***SNY***

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez gusia 21 paź 2006, 02:24
Leksykon marzeń sennych zawsze mam pod ręką obok łóżka :smile:
Czy wierzę?Sama nie wiem ,ale bardzo częto się sprawdza-szczególnie te nieszczęsne zęby :cry:
Zauważyłam że kiedy śnią mi się nie wrózy to bynajmniej czyjejś śmierci ale wiem że w bliskim czasie będę zasówac z synem do lekarza :(

I dzieci....im mniejsze dziecko-tym większy kłopot :?

Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez bedlambloke 21 paź 2006, 04:08
Czasami budze sie przed praca zlany potem pelen obaw o moja ukochana restauracje.
Sni mi sie tez ze jako dziecko trace matke.
Tego sie boje, bardzo sie boje. Chociaz jezyk mam ciezki to strach tez mna targa i to ten najglebszy, bo z serca.
A teraz na poprawe humoru dodam ze snila mi sie raz piekna tecza nad kioskiem ruchu. Cos wspanialego na wyjezdzie ze sklepu na blokowisku.
Pozdrawiam!

przez davina 24 paź 2006, 20:19
Toshiro napisał(a):
davina napisał(a):dziś mi się śniło że mi wypadł ząb
kiedyś też mi się sniło to samo

Mi się śni że stoje przed umywalką i wyciągam zęba (2kę), poźniej wszystkie wypadają i mam uczcie jakbym miał tic taki w buzi, po czym wypluwam ząbki do umywalki... Mocne, przepraszam z góry za efekt u osób z bujną wyobraźnią! Dość przykry sen. Ja jednak nadal żyje.

Podejrzewam że powód jest bardziej prozaiczy i ma to coś wspołnego z filmem który należy do moich ulubionych, jest nim "Opętanie" z Kevinem Baconem - jest tam podobna scena.

mam coś podobnego ztym wypluwanie zębów
to jest bardzo głupi sen nie lubię go

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonim 24 paź 2006, 20:42
A mi sen z zębem się sprawdził po częsci, wizyta u lekarza nie była udana, przez kolejne 6 miesięcy nie mogę uprawiać sportu(moje hobby)...Już któryś raz z kolei mój sen ujawnia co się wydarzy...zbieg okoliczności? Może, choć to zbyt często się dzieje.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez davina 24 paź 2006, 21:29
:arrow: a sni się wam że uciekacie przed czymś i uciec nie możecie
nogi są takie ciężkie kroka nie można zrobić zawsze uciekam prezed pociągem :roll:

przez DarkAngel 24 paź 2006, 21:56
hehe.....jakkbys biegła w miodzie, lub smarze.......kto nie zna tego uczucia....zawsze tak jest jak sie przed czymś ucieka i ucieka i ucieka......
Obrazek
ExModerator

przez anonim 24 paź 2006, 22:42
Znam to, lub czasem mi się śni że się z kimś bije(np. zostaje napadnięty) i gdy się bronie i uderzam to ciosy są strasznie wolne i niecelne, a przy tym potrzeba wiele sił żeby je wykonać(tak samo jak bym był w wodzie). Sny z ucieczką też się zdarzają, tylko nie pamiętam konkretnie przed czym uciekałem, był chyba kiedyś jakiś psychopata z nożem :lol:
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Toshiro 25 paź 2006, 00:38
anonim napisał(a): uderzam to ciosy są strasznie wolne i niecelne, a przy tym potrzeba wiele sił żeby je wykonać(tak samo jak bym był w wodzie).

Mam to samo. Bardzo dziwne uczucie, dokładnie tak jakby wróg był niezniszczalny. Dziwne uczucie bezsilności...

anonim napisał(a):Sny z ucieczką też się zdarzają, tylko nie pamiętam konkretnie przed czym uciekałem, był chyba kiedyś jakiś psychopata z nożem

W dziecinstwie notorycznie zdażało mi się uciekać w snach. Teraz zwykle jestem w jakiejś pokręconej podróży tzn. zwykle musze dostać się z punktu A do punktu B ;)

[ Dodano: Sro Paź 25, 2006 12:41 am ]
DarkAngel napisał(a):hehe.....jakkbys biegła w miodzie, lub smarze.......kto nie zna tego uczucia....zawsze tak jest jak sie przed czymś ucieka i ucieka i ucieka......

Ciekawe czy to jest uwarunkowane psychicznie u nerwicowców, te podobne sny i odczucia czy to raczej tak ogólnie ludziom często się śni.
Ostatnio edytowano 25 paź 2006, 01:14 przez Toshiro, łącznie edytowano 1 raz
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez DarkAngel 25 paź 2006, 00:49
Myslę...że nerwica w tym przypadku nie wchodzi w grę.......takie senne ucieczki zdażaja sie także zdrowym ludziom....dlaczego w snach ruch jest tak spowolniony.......nie mam pojecia....to juz wyższa szkoła magii ;)
Obrazek
ExModerator

przez ewa125 25 paź 2006, 17:34
nie wierze w sny. wiele razy snily mi sie zęby (podobno oznaczaja smierc) nawet zęby ktore sie smialy a najczesciej snilo mi sie ze mi wypadaly zeby....i nikt nie umarl.

przez anonim 25 paź 2006, 20:28
dlaczego w snach ruch jest tak spowolniony

Eeee....może jak mielimy nogami żeby biec to kołdra przeszkadza?? :smile:

nie wierze w sny. wiele razy snily mi sie zęby (podobno oznaczaja smierc) nawet zęby ktore sie smialy a najczesciej snilo mi sie ze mi wypadaly zeby....i nikt nie umarl.

Nie chodzi głównie o jakieś przewidywanie zdarzeń, ale o to że sny mogą pomóc rozwiązać nasze problemy ujawniając niektóre zdarzenia o których w dniu codziennym nie pamiętamy, ale siedzą w naszej podświadomości i powodują lęk. Hmmm...nie wiem za specjalnie jak to napisać, ale chyba wyszło zrozumiale.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez bedlambloke 27 paź 2006, 01:37
Sen ukojeniem!
Śmierć wybawieniem?
Źycie radościa.
Ból normalnością?

przez davina 30 paź 2006, 22:21
:roll: no naszczęście sen się nie spełnił

przez korres1 01 lis 2006, 15:07
davina napisał(a)::arrow: a sni się wam że uciekacie przed czymś i uciec nie możecie
nogi są takie ciężkie kroka nie można zrobić zawsze uciekam prezed pociągem :roll:

Kiedyś uciekałam ciemną ulicą przed gestapo, innego razu przed gangsterami.
W dzieciństwie powtarzał mi się kilkukrotnie ten sam sen. Stoje przy takim wysokim betonowym płocie, za którym rosna jakieś drzewa, park albo co. Naprzeciw mnie facet w tekturowej masce lwa. Potem jest już samo zwierzę- lew. Biegnę wzdłuż płotu drażniąc go patykiem, aż nagle... płot się kończy.
Nie wiem czy to nie z jakiegoś filmu.

Sortuj wg