Dlaczego niektórzy ludzie nie chcą siadać?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez diatas 24 lis 2012, 23:58
mark123 A nie jesteś ciekawy co oni tam niby spiskują przeciwko Tobie? Ja lubię słuchać o czym to ludzie tam gadają albo co robią. Ale najbardziej ciekawskie i tak są kobiety. Niektóre to nawet nie zachowują pozorów i patrzą się jawnie w czyjąś komórkę co tam się w niej dzieje :D
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

przez mark123 25 lis 2012, 00:30
diatas napisał(a):mark123 A nie jesteś ciekawy co oni tam niby spiskują przeciwko Tobie? Ja lubię słuchać o czym to ludzie tam gadają albo co robią. Ale najbardziej ciekawskie i tak są kobiety. Niektóre to nawet nie zachowują pozorów i patrzą się jawnie w czyjąś komórkę co tam się w niej dzieje :D

Ja czasem się zasłucham, o czy mówią starsi ode mnie. Staram się unikać stania koło tych osób potencjalnie spiskujących, bo takim często chodzi o to, żeby dokuczyć, upokorzyć. Nie jestem ciekaw, o czym mówią. Wolę się zasłuchać, o czym rozmawiają starsi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez diatas 25 lis 2012, 00:39
Ja potpatruję co oni tam robią, jak są ubrani i takie tam. I w sumie lubię siedzieć koło takich co coś robią(niekoniecznie mówią) i mogą być też starsi. No akurat ostanio w pociągu podsłuchałem :D jak dziewczyna pantofluje swojego chłopaka przez telefon o to, że kurzy nie wyciera w swoim pokoju. :D
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 01 gru 2012, 14:07
Ciekawy temat. Taki z psychologicznym podejściem. Ja przeważnie wolę siedzieć niż stać. Nie siadam tylko wtedy kiedy widzę, że miejsce może zająć ktoś starszy. Większy problem mam z tzw. ustępowaniem miejsca, bo wtedy się pojawiają ceregiele. A dana osoba może nie być tym zainteresowana. Poza tym trudno określić, kto kwalifikuje się na osobę której trzeba ustąpić.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez mark123 01 gru 2012, 14:28
Ja dzięki temu, że stoję, nie muszę się też zastanawiać, komu ustąpić miejsca.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Vian 01 gru 2012, 15:13
Bogowie, macie dylematy, poprosi Was ktoś grzecznie o ustąpienie miejsca to ustąpicie, nie to nie.
Szkoda, żeby mi się w busie głowa kręciła dookoła jak peryskop, czy czasem nie pojawia się na horyzoncie babcia albo dziadek, któremu trzeba ustąpić. :lol:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Sortuj wg