Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Variable 19 sty 2014, 21:20
Ja miewam sny zazwyczaj katastroficzne, mordercze itp :P
Variable

Nasze Sny

przez *Ai* 21 sty 2014, 12:20
Wczoraj śnił mi się psychiatra. Zaprosił swoich pacjentów, w tym mnie, na domówkę. Miał duże mieszkanie, do którego wchodziło się z krużganku. Dostał w prezencie papierowe spodnie zrobione z artykułów prasowych oraz małych karteczek zawierających cytaty i dobre rady. To było w Krakowie w okolicy Wawelu.
*Ai*

Nasze Sny

przez slow motion 21 sty 2014, 12:26
Supernova napisał(a):Wczoraj śnił mi się psychiatra. Zaprosił swoich pacjentów, w tym mnie, na domówkę. Miał duże mieszkanie, do którego wchodziło się z krużganku. Dostał w prezencie papierowe spodnie zrobione z artykułów prasowych oraz małych karteczek zawierających cytaty i dobre rady. To było w Krakowie w okolicy Wawelu.

:pirate: :pirate:

mnie ostatnio ciągle ktoś goni w snach... i chce skrzywdzić. :(

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Kalebx3 21 sty 2014, 13:40
Slow Motion irlandzka uroda ;)
---Nie ten dział ,cholera jasna , miało byc w komentarzach zdjęć .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Nasze Sny

przez Kokojoko 21 sty 2014, 13:49
Sny to ja mam piekne... :105:
Kokojoko

Nasze Sny

przez comatom 23 sty 2014, 06:20
Ja miałem dziś powalony sen-przyszedłem do szpitala psychiatr...a tam samosiunek aktorka-odwiedza córkę
Okazuje sie ze chcą tez zatrzymać aktorkę w szpitalu-ja robię awanturę wyzywam lekarzy od łysych głupich pał-uciekamy tylnym wyjściem-wspomnę ze aktorka miała twarz charlize theron-a lekarz mojego znajomego tez lekarza który wcale nie jest łysy :D
comatom

Nasze Sny

przez shewolf 27 sty 2014, 12:53
Ja się wieczorem naczytałam Gry o tron i śniło mi się, że z dwójką bohaterów uciekałam na statek :great:

Nasze Sny

przez mothyl 27 sty 2014, 14:03
U mnie po tym ostatnio opisanym, mega pozytywnym śnie coś dziwnego się stało. Ostatnio moje sny obfitują w bardzo realne doznania fizycznego bólu, lub też przyjemności. Koszmarny sen miałam kilka dni temu - śniło mi się, że bolą mnie bardzo zęby. Jak się okazało bolą mnie, bo rosną w szerz i napierają na siebie nawzajem z taką siłą, że w końcu zaczynają się wykruszać. Nie mogłam otworzyć ust, bo wypływały z nich duże ilości krwi usiane skruszonymi zębami. Okropny, koszmarny ból. W dodatku sen bardzo źle mi się kojarzy, bo serię takich snów miałam parę lat temu, tuż zanim zmarła moja babcia.
Innym razem przeżywałam we śnie kosmicznie przyjemny orgazm :hide:
Dodatkowo często ostatnio przewija mi się motyw podróży - jadę autem, pociągiem, autobusem ale zawsze w charakterze pasażera.
"We all make choices. But in the end, our choices make us."
―Andrew Ryan (Bioshock)

Nasze Sny

przez Little Red Fox 30 sty 2014, 21:21
po raz enty śniło mi się, że byłam w ciąży, na dodatek byłam zrozpaczona kiedy zabroniono mi jeździć konno :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Nasze Sny

przez mothyl 30 sty 2014, 22:16
Ciąża we śnie zwykle odnosi się do jakiejś nowej sytuacji. Wszystko zależy od podejścia kobiety do kwestii ciąży, czasami oznacza ona jakieś nowe plany, nadzieje, ale praktycznie zawsze odnosi się do czegoś nowego, co w naszym życiu właśnie się pojawia (lub wyraża życzenie pojawienia się czegoś - rzadko chodzi o dziecko ;)). W powyższym śnie widać, że nową sytuację odbierasz jako w jakimś stopniu ograniczającą Twoją swobodę.
―Andrew Ryan (Bioshock)

Nasze Sny

przez cyklopka 31 sty 2014, 00:30
Ja często snów nie pamiętam, albo są niewyraźne i zamykają się w okolicach domu/centrum miasta.

Dlatego miłą odmianą była tajemnicza wyspa z wysoką skałą na środku i widokiem na morze w prześwitach. I jakaś restauracja tam była i facet mój był ze mną.

Domyślam się lekkiej inspiracji tym zdjęciem i trochę grą, która ma bardzo fajny graficznie świat.
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Nasze Sny

przez Bree 31 sty 2014, 09:59
Mi się śniło, że była jakaś impreza, chyba z okazji zakończenia studiów. Siedzieliśmy w wielkim kółku na krzesłach, gdzieś między blokami, poszłam z koleżanką do sklepu a jak wróciłyśmy to już było po imprezie. Załowałam, że jak zwykle ominęło mnie to co najciekawsze. Z koleżanką schowałyśmy chleb w krzakach i siedziałyśmy na jakiejś gorze z dzieckiem, to dziecko spało w takim foteliku i co chwila się staczało razem z fotelikiem, trzeba było je gonić i odstawiać na miejsce. Później znalazłam się w ośrodku pomocy psychologicznej, gdzie chodzę na terapię. Osrodek wyglądał jak moje mieszkanie, miał taki sam układ. Najgorsze było to że miałam spać z parą terapeutów w jednym łóżku, ale w końcu pan terapeuta poszedł spać do starego zdezelowanego Poloneza, a ja spałam z właścicielką tego ośrodka i z moją koleżanką, która nagle okazało się że też tam chodzi na terapie. Właścicielka piła wino, miała go strasznie dużo, bo co chwila dolewała, miałam straszną ochotę się napić, ale wstydziłam się poprosić o nalanie. A moja koleżanka nie miała skrupułów, sama sobie brała z szafek butelki z jakimiś dziwnymi alkoholami i się częstowała, ale mi było głupio tak sobie brać. Później rano (było jeszcze ciemno) poszłysmy we 3 na dół, małyśmy gdzieś jechać i zobaczyłam że w samochodzie Polonezie śpi ten terapeuta, było mi go strasznie żal, bo to był samochód z lat 80, miał od rdzy dziury na wylot, pogoda była taka jak jest w rzeczywistości, a ten terapeuta był przykryty tylko cienkim kocykiem. I było mi głupio, że śpał w takich warunkach, bo ustąpił mi miejsca przy swojej żonie.

Strasznie głupio brzmi ten sen, ale w jego trakcie czułam naprawde silne emocje, rzadko zdarza mi się coś takiego czuć. Od kilku dni mam takie emocjonalne sny, nie wiem co jest tego powodem.

Nasze Sny

przez khaleesi 31 sty 2014, 15:38
Ostatnio śniły mi się szczury :roll: Zaraz zajrze do sennika co oznacza :roll:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nasze Sny

przez mothyl 03 lut 2014, 14:14
khaleesi, nie wierz sennikom! :) O tym co symbolizował szczur w Twoim śnie decydują przede wszystkim dwa czynniki: z czym Tobie samej szczur się kojarzy, i w jakim kontekście widziałaś to zwierzę we śnie.
―Andrew Ryan (Bioshock)

Sortuj wg