem że to kapusta. Odcięta kończyna wyglądała jak kapuściany głąb, a słonik przeraźliwie "zapłakał".

Czy lamotrygina w niewielkiej dawce mi to robi?
Druid

Nasze Sny

przez cyklopka 04 wrz 2014, 23:46
Mnie się śniło, że zamiast do nowej szkoły poszłam do dawnego instytutu, który obecnie jest w rozbiórce. W moim śnie budynek otoczony był zielenią, w rzeczywistości jest otoczony budynkami. Większą część budynku zajmował mechanizm windy, ale powiedzieli, że teraz jest tam sarkofag Marii Konopnickiej. Podnieśli klapę, a tam żaden sarkofag, tylko przód od lokomotywy. I budynek zaczął jechać gdzieś w przestrzeń, dwa razy gwałtownie hamując, tak że musiałam się trzymać.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez mark123 05 wrz 2014, 14:34
Miałem ostatnio sen zagnieżdżony w śnie. Śniło mi się, że śniło się, że byłem w jakimś miejscu i jakieś dwie osoby siedziały w jakiejś lepkiej substancji i nie mogły się uwolnić, ale miałem pewną moc, która dawała mi możliwość uratowania kogoś, poświęcając siebie i postanowiłem, że wejdę do tej lepkiej substancji i oni wtedy będą mogli wyjść, a ja tam zostanę uwięziony.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Druid 11 wrz 2014, 11:21
Byłem w Bristolu i Warszawie. Dopiero przyjechałem do Bristolu ze znajomymi, z którymi zarezerwowaliśmy wspólnie parę pokoi w domku. Jakiś dzieciak (ja z przeszłości?) zapytał, czy nie nauczę go angielskiego. Wyjasniłem mu znaczenie słów "yes", "no" i "pick up the phone". Tłumaczyłem dzieciakowi, że kiedyś telefony wyglądały inaczej i miały słuchawkę do podnoszenia, dlatego "pick up...". Nawet miałem przykładowy egzemplarz z drugiej połowy XX wieku.

W Warszawie brałem udział w pieszym rajdzie pod specjalnie usypaną górkę, na szczycie trzeba było zrobić fikołka na trzepaku albo przez niego przeskoczyć, podciągnąć się itp., a trzepak wyjątkowo miał trzy poprzeczki. Zrobiłem powoli fikołka, napinając przy tym mięśnie ramion :105:

Brat został potrącony przez samochód, że aż wyskoczył ze spodni. Na szczęście było to tylko muśnięcie, bez śladowych nawet obrażeń szybko założył spodnie, z których go wyrzuciło.

I takie tam...
Druid

Nasze Sny

przez ruda-grazyna 19 wrz 2014, 19:34
Ostatnio miałam problemy ze snem,dzisiaj również,ale jak w końcu zasnęłam,to miałam nieprzyjemny sen. Bardzo się w nim bałam,a śniło mi się,że ktoś anonimowo przez SMS wyznał mi miłość. Potem niby-spałam ze swoim mężem w łóżku,ale w rogu stał młody,atrakcyjny mężczyzna i przez cały czas uważnie mnie obserwował. Nawet nie mrugnął okiem,caluteńki czas na mnie patrzył,a ja czułam przeszywający strach...próbowałam zapytać mojego męża,czy też widzi tego gościa,ale nawet nie mogłam nic powiedzieć ze strachu.

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 20 wrz 2014, 10:31
Ja miałem koszmar,że się kończy Pierwsza Miłość.

Nasze Sny

przez Arhol 21 wrz 2014, 12:25
W dzisiejszym śnie,byłem śledczym/policjantem który za zadanie miał zdemaskować starszą panią-mutanta,która pożerała małe dzieci w całości,jej żołądek i zmodyfikowane zęby z jamą gębową w sumie pozwalały na to od razu bez gryzienia,starsza pani bawiła się z wnukami,które czasem wkładała w całości do swojej jamy gębowej,ale dzieci nie rozumiały i się nie bały i uważały to za zabawę,jednak "wiedziałem" że starsza pani prędzej czy później będzie chciała wyebać swoje wnuki,niestety nie wiem jak owa saga się skończyła,obudziłem się :< .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nasze Sny

przez Midori 21 wrz 2014, 21:23
Arhol, za dużo emocji związanych z Tokyo Ghoul? :P
Śniło mi się, że miałam w pokoju mysz, ale biorąc pod uwagę odgłosy po przebudzeniu, nie jestem pewna czy był to tylko sen. :zonk:
Midori

Nasze Sny

przez Arhol 21 wrz 2014, 23:22
Midori, Possibru,possibru :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nasze Sny

przez depresyjny86 21 wrz 2014, 23:23
Ja ostatnio miałem sen-anime.To bylo dziwne :D
:)

Nasze Sny

przez Midori 21 wrz 2014, 23:25
depresyjny86, ooo, ciekawe, opowiadaj. :mrgreen:
Midori

Nasze Sny

przez mark123 22 wrz 2014, 14:20
Dzisiaj śniło mi się, że przed pójściem do dentysty postanowiłem się upić wódką.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Psychoanalepsja_SS 23 wrz 2014, 08:56
mark123 napisał(a):Dzisiaj śniło mi się, że przed pójściem do dentysty postanowiłem się upić wódką.

I dentysta wąchać to musiał? No nieładnie :P!

Mi się z kolei śniło, że byłem w jakimś nowym domku z dziewczyną i jadłem płatki śniadaniowe, przy czym ona mi mówi, że koleżanka znalazła raz w płatkach "rekordowo wielkiego wiechunia". Od razu domyśliłem się, że wiechuń to nazwa robali znajdywanych w artykułach spożywczych, co obrzydziło mi dalsze jedzenie. Następnie w radiu leciał Townes van Zandt - Come Tomorrow.

Nasze Sny

przez mark123 23 wrz 2014, 09:14
Psychoanalepsja_SS napisał(a):
mark123 napisał(a):Dzisiaj śniło mi się, że przed pójściem do dentysty postanowiłem się upić wódką.

I dentysta wąchać to musiał? No nieładnie :P!

W sumie to przed wizytą u dentysty bym się chętnie upijał w realu.

Sortuj wg