Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Arhol 08 sie 2014, 16:21
Obrazek
Ómarłem i żyje.
Jednak w razie czego,stane przed sądem dla heretyków w tartarze,by przekroczyć bramę tartaru
A żyje i znów umrę.
Potem znuf ożyje
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nasze Sny

przez kupmitrumne 08 sie 2014, 16:24
Prawie jak jezus :>

Nasze Sny

przez Arhol 08 sie 2014, 16:28
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez nieboszczyk 09 sie 2014, 10:56
miałem dzisiaj wyjątkowo pojebany sen.że rodzice mnie wezwali w jakiejś ważnej sprwaie rodzinnej umówili się w podkarpaciu ja przyjechałem a siostra mnie prowadzi do jakiegoś budynku nito salon masażu nito zakład fryzjerski z wyglądu.kiedy weszliśny już do środka w pomieszczeniu leżały nagie prostytutki i jedne sie brandzlowały inne wsadzały sobie jakieś wibroautomaty i się tak "reklamowały".żałosne-pomyślałem i postanowiłem wyjśc z tego budynku.kiedy wychodziłem odezwała sie do mnie jedna naga prostytutka w podeszłym wieku i spytała czy wogóle mam jakieś męskie cechy-ja odpowiedziałem że potrafię rombać drewno,pracować kilofem,piłą mechaniczną i strzelać z kałasznikowa do puszek po czym szybko wyszedłem to pytanie zadała dlatego że wogóle nie przejawiałem zainteresowania nimi i młodo wyglądam.spotkałem ojca który mnie zaprowadził do tego samego budynku z powrotem.podszedł do tych nagich kurwiszonów i wyciągnoł z kieszeni kilkaset złotych na moich oczach.pomyślałem że wpadł na głupi pomysł że postawi mi stosunek z kurwiszonem a tymczasem on sam poszedł sie wyłajdaczyć.odetchnołem z ulgą że nie bedzie mi rył w pamięci.tak sie zachowuje a jest żonaty pomyslałem.nawet jak śpię nie mogę odpocząć.
moge sobie wytłumaczyc że podśaiwdomie myśle o pogodzeniu sie z rodziną ale wiem że to niemożliwe i o tym że podsuneli mi dziewczyne bez dumy z którą uprawiałem seks za jego i siostry namowom i może o tym że kiedyś ojciec zdradził mame.budynek ten przypominał salony masażu do których chodze z konieczności.żałosne było to co te baby robia sobie dla pieniędzy żeby przeżyć , ta ich masturbacja palcami i jakimiś straponami to nie była wysoka chuć tylko marna,żałosna autoreklama mająca przyciągać napaleńców..ta stara babcia była zdziwiona moją obojętnością bo myślę o śmierci i wyżywce strzelniczej a nie o tym co ona myśli.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 09 sie 2014, 13:55
Mój był dziwny.Takie pomieszanie z poplątaniem.Jechał tirem,widziałem dinozaury,te diplodoki.Miałem skaleczoną pietę,widziałem aktorkę Halszkę Lehman.

Nasze Sny

przez cyklopka 09 sie 2014, 22:16
Mnie się dzisiaj śniły nietoperzo-słoniki, mechaniczne zabawki, bardzo ładne. I jeszcze dostałam punkty, za znalezienie ich
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez Psychoanalepsja_SS 10 sie 2014, 13:53
Ja miałem kolejny sen z serii: zbuntowany, dziki, nienawistny, morderczy, wykolejony uczeń, błąkający się po swojej byłej szkole, uciekający przed obławą. Typek w toalecie szkolnej usunął wszystkie kabiny i zostały nagie tualety, przez co sikać nie mogłem, bo czułem się nieswojo, tak więc postraszyłem go urżnięciem głowy i następnie naprawił on te kyble.

Śniło mi się też, że amfce założył wątek ze swoimi wynurzeniami i bardzo wielu ludzi odpisało.

Więcej nie pamiętam, a przynajmniej nie chce mi się odświeżać snu.

Nasze Sny

przez mark123 10 sie 2014, 15:00
Śniło mi się, że przechodziłem koło walczących ze sobą dwóch grup jakichś kiboli i oni w ogóle mnie nie zaczepili.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez cyklopka 11 sie 2014, 19:27
Śniło mi się, że wycinałam mojej długowłosej kotce kołtuny z futerka na tylnych nogach i niechcący obcięłam jej cały ogon :cry:
Potem myślałam, że jej przykleję, ale wtedy i tak byłby martwy i nie mogłaby nim ruszać :(

Ucieszyłam się, kiedy wstałam i zobaczyłam ją całą :105:
I Miss Forum

Nasze Sny

przez Psychoanalepsja_SS 12 sie 2014, 10:44
Fikcyjny krewny ze Stanów skontaktował mnie ze swoim synem, baronem narkotykowym. Razem po krewnemu postanowiliśmy robić biznesy. Rzecz działa się w Warszawie. Jechała do mnie ciężarówka z towarem, a ja mieszkałem w... Barze, mieście liczącym 100 tys. mieszkańców, sąsiadującym z Warszawą od północy. Towar niby jechał, ale policja wpadła na trop. Zabiłem z ~7 policjantów. Na wszelki wypadek zniszczyłem ciężarówkę z przesyłką, po czym razem z krewnym poszliśmy do baru świętować sukces (?!?!) akcji. Ja zamówiłem najlepszą wódkę (w końcu kupkałem forsą), on najlepsze coś innego, nie pamiętam co. Do tego poprosił barmankę o aspirynę, bo wg niego zapobiegała kacowi, ale barmanka dała mu 2 wielgachne oscypki w reklamówce...

-- 21 sie 2014, 08:50 --

Mój sen.

Spacerowałem z dziewczyną po mieście. Okazało się, że w mojej 60-tysięcznej dziurze zbudowano metro. Byliśmy w parku, gdzie porobiliśmy zdjęcia.
Śniło mi się moje poprzednie wcielenie. Był nim niezaradny życiowo Francuz, który tuż po I wojnie światowej (acz teraz chyba kwestionuję to i mogła to być II wojna światowa) uciekł do Polski. Znalazł chłopkę pod moim miastem, którą bardzo kochał i się z nią ożenił. Ona go nie kochała, szydziła z niego i zdradzała, co pokazuje scenka, kiedy Francuz pyta się jej, gdzie może się wysrać (na co chłopka odpowiada: "na polu"), a w momencie w którym Francuz odchodzi, przychodzi sąsiad i zaciąga chętną chłopkę do łóżka.
Chodził sobie po zniszczonym wojną mieście oraz otaczających go terenach. Stał się postacią z RuneScape i atakowały go jakieś mordercze pszczoły (150lvl). Był z jakimś kompanem o trochę kiepściejszym levelu. Prawie dał się zabić, bo zapomniał, jak się gra w RuneScape (straciłby większość swojego ekwipunku). Zabił parę pszczół, nie było ich wiele, bo już podczas wcześniejszych sesji w grze powybijał wiele z nich.
Widać potem syna Francuza, takiego samego nieudacznika. Widać rozgoryczenie na twarzy obojgu. Biedny Francuz wyrusza do miasta na wycieczkę rowerem. Mija radiowozy milicyjne i w końcu trafia na dworzec, z którego startują rowerami jakieś dzieciaki. Pan policjant usilnie instruuje jedno dziecko z wyraźnym deficytem intelektualnym, że ma trzymać ręce na kierownicy podczas jazdy rowerem. Dziecko trzyma jednak ręce w tyłku, policjant zauważa więc, że "On znowu stymuluje się analnie!".
Dalej wyświetliła mi się strona wikicytatów ze Stanisława Michałkiewicza, a później sam Michałkiewicz, który pokazywał, gdzie w moim miasteczku jest lewactwo. Na koniec rozmawiałem z kuzynką.

-- 21 sie 2014, 09:00 --

We śnie powyżej odbył się również konkurs piosenek Type o Negative ku pamięci Petera Steele'a.

-- 21 sie 2014, 09:08 --

...I pamiętam, że jeszcze pies mnie chciał ten tego... w sumie to ja chciałem... w sumie to nieważne.

Nasze Sny

przez mark123 29 sie 2014, 14:50
Śniło mi się, że mi przyszło jakieś zawiadomienie, że tylko szkołę podstawową mogę mieć zaliczoną, a reszta etapów edukacji zostaje mi anulowana i mam iść od września do 1 klasy gimnazjum.
Następny sen miałem taki, że matka kazała mi skoczyć z 10 piętra jakiegoś budynku do oceanu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez cyklopka 01 wrz 2014, 04:42
Psychoanalepsja_SS, przybij piąteczkę, też kiedyś grałam w Runescape'a :D I przypomnij mi jakie leki bierzesz :lol:

Generalnie przesądna nie jestem, ale podobno jak się śnią dzieci albo złe karły, to choroby i nieszczęście. A już kilku osobom z mojego otoczenia się śniło. Do tego ciocia przyniosła bukiet jesienny z takich różnych suszonych owoców i kwiatów i tam jest kawałek hortensji, a zawsze jak są hortensje w domu to ktoś umiera.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez Psychoanalepsja_SS 01 wrz 2014, 14:58
cyklopka napisał(a):Psychoanalepsja_SS, przybij piąteczkę, też kiedyś grałam w Runescape'a :D I przypomnij mi jakie leki bierzesz :lol:

O, ja grałem na serwerach 19 (f2p), a potem 28 (p2p). Wiadomo - duże skupienie Polaków, to jakoś tam siedziałem.
Leki - obecnie żadne, ostatni raz zeżarłem trochę piracetamu, który mi został i niestety okazało się, że to nic nie pomaga, heh.

Nasze Sny

przez cyklopka 01 wrz 2014, 15:17
Ja już nie pamiętam, bo to było jakieś pół życia temu. Ale dobrze mi robiło na apetyt, bo było dużo misji z przygotowywaniem jedzenia. Ostatnio gotowałam w GuildWarsie, no i w jakichś tam gierkach fejsbukowych, ale już nie było tego efektu :mrgreen:

A tak wracając do tematu, terapeutka mi powiedziała, że terapia psychodynamiczna wyrasta po części z psychoanalizy, więc sny są ważne :great:
I Miss Forum

Sortuj wg