***SNY***

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kaja007 29 lip 2007, 12:55
Ja miałam niedawno bardzo dziwny sen i do tej pory go nie rozumiem...

Śniła mi się moja własna śmierć, a dokładniej od dłuższego czasu w moim śnie byłam chora i tylko leki podtrzymywały mnie przy życiu. W końcu postanowiłam z tym skończyć - czyli przestałam brać leki - i umrzeć. Rozmawiałam o tym z jakimś facetem, siedziałam na statku i trzymałam nogi w wodzie, a konkretniej to było duże jezioro. Była wtedy piękna pogoda, miałam krótkie brązowe włosy, wyglądałam bardzo źle, byłam chuda i wycieńczona.
Napisałam również list do mojej mamy, pisałam coś tam o rodzeństwie i żeby się na mnie nie gniewała za to, że odeszłam na zawsze.
:roll:
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

Dziwny sen....

przez silly angel 06 wrz 2007, 17:45
czy może ktoś zinterpretować mój sen?

oto on:
Biegne, wiem że przed kimś uciekam jak najdalej i jak najszybciej spotym chłopaka troche straszego ode mnie jest sprzedawcą w sklepie prosze by mnie ukrył spytał się przed kim a ja mu odpowiadam że uciekłam z domu, "Dlaczego?" pyta "chcę i idę popełnić samobójstwo ale mama mi nie pozwala i dlatego uciekłam a teraz mnie goni" odpowiadam i bez zastanowienia wstaje i biegne dalej nagle czuje jak ktoś mnie ciągnie za bluze odwracam się i widze że to moja mama zrzucam bluzę i begnę dalej ale co raz wolnie aż w końcu mnie złapała i ściągnęła mi bluze i przed obudzeniem zauważyłam rany na mych rękach...

nie wiem co moją znaczyć takie rzeczy jak :
chłopak pracujacy w sklepie
moja mama która mnie goni
ja która ucieka by popłenić samobójstwo
samo samobójstwo
rany na rękach
no i bluza dlaczego ona mnie za nia łapie a nie za rękę?

czekam za odpowiedz
ten sen miałam dzisiaj a czy dzisiaj pełnia była to nie wiem może miała jakiś wzgląd na to?

przez wemiff 07 wrz 2007, 20:38
dziwaczny
-------------------------
tu się odprężam:
http://www.wygrane.com

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goplaneczka 07 wrz 2007, 20:41
Silly-nie masz się czym przejmować, sny często odzwierciedlają nasze problemy. Jeśli myślisz o śmierci, masz konflikt z mamą itp-to się odbija w Twojej podświadomości.
Goplaneczka

przez silly angel 07 wrz 2007, 21:47
wemiff napisał(a):dziwaczny

ty ! no co ty nie powiesz:P
sama do tego doszłam:]
wiersze jedynym moim słowem
nie mówie o swych uczuciach jeżeli nie chce ratunku

przez juka 08 wrz 2007, 00:56
podpisze sie pod tekstem Goplaneczki...problemy strach daja takie sny...
:)

przez Jovita 08 wrz 2007, 14:01
sny czesto sa odwzorowuja nasza podswiadomosc i nigdy nie znacza tego samego ci ci sie sni , czyli jesli probowalas sie zabic i uciekalas wcale nie znaczy ze bedzie tak samo , po prostu twoj mozg robi takie psikusy podczas snu bo mozwe jestes przemeczona i moze masz mysli samobojcze itp , ale nie ma okreslonych sytucji dla kazdego bo kazdy ma inne odzwierciedlenie tego co mu sie sni , ja latami doszlam ze jesli snia mi sie mokre wlosy to bede chora lub bede sie zle czula i ta sie dzieje za kazdym razem.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez wemiff 08 wrz 2007, 14:29
zgadza się
-------------------------
tu się odprężam:
http://www.wygrane.com

przez Jovita 23 wrz 2007, 21:01
Polina napisał(a):A czy człowiek śni za każdym razem, kiedy zasypia? Czy tylko czasami?

zawsze co noc sie nam cos snie tylko nie zawsze pamietamy co nam sie snilo , ale sny mamy co noc!
ExModerator

przez Zagubiona=> 23 wrz 2007, 22:02
Ja miałam tak kiedyś,że mi się powtarzał jeden sen.Stałam na środku ogromnego placu,dookoła był pusto,nikogo,żywej duszy!!!A mi było strasznie ciasno,tak ciasno że nie mogłam wytrzymać.na szczęście już nie mam tego snu.Najbardziej mnie zastanawiało,że on mi się powtarzał,i za każdym razem wyglądał tak samo...
Zagubiona=>

przez Jovita 27 wrz 2007, 19:09
Zagubiona=> napisał(a):Najbardziej mnie zastanawiało,że on mi się powtarzał,i za każdym razem wyglądał tak samo...

tego to nigdy nie mialam , owszem mialam sny o podobnej ''tematyce'' ale nie takie same !
wazne ze cie juz one nie mecza ;)
ExModerator

przez Sorrow 27 wrz 2007, 22:34
Jak śnię to zwykle śni mi się, że jacyś wrogowie spiskują przeciwko mnie i muszę z nimi walczyć.
No i we snach zwykle wygrywam :) .

przez Jovita 27 wrz 2007, 22:52
mi czesto sni sie wojna i huragany czyli ogolnie zniszczenia!i to bardzo czesto!
ExModerator

przez Sekundant 06 paź 2007, 21:34
W moich snach swojego czasu przeważał motyw ucieczki - uciekałem przed zmarłymi, duchami, szatanami i innmi pomniejszymi chochlikami z paneteonu chorych snów ;) Chodziłem ciemnymi ulicami, słychać było echo kopalnii, pustka pochałaniała delikatnie światło latarń, miało się pewność, że coś czyha na progu, jakieś złowrogie bóstwo (a może nawet budzik?), i wtedy często ślepłem. Chodziłem po omacku w świecie dotyku, węchu i słuchu. Często zdarzały się sny z elementem morderstwa - ja byłem mordowany, lub ktoś mordował mnie. Sny były przeróżne - byłem Hitlerem, Antychrystem, Mesjaszem Zagłady. Brzmi jak zapowiedź gry komputerowej? Być może ;)

Ostatnio natomiast jeżdzę sobie rowerkiem w snach, chodzę na spacery, no, od czasu do czasu pojawi się jakiś zmarły wygrażając pięścią. Chyba zwykłe "nara", nie jest zbyt wyraziste. Muszę nad tym popracować ;) Ew. pośnię sobie świadomie, choć nie lubię tego :)
Nożyczkami skracam odległość do normalności.

A poza tym czasem bywa zabawnie. Patrz wyżej

:-)

Sortuj wg