Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

przez Trzyzet 30 paź 2013, 21:24
Miałem dziwny sen..

Śniło mi się że wracam z pracy i na podwórku znalazłem rannego kociaka, a obok naczynie nieco większe od kieliszka z bliżej nieokreśloną substancją. Kociaka zgarnąłem do domu a po wypiciu owej substancji emanowałem jakąś dziwną, czarną energią a wokół mnie uderzały pioruny. Kiedy ostatni we mnie uderzył, obudziłem się.

Nasze Sny

przez Rashid 31 paź 2013, 22:27
Trzyzet napisał(a):Miałem dziwny sen..
.

Hehe, każdy mój sen mógłby być opatrzony takim wstępem.

Dzisiaj było ciekawie. Śniło mi się, że w kilku osobowej grupie zdobywaliśmy jakąś górę. Ludzi nie znałem, ale nie czułem się przy nich obco. Wszystko dzieje się zimą. Góra była bardzo wysoka i ośnieżona, poruszaliśmy się w górę zrobionymi przez kogoś tunelami w śniegu. No i cholernie wiało.

Jakby moje sny nie były dziwne, to nigdy podczas snu nie napawają mnie strachem czy lękiem. Czasem rano jak się obudzę, jakiś sen wydaje mi się lekko straszny, ale w śnie nigdy się nie boje.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Nasze Sny

przez klaudek 31 paź 2013, 22:33
Ostatnio bardzo dużo mi się śni i to są moje lęki. Śni mi się to czego się boję. Czy to może być przez medytację ? Bo np. Mózg to wszystko odreagowuje ?
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

przez Rashid 05 lis 2013, 22:21
Dzisiaj śniło mi się, że jechałem pociągiem. Znajdowałem się w ostatnim wagonie i przepychałem się do przodu. W jednym z przedziałów byli kibice jakiegoś klubu piłkarskiego, którzy zaczęli się z mną witać, mimo, że ja ich nie znałem. W końcu trafiłem do wagonu "łazienkowego" w którym były natryski jak na basenie i kilka pisuarów. I tu się obudziłem ;).
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Nasze Sny

przez mark123 05 lis 2013, 22:28
Mi się śniło dzisiaj to forum. Śniło mi się, że wszedłem na nie i się okazało, że mam bana za to, że popieram pewną rzecz.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze Sny

przez magnolia84 05 lis 2013, 22:56
po paroksetynie od pół roku mam koszmary (uczestniczę w masakrach ludzi, jest pełno krwi i wnętrzności, charczenie zabijanych ludzi, itp.), krzyczę i klnę przez sen, a rano budzę się wyczerpana i przez cały dzień czuję nieokreślony dyskomfort psychiczny. Z kolei kiedyś przy wenlafaksynie miałam przyjemne, wręcz baśniowe sny. Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje. Być może chodzi o działanie na dopaminę w przypadku wenlafaksyny.
magnolia84

Nasze Sny

przez kokos7 11 lis 2013, 13:13
Śniło mi się, że wyzywałem ojca i pobiłem się z nim.

Nasze Sny

przez rotten soul 11 lis 2013, 13:18
kokos84,
Kto wygrał?
rotten soul

Nasze Sny

przez kokos7 11 lis 2013, 13:24
rotten soul napisał(a):kokos84,
Kto wygrał?

nie pamiętam, wiem że byłem agresywny

Nasze Sny

przez Rashid 11 lis 2013, 18:32
Dzisiaj miałem kilka snów. W jednym z nich jechałem z kumplem do teatru, a po drodze zatrzymaliśmy się w jakiejś galerii w KFC. W następnym błądziłem po jakimś mieście. W jeszcze innym oglądałem jakiś film kryminalny na telewizorze, pamiętam, że miałem jakiś dziwny dekoder do niego podłączony. Ostatni sen był erotyczny, ale tu już nie będę zdradzał szczegółów :nono: .
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Nasze Sny

przez magnolia84 11 lis 2013, 18:35
Rashid zdradź!
magnolia84

Nasze Sny

przez Masked_Man 11 lis 2013, 23:17
Mi sie ostatnio snilo, ze siedzialem w teatrze z 2 kumplami patrze, a tam Aaron Paul tez siedzi na widowni :mrgreen: :mrgreen: (pozdro dla fanow Breaking Bad :P)
Masked_Man

Nasze Sny

przez caramel rose 13 lis 2013, 16:55
Kilka dni temu miałam dość dziwny sen:
Terapia odbywała się na granicy między miastem, a pustynią, ja siedziałam na ławce i mówiłam o swoich przeżyciach, a terapeuta stał na pustyni, patrzył na niebo, było gorąco, cały był czerwony i spocony, zła byłam, bo wydawało mi się, że mnie nie słucha, w pewnym momencie zaproponował, abyśmy poszli do pobliskiego sklepiku, było tam pełno słodyczy, ciast, tortów, a terapeuta nagle rozebrał się do bielizny i położył między tymi słodyczami, całkiem inaczej wyglądał, miał idealne ciało, mięśnie, byłam zazdrosna, że tak dobrze wygląda, ja mówiłam dalej o swoich przeżyciach, a on...smarował się oliwką :D Potem powiedział: Dość tego gadania, trzeba działać i wziął mnie za rękę, wybiegliśmy z tego sklepu i udaliśmy się do domu jakiegoś milionera, duża willa ze złotą bramą, wszędzie kryształy, diamenty, na trawniku leżały złote monety. Terapeuta powiedział, że mogę sobie wziąć co tyle chcę, nagle na posesję wbiegły dzieci z nożami i pałkami, terapeuta zaczął płakać i schował się za moimi plecami, bo nie znał ich dziecięcego języka, tylko ja mogłam nas obronić, porozmawiałam z tymi dziećmi i zostawiły nas w spokoju. Terapeutę wzięłam na ręce i ułożyłam w kołysce z kości słoniowej, mówiłam, żeby nie płakał, że będzie wszystko dobrze i nagle znów słońce zaczęło przypiekać jak na pustyni, a ja poczułam się jakoś inaczej, jakbym miała więcej sił i energii.
"Nawoływanie się w ciemności nie przynosi światła" E. Fromm
"Nikt nie może nigdzie dojść jeśli skądś nie odszedł" J. Updike

Nasze Sny

przez Auman 13 lis 2013, 16:57
Dzisiaj miałem baaaaaardzo nieprzyjemny sen. :? A może i przyjemny.
Auman

Sortuj wg