***SNY***

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez gina 30 gru 2006, 15:43
Ewucha,ty się nie martw,najprawdopodobniej spotkasz jakąś dawną przyjaciółkę,z którą straciłaś kontakt dość dawno,to,że we śnie była w ciązy,znaczy,że narodzi się ta przyjazń na nowo,kto wie,może silniejsza?

[ Dodano: Sob Gru 30, 2006 3:43 pm ]
aha! Pisałaś to 11 dni temu i co? Stało się tak?
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez EWUCHA 02 sty 2007, 14:43
gina dzięki za pdpowiedz hm kolezanek duzo spotkałam ale na nową przyjażń narazie sie nie zapowiada wiesz dzisiaj czytałam w poradniku domowym ze analizujac własne sny mozemy bardziej poznać siebie moze cos w tym jest . :?:
ewucha

przez gina 04 sty 2007, 09:12
Tylko trzeba by je dokładnie pamiętać... Ogólnie sen to sprawa bardzo indywidualna,wszystko ma na nie wpływ,dziś naprzykład śniły mi się psy a to tylko dlatego,że mój pieszczoszek zwiał mi wieczorem i wrócil dopiero o trzeciej nad ranem,tak się martwiłam,że cóż mogłoby mi się śnić? Wciąż próbuję sobie sny tłumaczyć ,często trafnie,ale czasem znaczą zupełnie coś innego,niż podejrzewałam na początku... ale zajęcie jest ciekawe niezwykle,spróbuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez misiaczek 05 sty 2007, 21:21
A JA CO NOC MAM KOSZMARY

przez depresyjny86 06 sty 2007, 01:27
Pierwszy sen miałem taki,że pojechałem do domu jakiejś tam rodziny z moim bratem,ojcem i mamą i nagle zostaliśmy otoczeni przez takie zjawy które chciały wszystkich zabić i nagle taki przewrót i znajduje się w miejscu strzelaniny policjantów z gangsterami,w czasie strzelaniny auta uderzały w siebie,były wybuchy,no i strzelanina sie skończyla i patrzylem na śmierć policjanta<no i ten policjant mial twarz jakiegoś amerykańskiego aktora> tak spojrzalem na niego i sen sie skończył.W drugim śnie byłem amerykańskim komikiem,na imie miałem Frank<bo tak o sobie myślałem w tym śnie> i gadałem jakiś monolog po angielsku :D ,ludzie sie śmiali,klaskali i nagle pojawiła się myśl o innym komiku który dostał wylewu<ten komik jakiś stary był,no i ja też byłem stary :D >a 4 dni przed wylewem mial występ,no i nagle czuje,że krew przebija mi mózg i zalewa go. ...to było tak realistyczne,że gdy sie obudziłem to czułem resztki tego snu,tą krew słyszalem...Boże jak ja sie wystraszyłem....musialem balkon sobie otworzyć bo cały gorący byłem z tego strachu :shock: Ciekawe skąd mi sie wzieły takie sny :D
:)

przez shadow_no 06 sty 2007, 16:50
misiaczek napisał(a):A JA CO NOC MAM KOSZMARY

Też ostatnio mnie ciągle męczą... :(
Często ktoś umiera, ktoś mnie goni, brrrr.
Nie lubie tego, bardzo...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez korres1 06 sty 2007, 21:10
shadow_no napisał(a):...

jak umiera, to znaczy, że będzie długo żył.

przez goshka 08 sty 2007, 11:03
a ja nigdy nie miałam koszmarów! nawet podczas brania leków.a teraz bezsenność zmielona z jakimiś głupimi obrazami..ciągle śmierć i zabijanie.wczoraj stara kamienica, wielkie mieszkanie, ja i facet, który czekał ąż wróci rodzina która tam mieszka i poi kolei do nich strzelał..wszędzie krew, nawet na mnie, a on mi kazał to sprzątać!wreszcie ucieczka samochodem..z tymi zwłokami w bagażniku.gdzieś nas jakieś pole, całe w ogniu !i z tych płomieni wyłazi jakiś demon..obudziłam sie cała w drgawkach! a dziś płaczące dziecko..tak strasznie głośno!..poszłam do niego, a tam kobieta owijająca pończochę wokół szyji tego malucha..podchodzę do niej i patrzę a to wcale nie niemowlę tylko upośledzony kilkuletni maluch który nie może złapać oddechu!ona każe mi wyjść i ja zamykam za sobą drzwi!.... matko!skąd to? ;) na pewno nie z filmów, bo wogóle nie oglądam telewizji, nigdy nie widziałam żadnego horroru..może to wiadomości??tak to pewnie przez to..

przez korres1 09 sty 2007, 17:07
ogranicz oglądanie "Wiadomości" :D

przez goshka 09 sty 2007, 17:13
dobra, dobra, Ty czytasz kryminały to mnie chyba wolno czasem "wiadomości"?! ;)

przez gina 11 sty 2007, 12:08
Demon,to mi kiedyś we śnie z telefonu wyskoczył,gonił mnie potem po ulicy na rowerze, wystraszona byłam jak po rusach... Nie, to chyba jednak te wiadomości... jaki świat,takie sny...

przez korres1 12 sty 2007, 00:49
goshka napisał(a):dobra, dobra, Ty czytasz kryminały to mnie chyba wolno czasem "wiadomości"?! ;)

Wolno, nie wolno, żeby potem nie było: a nie mówiłam? Bo moje kryminały zawsze kończą się schwytaniem sprawcy. A w tv co? Do tej pory nie mają mordercy Marka Papały. I jak tu mieć zaufanie do tv?

przez goshka 12 sty 2007, 18:58
nie wiem czy miałaś okazję Korres, widzieć ostatnio wiadomości?! Widziałam jak ludzie skandowali gdzieś..wiadomo kto, gdzie i dlaczego : MEDIA KŁAMIĄ! :mrgreen: to by pasowało mi do Twojej teorii na temat zaufania:))
A dziś wróciły moje sny!! śnił mi się deszcz! zawsze śni mi się woda, prócz tych ostatnich...dni:).. dziś przyszedł wyczekiwany deszcz! i w śnie i w rzeczywistości!

przez korres1 13 sty 2007, 02:05
U nas w Krakowie padało i wiało na potęgę, więc przyjedź se i zakosztuj :D
A jak śni się woda, to bdb - o ile jest czysta. Jak brudna, to duuuże kłopoty.

Sortuj wg