Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Bukowski 25 mar 2014, 23:57
amen.
Bukowski

Nasze Sny

przez cyklopka 27 mar 2014, 23:15
Gadałam o cyklopach przed snem i od razu mi się przyśnił kot z okiem na środku głowy :idea:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez Haissem 03 kwi 2014, 21:25
Postać w czarnym okryciu z kapturem. Pociągnęła mnie za rękę. Trzymała moja rękę przy swoim ciele zakładając rękę na rękę. Poczułem miłe uczucie płynące z dłoni tej istoty. Koniec.
Haissem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez kupmitrumne 03 kwi 2014, 21:27
Haissem, Za dużo Zombi Boya oglądasz :>

Nasze Sny

przez Haissem 03 kwi 2014, 21:34
kupmitrumne, podejrzewam ze to była śmierć w wydaniu kobiecym.
Haissem

Nasze Sny

przez kupmitrumne 03 kwi 2014, 21:37
Zdaje Ci się , mówię Ci ;)

Nasze Sny

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 21:38
Uciekałem przed czymś, biegnąc przed siebie. Gdy się obudziłem, strasznie bolały mnie nogi :D
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Nasze Sny

przez Haissem 03 kwi 2014, 21:39
Ale bardzo miło ją wspominam z tego snu, tak spontanicznie to zrobiła. :105:
Haissem

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 04 kwi 2014, 09:40
Mi się śniła aktorka Anna Kózka.Miałem do niej zadzwonić.

Nasze Sny

przez khaleesi 10 kwi 2014, 11:21
Śniły mi się wielkie szare pająki, dwa zepsute zeby, dentysta, opuszczone bunkry i pływanie w basenie. Rewelacja kurva :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nasze Sny

przez mark123 11 kwi 2014, 06:14
Śniło mi się, że byłem w jakiejś przychodni i zauważyłem, że z dłonie pewnej dziewczyny zaczynają się pokrywać jakąś dziwną substancją i ta dziewczyna mówi, że jest to bardzo nieprzyjemne. Chciałem ją uwolnić od tego i chwyciłem tą dziewczynę za dłonie, by moje dłonie pokryły się tą substancją, a jej dłonie stały się normalne i tak się stało. Później jestem przed tą przychodnią i widzę, że w jednym miejscu jest na ziemi jakby rozlana jakaś substancja i pewna inna dziewczyna przechodząc koło tamtego miejsca jakoś się trochę zatoczyła i oparła dłońmi o ziemie, gdzie była rozlana substancja. Również, by uwolnić ją od tego, chwyciłem ją za dłonie, by substancja z jej dłoni również znalazła się na moich. Później akcja snu przenosi się na przystanek tramwajowy, jestem z matką i matka jakoś wie o tym forum i zna bukę i chce do niego jechać. W tramwaju zauważam, że w pewnym miejscu na jednej z poręczy jest ta dziwna substancja, co powoduje nieprzyjemne dolegliwości na dłoniach. Chwyciłem się poręczy w tym miejscu, aby nikt inny się tam nie chwycił i nie musiał mieć tej substancji na dłoniach.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez khaleesi 11 kwi 2014, 17:58
Śniły mi się biegające wielkie czarne szczury :P
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nasze Sny

przez wiejskifilozof 12 kwi 2014, 12:05
Czyli kochasz zwierzęta ;)

Nasze Sny

przez mark123 13 kwi 2014, 19:29
Dzisiejszej nocy śniło mi się, że byłem w rezydencji głównego szefa jakiejś międzynarodowej organizacji przestępczej. Mieszkał on tam z żoną, córką i synem. Najpierw rozprawiłem się z ochroniarzami, potem miałem iść rozprawić się z szefem, który był na piętrze, ale jego żona poczęstowała mnie obiadem, postanowiłem, że najpierw sobie zjem. Podczas obiadu do kuchni weszła córka tego gangstera, wydała mi się fajną dziewczyną, patrzyłem się na nią i rozmyślałem, czy do niej nie zagadać, ona w ogóle ani razu na mnie nie spojrzała i zrobiło mi się przykro. Gdy zjadłem obiad, poszedłem na piętro rozprawić się z gangsterem, a gdy już miałem się z nim ostatecznie rozprawić, obudziłem się.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg