Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Maggda92 16 kwi 2014, 09:38
Wykończą mnie te moje koszmary i wybudzanie się z nich, okropne sny, ciągle z kimś walczę, krzyczę tak się nie da żyć kiedy nawet w spokoju nie można się wyspać
Maggda92

Nasze Sny

przez cyklopka 16 kwi 2014, 11:52
A mi się śniło, że piłam Pepsi z mlekiem.

Co by Freud powiedział? :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 18 kwi 2014, 09:49
Byłem w ZOO Łódź.Widziałem pumę,niedźwiedzie polarne i himalajskie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez kupmitrumne 18 kwi 2014, 10:53
Kur%#$%#@a trzecia noc z rzędu i śnią mi się pieprzone koty -.-
a dziś , dla odmiany były facet i jego była dziewczyna :lol:

Nasze Sny

przez mark123 19 kwi 2014, 13:09
Śniła mi się dziś obrona, że zapomniałem, co mówić na prezentacji i w ogóle o czym dokładnie jest moja praca.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Prakseda 20 kwi 2014, 01:52
A mnie się śniła sesja u terapeutki <po dłuugiej przerwie>. W gabinecie poza nami był jeszcze jakiś obcy, milczący facet. "Przepraszam, a Pan psze Pana to kto? Niemy świadek?"

Sen nr 2: Moja nauczycielka francuskiego z liceum kazała mi zrobić badanie kału :roll: Nawet pojemniczek mi dała. Kuwa, o co kaman :?

Nasze Sny

przez Lenka30 20 kwi 2014, 06:48
Prakseda, Na moje wyczucie i na tą chwilę:

Sen pierwszy: Trzeba otwierać usta Wartościowym facetom - bo Oni są potrzebni Nam tak jak my Im. Trzeba kochać bardzo mocno. Pewnie jesteś albo bardzo wrażliwa albo myślisz o kimś, kto ma wielkie problemy. Zastanów się czy ma pełny żołądek i jak jak znasz jakiś pusty to go nakarm.

Sen drugi: To świadczy tylko o tym, że mamy teraz ogromne problemy w komunikacji. Na skutek tej przyczyny, że od pokoleń uczono nas nie tego języka. Do do serca trafia się przez żołądek. Proszę pamiętaj o tym. I kochaj, bo bez tego nie ma nic, albo wszystko jest źle.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Nasze Sny

przez carlosbueno 20 kwi 2014, 07:45
A mi się śniło że jestem w jakimś miejscu gdzie są stare grobowce papieży i że ci papieże tam spoczywający wcale nimi nie są.
Największy Forumowy Maruda

Nasze Sny

przez Lenka30 20 kwi 2014, 07:52
carlosbueno napisał(a):A mi się śniło że jestem w jakimś miejscu gdzie są stare grobowce papieży i że ci papieże tam spoczywający wcale nimi nie są.

Kochaj. Dzisiaj są Święta. Karm głodnych, jak takich nie widzisz, to znaczy, że straciłeś ich z oczu. Wtedy myśl, że ich karmisz. Tylko Mężczyzna potrafi Wizualizować. Jesteś zdrowy:-)

Nasze Sny

przez carlosbueno 20 kwi 2014, 07:57
Lenka30, te grobowce to może mają coś wspólnego z zmartwychwstaniem Jezusa obchodzonym dzisiaj , ale czemu fałszywe ciała tam były, może to przez mój ateizm. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Nasze Sny

przez Lenka30 20 kwi 2014, 08:07
carlosbueno napisał(a):Lenka30, te grobowce to może mają coś wspólnego z zmartwychwstaniem Jezusa obchodzonym dzisiaj , ale czemu fałszywe ciała tam były, może to przez mój ateizm. :mrgreen:

Uwierz mi. Dziś są Święta nie przyczyny...W te święta potrzebni są Humaniści!!! Ciesz się i raduj. Odrodzisz się!!! Skup myśli na karmieniu wszystkich Głodnych.

Nasze Sny

przez Arhol 20 kwi 2014, 10:30
W dzisiejszym śnie pierw jechałem samochodem jako pasażer,razem z wujkiem,po lewej był przystanek autobusowy,po prawej zaś 2 pociągi jadące w przeciwne strony,zastanawiałem sie co w niedziele o 19 robią na takim zadupiu 2 pociągi.
----
Kolejna część snu odbyła sie nie wiadomo skąd wokół namiotów cyrkowych ,gdzie było (nie pamiętam ilu?) moich towarzyszy/przyjaciół czy ludzi których znałem jeden coś robił przy laptopie ,2 z nas miało przy sobie miecze,w tym ja i postać którą nazywałem "tygrysem" (był to wiecznie bojowo nastawiony facet) nagle z 1 wagonu cyrkowego zszedł jakiś gość z ochroniarzem który to też miał miecz.
Co jakiś czas nerwowo za nimi chodziłem wyciągając miecz do połowy ale nie okazując agresji,po jakimś czasie owy ochroniarz zaatakował mnie,zmuszając do walki,nerwowo gadałem by spytał tego drugiego,ten jednak nie odpuszczał,po krótkiej walce jego miecz był odbity w kierunku ziemi ,tak że potrzebował sporego zamachu by cokolwiek zrobić,kazałem mu sie poddać ale nie odpuścił, moje ostrze zaś szpicem lekko dotykało jego szyi szpicem,widząc jednak że ten zbiera sie by zacisnąć rękojeść miecza i wykonać zamach pchnąłem jego gardło swoim mieczem na wylot,po chwili ostrze z gardła wysunąłem zaś mój przeciwnik padł trupem na glebę.
Pod koniec ktoś z towarzyszy stwierdził że "to był jego,czyli >mój< 1 pojedynek i pierwszy w którym kogoś zabił".
Później się obudziłem D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nasze Sny

przez hooain 21 kwi 2014, 14:27
śniło mi się, że miałam shajtać się z jakimś chinolem z rozsądku
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez Haissem 21 kwi 2014, 14:30
hooain napisał(a):śniło mi się, że miałam shajtać się z jakimś chinolem z rozsądku

Za dużo ryżu wsuwasz.
Haissem

Sortuj wg