bezsensowne polecenia

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

bezsensowne polecenia

przez L.E. 02 sty 2013, 21:27
Pytanie, po co powtarzasz to za nimi, jak wiesz, że nie mieli racji?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

bezsensowne polecenia

przez linka 02 sty 2013, 21:59
Patrzy na siebie przez pryzmat DODY ?

Mój boże ..... aż ręce opadają.... bo każda zdrowa osoba to samiec/samica alfa...... jakie to idealistyczne...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

bezsensowne polecenia

przez L.E. 02 sty 2013, 22:03
linka, ja już jestem prawie zdrowa i powinnam być samicą alfa, a nie popychadłem jakim jestem :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 02 sty 2013, 22:37
linka napisał(a):Patrzy na siebie przez pryzmat DODY ?

Mój boże ..... aż ręce opadają.... bo każda zdrowa osoba to samiec/samica alfa...... jakie to idealistyczne...

jasne.
to że zdrowemu jest równie łatwo nawiązać kontakty z innymi jest równie proste jak iśc do sklepu i kupić chleb.tak samo dla osoby chodzącej to żaden sukces ubrać buty i wyjśc z domu.a osobnikiem alfa można się tylko urodzić
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

bezsensowne polecenia

przez linka 02 sty 2013, 22:55
nieboszczyk napisał(a):jasne.
to że zdrowemu jest równie łatwo nawiązać kontakty z innymi jest równie proste jak iśc do sklepu i kupić chleb.tak samo dla osoby chodzącej to żaden sukces ubrać buty i wyjśc z domu.a osobnikiem alfa można się tylko urodzić

Proszę cię, serio??
To forum jest przykładem tego, że ta nie jest....
Oczywiście, możesz dalej szukać wymówek - ale twój los zależy tylko od ciebie. Przykre, że postrzegasz się przez pryzmat choroby. To powoduje, że się zamykasz i komunikujesz ludziom, że tak powinni cię postrzegać - i tak też robią.

Kiedy ostatnio byłeś u psychiatry/psychologa? Jaką masz postawioną diagnozę konkretnie?
Chodzi mi o "dorosłą" diagnozę, u kompetentnego psychologa klinicznego, po obserwacji?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 02 sty 2013, 23:13
linka napisał(a):
Kiedy ostatnio byłeś u psychiatry/psychologa? Jaką masz postawioną diagnozę konkretnie?
Chodzi mi o "dorosłą" diagnozę, u kompetentnego psychologa klinicznego, po obserwacji?

dorosła diagnoza jest ta sama-niedorozwój umysłowy.u psychiatry byłem jakieś 6 lat temu.tyle tylko że zmienił mi leki.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

bezsensowne polecenia

przez linka 02 sty 2013, 23:30
Jaki stopień tego niedorozwoju stwierdzono u ciebie?
Przyjaciel forum

bezsensowne polecenia

przez silence_sadness 02 sty 2013, 23:38
Hmm..

nieboszczyk, a ile masz lat?
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 03 sty 2013, 17:30
linka napisał(a):Jaki stopień tego niedorozwoju stwierdzono u ciebie?

głęboki

-- 03 sty 2013, 17:30 --

silence_sadness napisał(a):Hmm..

nieboszczyk, a ile masz lat?

34

bezsensowne polecenia

przez L.E. 03 sty 2013, 17:35
nieboszczyk, cytując za wikipedią...

poniżej 20 IQ Wechslera – niepełnosprawność intelektualna w stopniu głębokim: poziom funkcjonowania odpowiadający max. 3 roku życia. Możliwe jest opanowanie tylko najprostszej samoobsługi. Występują ciężkie wady neurologiczne i fizyczne. Przez całe życie wymagają opieki instytucjonalnej.

I ponownie pytam: po co powtarzasz na swój temat takie brednie?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%8 ... elektualna

Jakbyś się uparł to byś się pod lekki może i podciągnął, ale też tak na siłę.
Nie pasujesz mi do żadnego z tych opisów.

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 03 sty 2013, 20:33
L.E. napisał(a):
I ponownie pytam: po co powtarzasz na swój temat takie brednie?

ja zdaję sobie z tego sprawę jednak w każdej chwili moga zrobić ze mnie wymagającego leczenia instytucyjnego jak już to zrobili.a w zakładzie nikt nie będzie wiedział czy jesteś chory czy zdrowy.po drugie to bardzo krępujące kiedy muszę sie spowiadać każdemu lekarzowi który pyta z jakiego powodu mam rentę.

bezsensowne polecenia

przez hasacz 04 sty 2013, 01:52
polecenie od ojca:
synu,stój gdzie siedzisz, zaraz będę
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

bezsensowne polecenia

przez Candy14 04 sty 2013, 04:15
głęboki

zartujesz chyba? Masz swoje odchyly ale poznalam Cie realnie i mozna sie z Toba normalnie porozumiewac..masz nawet poczucie humoru a wiec potrafisz wyciagac kontekst z sytuacji .
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 05 sty 2013, 16:16
wracając do tematu oto kolejne.będąc w aeroklubie i czekając na dyrektora piloci poprosili mnie do hangaru.na drzwiach wejściowych do hangaru była tablica z napisem "obcym wstęp wzbroniony" i powiedziałem tym pilotom że podobno do hangaru nie wolno wchodzić.na to jeden odpowiedział:a kto powiedział że nie wolno?

Sortuj wg