Skocz do zawartości
Nerwica.com

Malowanie przedpokoju..... prawie jak sąsiedzi


kings

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

jak ktoś nie był w piekle to zpraszam do mojego mieszkania i przedpokoju, który jest teraz ciemnobordowy, z czarnymi plamami i jest straaaaaaaaszny. I ja sama to sobie zrobilam. W Pn idę do spzitala na badanka, na tydz. no i przed chciałam coś zrobić 'ciekawego' Wzór moich farb był zaj..... . Wczoraj cały dzień obklejanie i gruntowan. dzisiaj od rana KOLOR, hmmm Malina i Słoń, no i słonia czarnego za dużo troche dodałam, czad wszystko uwalone, kosmos, acha a farbę z kolorem mieszałam takim mieszadłem do naleśników Na koniec jak już padłam trupem to się popłakałam, że tak ciemno i okropnie.

Dobrze Że to nie olejna farba bo jak balkon malowałam to było jeszcze lepiej , za dużo rozcieńczalnika na sam początek potem przelewanie w inną puszkę w tym czasie pędzel zasechł w końcu pojechałam do kina....

WIęć jak ktoś coś remontuje lub maluje to służe radą......(na Waszą odpowiedzialność)

Pozdro, na dowód zdjęcia.

1481927707_zaduosonia.jpg.9a6f030d900a032c939e7d9349c7c24f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Malina i Słoń, no i słonia czarnego za dużo troche dodałam, czad wszystko uwalone,

 

Ciemne kolory mogą być czadowe. To mi przypomina historię jaka przytrafiła się znajomemu. Mianowicie "odziedziczył" po lokatorze mieszkanie z sypianlnią całą pomalowaną na czarno i gigantycznym patrzącym okiem na sufice... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×