Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Bukowski 14 lut 2014, 10:41
Śniło mi się ze szerszenie mnie oblazły. Po szyi. Co to znaczy? :pirate:
Bukowski

Nasze Sny

przez hooain 14 lut 2014, 11:57
Szerszenie nacechowane są głęboką symboliką nawiązującą do sfery emocjonalno-metafizycznej, która świadomie niechciana, podświadomie jest niezbędnym komponentem istoty ludzkiej. Szyja natomiast, strefa delikatna, jest swoistym synkretyzmem czystej cielesności i głębokiej wrażliwości. Miejsce istotne, miejsce podatne, zgrabnie wykorzystana metafora zony istotnej, atakowana przez duchowe myśliwce mentalnej destrukcji. Sprzeczność celowości postępowania, walka sacrum i profanum

poważnie, chvja wiem, co ci w główce siedzi
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez Bukowski 14 lut 2014, 15:16
hooain, To ciekawe co piszesz, trochę pokrywa się z moją istotą istnienia.
Mogę Ci piwo postawić za tak rozwiniętą analizę- interpretacje snu.
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez hooain 14 lut 2014, 19:06
zrób to
ତ୍କୃ

Nasze Sny

przez Bree 15 lut 2014, 21:42
Mi się śniło że piłam a potem miałam wyrzuty sumienia. Jak powiem T. że piłam to wyjdzie na to że jestem alkoholikiem - taki miałam problem w tym śnie. A rano nie wiedziałam czy to był tylko sen czy nie.

Nasze Sny

przez true 16 lut 2014, 16:49
ostatnio mam sny , ze sie z kims bije , budzi mnie moj maz i mowi , ze go bilam przez sen :D

Nasze Sny

przez monk.2000 16 lut 2014, 17:32
Mi się śni szkoła- standard. Dzisiaj nawet piątkę dostałem za wypracowanie i to jako jeden z nielicznych.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Nasze Sny

przez psychopatrycja 18 lut 2014, 18:59
A mnie się śniły duchy tylko nie takie wyczjane tylko pokemonowe jeśli nie wiecie o co chodzi to dam link do obrazów.
http://sendview.org/f/gt/
http://sendview.org/f/gv/
Nie wiem jak dla mnie to głupie tylko ciekawe czemu występowały tam tylko pokemony duchy?

Nasze Sny

przez Bukowski 19 lut 2014, 09:16
ze dzik mnie gonił, mutant. Ja myk na drzewo a ten za mną po drzewie. złapał mnie za nogę i sen się urwał. O co tu chodzi?
Bukowski

Nasze Sny

przez Freak696 20 lut 2014, 08:47
1. Nie wiem jak to nazwać wiec opiszę : naga dziewczyna w mym pokoju próbuje ja pocałować odmawia. Przechodzimy na łóżko wtedy dopiero mnie całuje i zaczyna się ale ja się niestety budzę :( .
2.Jestem na jakiejś imprezie, później jadę gdzieś tramwajem na końcu budzę się we własnym śnie (jak w jakimś koszmarze) i krzyczę. Na koniec następuje moje rzeczywiste przebudzenie.

Nasze Sny

przez mark123 21 lut 2014, 11:15
Dzisiaj śniło mi się, że byłem w jakimś pomieszczeniu z jakąś dziewczyną, a na klamka od drzwi oddzielających to pomieszczenie od innego była pokryta jakąś tajemniczą substancją. I ta dziewczyna chwyciła za klamkę od tych drzwi i potem zaczęła się skarżyć, że czuje dziwne bardzo nieprzyjemne uczucie w dłoniach. Postanowiłem, że nie zostawię jej z tym samej i też chwyciłem za klamkę od tych drzwi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez Decevante 21 lut 2014, 22:47
Dzisiaj w nocy śniło mi się coś strasznego. Miałam iść z mamą do jakiegoś lekarza, nie wiedziałam na razie jakiego. Gdy już doszliśmy, okazało się, że chodzi o ginekologa. Poszliśmy do jakiegoś szpitala ginekologicznego? który wyglądał bardzo dziwnie, przypominał trochę psychiatryk, trochę więzienie, a trochę obóz koncentracyjny, to było w podziemiu, były wielkie prysznice, jakieś dziwne drabinki i rury? Samo "badanie" było bardzo dziwne i przypominało jakieś tortury. Oczywiście wszystko odbywało się na oczach wszystkich. Lekarki? czy tam pielęgniarki były bardzo niemiłe, żartowały sobie i wyśmiewały się ze mnie. Uciekłam stamtąd, wyjścia szukałam bardzo długo... Ciągle gubiłam się w tych piwnicach, ciągle widziałam nagie kobiety pod prysznicami itp. raczej wyglądały na zadowolone... Gdy w końcu znalazłam to wyjście, którego pilnowało dwóch policjantów, z kluczami w rękach, poprosiłam o klucze i wyszłam, zapomniałam im oddać te klucze. Wyszłam i okazało się, że nie mam ubrań :O Jezu, to był koszmar, potem jeszcze gorzej było, bo szłam ulicą i nie mogłam znaleźć drogi do domu. Potem okazało się, że muszę wrócić tam oddać te klucze... Całą noc cierpiałam przez ten sen, obudziłam się rano cała mokra i przerażona. Cieszyłam się, że to tylko koszmar... Ale chyba już nigdy w życiu po tym nie pójdę do ginekologa. :/

Nasze Sny

przez khaleesi 22 lut 2014, 07:08
Messiah,
Zazdrosny przeciwnik będzie chciał Cię zranić, dlatego bądź ostrożny

użądlenie przez szerszenia: ktoś zemści się na tobie

gniazdo szerszeni: uważaj, ktoś chce cię skompromitować i szykuje na ciebie pułapkę.

http://www.sennik.biz/sennik-szerszenie/
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nasze Sny

przez Bukowski 23 lut 2014, 20:13
khaleesi ;)

przemykałem w ciemni, w labiryncie z mglistych białych ścian. wydawały się być delikatne a nie moglem ich przekroczyć. podążałem podekscytowany przypadkową droga i nagle sceneria przemieniła się w ciemny las. las z krukami.
Bukowski

Sortuj wg