Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez barbieturan 28 kwi 2014, 09:42
zaszwankowała mi płeć w moim śnie. byłam kochankiem courtney love a mój kumpel był jej mężem , dylemat moralny czy zgłosić na policję że courtney zaniedbuje i bije swoje dziecko czy przyyjebac krechę razem z nią i kolegą- mężem. w koncu zdecydowałam juz iść na komisariat ale wpadli w szał że nie ma towaru, że ukryłam albo sama wszystko wzięłam. zamknęli mnie w domu i połamali mi nogi
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Nasze Sny

przez hooain 28 kwi 2014, 17:01
dziś jakiś facet nakręcany hipnagogią wołał: monika monikaaa, kto pije z głową?!
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 29 kwi 2014, 10:05
Ja miałem karmić perlice i gazele.Ale nie mogłem je z komórki wypuścić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Lola Rose 29 kwi 2014, 13:11
Śniło mi się, że byłam terrorystą i chciałam wysadzić most czy coś takiego.
Jestem jaka jestem

Nasze Sny

przez aishiteru 30 kwi 2014, 03:26
Śniło mi sie ze grałam na gitarze w guitar hero i zaczęło mnie atakować zombie ;D
Seronil 30mg

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 03 maja 2014, 13:48
Na kuchence stało kilka czajników i był napis "Czajniki mają stać gwizdkiem do ściany".

Nasze Sny

przez cyklopka 03 maja 2014, 13:52
Mnie się śniło, że dostałam ofertę pracy, miałam stać przy jakiejś maszynie. Tam były jakieś pokrętła/klapki, które trzeba było ustawiać w odpowiednich pozycjach. Nawet mi się to podobało, ale przyszli do mnie i mówią, że to był tak na prawdę test na inteligencję i stanowczo za wolno rozwiązuję te układy, więc tracę również swoją dotychczasową pracę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez Haissem 04 maja 2014, 22:08
Zombie boy mi się przyśnił z animozjami do mnie, ze nadużywam jego persony.
Haissem

Nasze Sny

przez barbieturan 05 maja 2014, 09:15
matka po mixie xanax + alko robi rozróbe na klatce schodowej, tłucze donice i krzyczy że żyć nie chce
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Nasze Sny

przez Prakseda 05 maja 2014, 19:08
detektywmonk napisał(a):Na kuchence stało kilka czajników i był napis "Czajniki mają stać gwizdkiem do ściany".

Padłam XD

Mnie się śniło, że w jakimś ośrodku zdrowia podano mi tabletkę nasenną o jakże wdzięcznej nazwie "Słodki Miś" :D

Nasze Sny

przez khaleesi 05 maja 2014, 19:11
śniło mi się, że robiłam sobie dobrze :P znaczy masturbacja

-- 05 maja 2014, 19:17 --

Znaczenie
http://www.iwoman.pl/astrologia/sennik/ ... sturbacja/
http://megasennik.pl/sennik-masturbacja,4820.html
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 05 maja 2014, 20:28
khaleesi napisał(a):śniło mi się, że robiłam sobie dobrze :P znaczy masturbacja

-- 05 maja 2014, 19:17 --

Znaczenie
http://www.iwoman.pl/astrologia/sennik/ ... sturbacja/
http://megasennik.pl/sennik-masturbacja,4820.html

Brawo :great:

Nasze Sny

przez barbieturan 06 maja 2014, 06:49
Bolał mnie ząb okrutnie, potem nagle wypadł. schowalam do kieszeni , poszłam z nim do dentysty żeby sie zapytać o co właściwie chodzi. W kolejce u dentysty byli starzy ludzie tańczący w miejscu do szamanskiej muzyki puszczanej z wielkiego magnetowidu. w końcu moja kolej. dentystka maluje w pośpiechu usta krwistą czerwienią, niedbale przykrywa też czesciowo zęby. siadam na fotel, który jest jak karuzela. dentystka robi mi na nim test na sprawność i odwagę którego ostatecznie nie przechodzę. i mowi, że jedyne co, to moze mi tego zęba kropelką przykleić

Nasze Sny

przez Haissem 06 maja 2014, 07:22
barbieturan napisał(a):Bolał mnie ząb okrutnie, potem nagle wypadł. schowalam do kieszeni , poszłam z nim do dentysty żeby sie zapytać o co właściwie chodzi. W kolejce u dentysty byli starzy ludzie tańczący w miejscu do szamanskiej muzyki puszczanej z wielkiego magnetowidu. w końcu moja kolej. dentystka maluje w pośpiechu usta krwistą czerwienią, niedbale przykrywa też czesciowo zęby. siadam na fotel, który jest jak karuzela. dentystka robi mi na nim test na sprawność i odwagę którego ostatecznie nie przechodzę. i mowi, że jedyne co, to moze mi tego zęba kropelką przykleić

:lol:
Haissem

Sortuj wg