Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Arhol 06 maja 2014, 08:34
Sen..wtf,zaczęło się od dźwięków masakry jakichś 2 osób,czy raczej ich krzyków,następnie mechaniczny głos powiedział że musi wyeliminować ludzkość,ni z z dupy ni z pietruchy przyleciały naprzeciw budynku (wielki blok) komputera 4 helikoptery,wyrzucajace żołnierzy na linach (czy desant) ci zaczęli ostrzeliwać budynek wisząc na linach, zonk,nagle cały budynek został przykryty wielką roletą,po chwili rolety się odsłoniły,w każdym oknie pojawił się Ckm na trójnogu,Ckmy rozkurwiły żołnierzy.
Następnie pojawiłem się gdzieś w okolicach..dworca/składu węgla/ elektrowni i zacząłem spierdalać,tu i ówdzie co chwila coś eksplodowało,podpalało się odcinając droge ucieczki,gdzieś w tle,jakieś parę km ode mnie zobaczyłem najprawdziwszy wybuch atomu,atomowy grzyb,chmura ognia i pyłu z dymem,wiedziałem że fala uderzeniowa mnie zmiecie,ale przed tym się obudziłem D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 06 maja 2014, 08:35
Mój sen,dotyczył nie mnie.Tylko serialu ...Ranczo.Opieka społeczna,odebrała Lucy,Dorotę.Pamiętam,jak dziecko na rękach niósł pracownik opieki do vana.Mówił,że Lucy wychowuję córkę na wzór amerykański.
Potem odjechał samochód.Na koniec tego snu,był komentarz.Dalszy ciąg,zależy od naszych dzielnych,młodych scenarzystów.A na polach ludzie pracowali.

Nasze Sny

przez barbieturan 10 maja 2014, 08:15
Kupiłam na PKP bilet do Gdyni. Okazało się, że podróż odbędzie siè kajakiem i trzeba będzie wiosłować
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez EmInQu 13 maja 2014, 05:47
Dziś w nocy to była jakaś porażka. Śniło mi się, że szukałam wc żeby się wysikać. Takich miejsc było ogrom( w urzędach, szkołach, restauracjach, nawet dotarłam na lotnisko), ale wszystkie w opłakanym stanie(zdewastowane, wysmarowane kałem, śmierdzące, olane, pozatykane zużytym papierem toaletowym, czy podpaskami). Biegałam tak po mieście kilka godzin bez rezultatu, aż się obudziłam.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Nasze Sny

przez mark123 14 maja 2014, 14:56
Śniło mi się dzisiaj, że jechałem autobusem i autobus miał wypadek, w wyniku którego uderzyłem w coś bardzo mocno dłonią i miałem dwie końcówki palców przedziurawione na wylot i w jednej dziurze miałem jakąś sprężynę, a w drugiej jakiś pierścień.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez khaleesi 14 maja 2014, 18:09
Ostatnio sniło mi się, że jechałam windą do góry
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 15 maja 2014, 08:21
A ja,że ścinałem brzozę siekierą.

Nasze Sny

przez elo 15 maja 2014, 09:28
w 1 czesci autokar na wzgorzu sie popsul i stoczyl sie do lasu w ktorym ukrywalo sie zlo z labu i porwalo mi psa i inne zwierzatka zatruwajac niemal wszystko zas w 2 czesci juz wiedzialam ze sie zjawi i zalozylam rekawiczki przez ktore moglam je dotknac i wsadzic do hiperszczelnej folii ktora by je zabila tylko problem w tym ze liscie nim przesiakly a ja juz nie mialam rekawiczek i balam sie ze mnie zakaza takze zaczelam uciekac przez las podazajac za jakims chlopcem ktorego tez scigali i razem przebieglismy przez jezioro a wtedy on stwierdzil ze bedzie bezpieczny dopiero gdy wroci do swojej ksiazki i kazal mi isc caly czas w dol az dotre do pierwszego rozdzialu a jak juz bede miec pewnosc ze nizej sie juz nie da to mam zadzwonic by poprosic o winde na sam parter i ona mnie juz dalej powiezie... no ale okazalo sie ze winda sie popsula i musze z parteru zapierdalac na ostatnie pietro zeby wiedziec co dalej po czym uslyszalam ze pomylilam pietra i mam zejsc dwa na dol to mi pomaga i tam spotkalam jakiegos typa ktory mnie oswiecil ze na jednym pietrze moze przebywac tylko jedna osoba wiec mam se znalezc jakies inne ale drugie juz bylo wolne wiec usiadlam zeby odpoczac po czym nagle dzwonia do mnie ze mam sie przesiasc na lewo bo z prawej mi nie wolno i podali mi nr pokoju typa z ktorym mam sie skontaktowac w sprawie windy ale tu sie zaczynaja schody bo pojecia nie miala jak go znalezc i latalam po wszystkich pietrach a jak juz tam dotarlam to sie okazalo ze jest mega kolejka do niego i musialam sie przepychac by tam wbic no a jak juz pozwolili mi wejsc do srodka to okazalo sie ze to oddzialowa namowila moich psychiatrow zeby mnie podraznili i sprawdzili jak zareaguje
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Nasze Sny

przez khaleesi 15 maja 2014, 12:07
Ostatnio śniły mi się ekstrementy, wanna, sala gimnastyczna, materac, chusta, rowerzyści.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nasze Sny

przez mangiferaindica 15 maja 2014, 12:40
A czy macie tak jak ja, ze mi systematycznie, raz na jakis czas, sni sie dokladnie taki sam sen, niezaleznie od okolicznosci zewnetrznych?

Nasze Sny

przez Haissem 15 maja 2014, 21:11
mangiferaindica napisał(a):A czy macie tak jak ja, ze mi systematycznie, raz na jakis czas, sni sie dokladnie taki sam sen, niezaleznie od okolicznosci zewnetrznych?

jo ;)
Haissem

Nasze Sny

przez mangiferaindica 15 maja 2014, 21:26
Haissem napisał(a):
mangiferaindica napisał(a):A czy macie tak jak ja, ze mi systematycznie, raz na jakis czas, sni sie dokladnie taki sam sen, niezaleznie od okolicznosci zewnetrznych?

jo ;)

Cool, może mój mózg nie jest więc aż tak zjechany :P

Nasze Sny

przez Haissem 15 maja 2014, 21:32
mangiferaindica napisał(a):
Haissem napisał(a):

jo ;)

Cool, może mój mózg nie jest więc aż tak zjechany :P

No wątpię bo mój akurat jest zjechany. porównywanie się do mnie jako do normalności to czysta hipokryzja.
Haissem

Nasze Sny

przez hooain 15 maja 2014, 21:37
jaki ty hassi szalony jesteś!
ତ୍କୃ

Sortuj wg