***SNY***

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez nerim 18 sty 2007, 00:29
Pomozcie. Mam takie sny ze jak wstaje caly sie trzese i realistyczny koszmarek co 2 tygodnie ze potem 2 dni dochodze, jakas postac neka mnie w snach....

przez korres1 18 sty 2007, 23:42
MOże oglądasz za dużo niedobrych filmów?

przez depresyjny86 19 sty 2007, 01:27
A ja wczoraj sie utopiłem we śnie,w takim jeziorze chyba
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez korres1 21 sty 2007, 14:53
To będziesz długo żył.

przez samotniczka 27 sty 2007, 15:18
Rzadko miewam sny. Ale dzisiaj to miałam sen erotyczny (chyba pierwszy w życiu jaki pamiętam) :oops:
Cóż on może oznaczać?

przez gina 27 sty 2007, 15:50
Erotyczne sny nie znaczą wiele, poza tym, że odzwierciedlają nasze potrzeby...żadnych ukrytych znaczeń... życzę Ci jak najwięcej takich snów!!! :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez okv 27 sty 2007, 16:22
ja znowu slyszalam, ze woda odzwierciedla nasze potrzeby seksualne, np. plywanie :D Ja po Pachnidle mam teraz glupia wrazliwosc na sen, czesto sie budze, jestem wylekniona i czujna :smile: , tak, tak, ale to nie jest smieszne kiedy klade sie do lozka, hmm. Dla spokojniejszego snu przesluchuje pare piesneczek Foreigner- Urgent SWIETNA!! A wczoraj i to byl blad sluchalam sciezki z Pachnidla, wrr. A tak sie Wam troszke zwierze, jezeli juz mowa o snach, swoj pierwszy polalunek przezylam we snie, hehe, to jednak fajny wynalazek :lol:
okv

przez korres1 28 sty 2007, 23:21
samotniczka napisał(a):Rzadko miewam sny. Ale dzisiaj to miałam sen erotyczny (chyba pierwszy w życiu jaki pamiętam) :oops:
Cóż on może oznaczać?

Oznacza, że czas na seks
Miłych wrażeń :D

przez kings 08 lut 2007, 00:39
Hej,
ja kiedyś miewałam straszne koszmary na pograniczu jawy prawie i potem gdzieś wyczytałam, że tak się może zdarzyć jak zasniemy chwilkę po duuużym jedzonku i ja tak miałam właśnie.
A w ogóle to sny mam przedziwne, często latam i jeżdżę windami a po za tym umieram jakaś egzekucja albo wybuch bomby atomowej po którym rozpadam się cząsteczka po cząsteczce. A ostatnio byłam poddawana egzorcyzmom buuu strrrraszne.
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez Tomek87 11 lut 2007, 15:02
Czy ktoś ma tak jak ja? Sny od pół roku odkąd się to wszystko zaczęło mam je codziennie nad ranem tzn śpię normalnie budzę się powiedzmy przed ósmą i wtedy jakos tak nie chce mi się wstać i zasypiam i wtedy mam te sny. Różne dziwne bezsensowne (nie sa to zadne koszmary) ... czesto szybko je zapominam ale sa takie ktore pamietam długo. Czesto śpie przez to do 10. Czy ja kiedys bede normalny? sfiksuje chyba przez to ...

przez anonim 11 lut 2007, 16:27
Czy ktoś ma tak jak ja? Sny od pół roku odkąd się to wszystko zaczęło mam je codziennie nad ranem tzn śpię normalnie budzę się powiedzmy przed ósmą i wtedy jakos tak nie chce mi się wstać i zasypiam i wtedy mam te sny. Różne dziwne bezsensowne (nie sa to zadne koszmary) ... czesto szybko je zapominam ale sa takie ktore pamietam długo. Czesto śpie przez to do 10. Czy ja kiedys bede normalny? sfiksuje chyba przez to ...

Podobno człowiek śni zawsze, a sny pamięta wtedy gdy w czasie ich trwania się obudzimy. A jeśli po przebudzeniu nie pomyślimy o nim to prawdopodobnie potem już go nie będziemy pamiętać(dziwne, ale na discovery kiedyś chyba było) Ja mam ostatnio cho*era wie co, że ciągle śni mi się moja szkoła i ludzie z mojej klasy :? Już mam dosyć tych snów, rano zamiast być wypoczęty jestem zdenerwowany i spięty...

Jaka na to rada? Wstawać rano po przebudzeniu. :smile:
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez korres1 11 lut 2007, 17:17
Ja ze szkola też miałam nawracajace koszmary, chodziło o podstawowke (skonczyłam ją kilkanaście lat temu). Budziłam się totalnie upupiona.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez Ania1987 11 lut 2007, 23:05
Ja niedawno założyłam sennik, może pomoże mi on w psychoterapii!?:smile: Bo przecież w snach odreagowujemy wszystko to, co nas boli (przynajmniej ja) :?

przez IceMan 12 lut 2007, 01:55
okv napisał(a):swoj pierwszy polalunek przezylam we snie, hehe, to jednak fajny wynalazek

hehe, ja też, przybij piątkę Obrazek

korres1 napisał(a):Budziłam się totalnie upupiona.

Obrazek Ferdydurke się kłania?

...a mi się kiedyś wiecznie śniło że spadam ze schodów... a mój ostatni sen - jechałem z jakimś kolesiem (piratem drogowym) przez miasto, jako pasażer, oczywiście zawrotna prędkość, kilka razy o włos od wypadku, i na koniec snu wpadliśmy do wody w tym samochodzie... przez dziurę w moście :-| ... obudziłem się przerażony, zestresowany Obrazek i zmęczony.
Przyjaciel forum

Sortuj wg