Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez mark123 27 maja 2014, 00:20
Ostatnio śniło mi się, że spacerowałem i jeździłem windą po jakimś szpitalu. W pewnym momencie postanowiłem udać się do kawiarni, która była na 6 piętrze i kupić sobie tam colę. Gdy byłem w kawiarni, zobaczyłem, że jeden z napojów, które mają jest taki, którego jeszcze nie piłem i chciałem sobie go kupić; ale przypomniałem sobie, że jeszcze muszę na chwilę zjechać na 1 piętro i postanowiłem, że wezmę sobie ten napój, jak wrócę. Gdy po niedługim czasie wróciłem, tego napoju już nie było i musiałem wziąć colę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Lusesita Dolores 27 maja 2014, 21:21
mi się śnią pola umarłych..
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 28 maja 2014, 10:41
A mi się dziś śnił,Andrzej Grabowski.Który nalewał wódkę murzynowi.Ja widziałem,to w tv i powiedziałem :Grabowski jak zwykle pijany.Nie wiem,jak to wytłumaczyć ale aktor mnie słyszał przez telewizor.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Bukowski 31 maja 2014, 19:37
srający kot na pustyni.
Bukowski

Nasze Sny

przez Denial 01 cze 2014, 10:50
Wielki, biały kruk.
I sing the body electric...

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 02 cze 2014, 13:19
Jechałem z bratem i mamą z Wrocławia samochodem.

Nasze Sny

przez antananarywa 03 cze 2014, 12:42
banany mi się śniły. byłam w szkole, w której uczyli, jak je obierać, by wyglądały na wyluzowane :shock:

Nasze Sny

przez monk.2000 03 cze 2014, 13:08
Śniła mi się szkoła w której pełno było ludzi. Chodzili jeden za drugim w długich ciągach. Byli jakoś zahipnotyzowani i nie wykazywali zdolności samodzielnego myślenia. Za to profesorek z filmu "Podróż do przyszłości" stanowił ruch oporu, którego ja też byłem częścią. Nie pamiętam jak się skończyło.

No i często śni mi się gra Tomb Raider. Grobowce, pułapki, tunele, zagadki. Tylko, że te sny są dość męczące, mają dołujący klimat. Bycia w opresji, ciężkości z której nie ma wyjścia, można tylko błądzić z komnaty do komnaty.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 06 cze 2014, 08:43
Mi się,śniły igrzyska zimowe w Singapurze.Był śnieg.Ulice pełne ludzi,biegi.Kowalczyk.Skoki.

Nasze Sny

przez Bukowski 07 cze 2014, 21:48
śniło mi się ze robotnicy na drodze wylewali gorący asfalt, a ja na rowerku po nim zasuwałem. darli coś japę na mnie żebym spierdalaał bo to nie tor rowerowy. ich determinacja darcia ryja był na tyle twarda merytorycznie i przekonywująca ze jednoznacznie utwierdzała mnie w ich chęciach spuszczenia mi wpierdolu. ale ja oczywiście śmigałem dalej do przodu by pojechać na skróty. gdy już wyjechałem poczułem ze aromatyczna woń asfaltu przeszywa się w powietrzu z coraz to mocniejszym zapachem palącej się gumy. nagle na moich oczach opony zaczęły się rozpływać jakby były z plasteliny, ale niestrudzony jechałem dalej .... koniec.
Bukowski

Nasze Sny

przez mark123 09 cze 2014, 08:51
Śniło mi się, że byłem dowódcą w jakiejś wojskowej łodzi podwodnej; później mi się śniło, że jeździłem windą zewnętrzną na szczyt jakiegoś drapacza chmur.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 10 cze 2014, 10:14
Mój sen,oglądałem z mamą telewizję.Był teleturniej,czym się różni Andrzej Pilipiuk od Alice Munro ?

Nasze Sny

przez barbieturan 12 cze 2014, 08:49
na dachu wieżowca kumpelka mówi, że ma sposób na pozbycie się lęku wysokości i zawiązuje mi sznur wokół szyji. z pętelką każe mi stanąć na krawędzi i spycha mnie. w locie sznur zaciska jeszcze bardziej, wydostaję z niego głowę i owijam sobie wokół nadgarstków, jeszcze dużo do spadania zostało, bo to wieżowiec i myślę czy opłaca się wkurviać, obrażać za ten sznur, czy to koniec znajomosci bo chyba nie powinna była tak robić takimi sposobami. przecież mogłam zginąć, chociaż strach nie imał się mnie, to przecież moja dobra kumpelka jest i ona nie powinna tak

-- 12 cze 2014, 08:53 --

antananarywa napisał(a):banany mi się śniły. byłam w szkole, w której uczyli, jak je obierać, by wyglądały na wyluzowane :shock:

:great:
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 13 cze 2014, 09:56
Mój sen,to Mundial wygra Argentyna.

Sortuj wg