bezsensowne polecenia

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 01 sty 2013, 18:19
jakie najbardziej bezsensowne polecenia dali wam kiedyś rodzice?
mi np.kazali się ładnie uczesać na chwilę przed ogoleniem na zero
kazali iść na dyskoteki na których tylko siedzę na krześle i patrze jak inni tańczą
zawierać znajomości tylko z pełnosprawnymi żebym dostał kolejnego kopa.
a wy jakie dostaliście bezsensowne polecenia?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

bezsensowne polecenia

przez linka 01 sty 2013, 19:16
Co to jest za temat w ogóle? :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 01 sty 2013, 19:35
linka napisał(a):Co to jest za temat w ogóle? :roll:

ten temat dotyczy wychowania tylko jak można wychowywać dając takie polecenia?przecież rodzice powinni być mądrzejsi od dzieci
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

bezsensowne polecenia

przez monk.2000 02 sty 2013, 13:37
Ja znam np. takie bezsensowne polecenie:
//wytnij folder główny
//wklej go do folderu zawartego w tym folderze
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

bezsensowne polecenia

przez silence_sadness 02 sty 2013, 14:50
Głupie polecenie..

Nie rozmawiać o zakazanym temacie.. np, seks.. :shock: :roll:
Dzięki temu zaliczyłam mega wtopę.. Bo w wieku 17lat nie wiedziałam co to wzwód.. towarzystwo miało ze mnie wtedy niezły ubaw.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

bezsensowne polecenia

przez monk.2000 02 sty 2013, 14:52
silence_sadness, a od czego są Google? :P Ja od rodziców się głównie podstaw wiedzy o świecie uczyłem. Potem jak czegoś nie wiedziałem, to mnie odsyłali do słownika.

8) Akineton

bezsensowne polecenia

przez silence_sadness 02 sty 2013, 14:54
monk.2000, ale wtedy serio mnie to nie interesowało.. Ale po tej wtopie chyba całą teorie przerobiłam.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

bezsensowne polecenia

przez L.E. 02 sty 2013, 14:56
Ja sobie takich nie przypominam.
Owszem było sporo, które mi się nie podobały, ale zawsze jakiś sens w nich był.

Co do poleceń nieboszczyka to one mi się wcale nie wydają aż takie bezsensowne. Rodzice często chcą wybierać dzieciom towarzystwo. Nie jest to dobre, ale oni wierzą, że robią to w dobrej wierze.
A co w tym złego, że chcieli, żebyś poszedł na imprezę i może kogoś poznał. Myślę, że częściej jest problem w drugą stronę...

silence_sadness, OMG... To rzeczywiście przesadzili z nieporuszaniem tematu...
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

bezsensowne polecenia

przez monk.2000 02 sty 2013, 14:56
No tak, na biologii szczegółowo nie opisywali "co i jak". I potem jak się człowiek ma połapać w tym wszystkim :lol:

8) Akineton

bezsensowne polecenia

przez linka 02 sty 2013, 18:23
silence_sadness, :mrgreen: jak miałam 9 lat napisałam w wypracowaniu na historię, że w Polsce obowiązywała zasada wolnej EREKCJI .. reszta klasy nie kumała o co chodzi włącznie ze mną ...ale nauczycielka od przedmiotu miała ubaw po pachy.

Bezsensownym poleceniem było zawsze:
-posprzątaj pokój
-zgaś komputer już 2 a Ty jutro idziesz do szkoły
- masz być w domu przed 11

Ale z perspektywy czasu nabrały one znaczenia i miały sens :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 02 sty 2013, 18:32
L.E. napisał(a):
Co do poleceń nieboszczyka to one mi się wcale nie wydają aż takie bezsensowne.

tyle było w tym sensu co w tym dowcipie:
jaka jest róznica między dinozaurami a ufoludkami?
żadna.dinozaury już dawno wygineły a ufoludki nie istnieją
reasumując zabraniali mi się zadawać z niepełnosprawnymi bo sobie uroili że jestem za wielkie ciacho żeby się zadawać z kalekami.
z kolei od każdego zdrowego dostane tylko w pysk przy każdej próbie wyciągnięcia do nich ręki i można tak w nieskończoność.

bezsensowne polecenia

przez linka 02 sty 2013, 18:37
z kolei od każdego zdrowego dostane tylko w pysk przy każdej próbie wyciągnięcia do nich ręki i można tak w nieskończoność.

Z kim Ty miałeś do czynienia? Bo ja zupełnie nie rozumiem tego tekstu ......
Przyjaciel forum

bezsensowne polecenia

przez nieboszczyk 02 sty 2013, 18:45
linka napisał(a):

Z kim Ty miałeś do czynienia? Bo ja zupełnie nie rozumiem tego tekstu ......

np uczniowie w szkole,ludzie na dyskotekach,dzieci na podwórku.wszędzie było tak samo.zdrowy w sekundę zauważy kalectwo u chorego.a ci kretyni sugerowali że za słabo się staram hahahahahaha

bezsensowne polecenia

przez MadGregor 02 sty 2013, 19:01
Mi kiedyś ojciec kazał dmuchać w alkomat mimo, że chwilę wcześniej zarzygałem mu spodnie, wywróciłem się w przedpokoju, i naszczałem na dywan :roll:
nieboszczyk napisał(a):zdrowy w sekundę zauważy kalectwo u chorego.a ci kretyni sugerowali że za słabo się staram hahahahahaha

A jakie Ty masz kalectwo można wiedzieć? Zgaduję, że nie intelektualne skoro innych wyzywasz od kretynów, bo po Twoich postach to różnie...
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Sortuj wg