brzydki czlowiek?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

brzydki czlowiek?

przez carlosbueno 04 lis 2012, 17:45
peaweda jest taka ze mozesz nie miec reki, byc brzydki i lysy ale jak bedziesz lubil siebie i mial osobowosc to ustawi sie do Cierbie kolejka kobiet

osobowość to ma każdy tylko ja mam mocno zaburzoną
Największy Forumowy Maruda

brzydki czlowiek?

przez Absinthe 04 lis 2012, 17:46
Candy14, dokładnie.Znam człowieka który cierpi na chorobę genetyczną która m.in zniekształciła mu twarz,a ma tak genialny charakter i sposób bycia,że tyle dziewcząt co do niego się ustawia w kolejce i podkochuje to niejeden "piękny" takiego powodzenia nie ma;).
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

brzydki czlowiek?

przez Candy14 04 lis 2012, 17:47
Ale sa osobowisci nie budzace zainteresowania ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brzydki czlowiek?

przez Pieprz 04 lis 2012, 17:48
carlosbueno napisał(a):
peaweda jest taka ze mozesz nie miec reki, byc brzydki i lysy ale jak bedziesz lubil siebie i mial osobowosc to ustawi sie do Cierbie kolejka kobiet

wiadomo że skrót myślowy. mówiąc osobowość mamy na myśli silną ciekawą wyrazistą osobowość, tak samo jak mówiąc pogoda mamy na myśli ładną pogodę.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

brzydki czlowiek?

przez carlosbueno 04 lis 2012, 17:49
ja może piękny nie jestem ale ludzie którzy mnie za dobrze nie znają dziwią się że nie mam nigdy kobiety żadnej bo w końcu nie najgorzej wyglądam i brzydsi ode mnie mają, no ale ja porąbany umysł mam ;)

brzydki czlowiek?

przez ladywind 04 lis 2012, 17:51
carlosbueno napisał(a):prawda jest tak że osoby silne psychiczne mogą by brzydkie, grube nie mieć ręki, nogi a i tak będą zadowolone z życia odnosić sukcesy a słabe psychicznie osoby mogą by super piękne a i tak będą nie zadowolone ze swojego życia.

otoz to
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

brzydki czlowiek?

przez carlosbueno 04 lis 2012, 17:51
Mushroom napisał(a):
carlosbueno napisał(a):

wiadomo że skrót myślowy. mówiąc osobowość mamy na myśli silną ciekawą wyrazistą osobowość, tak samo jak mówiąc pogoda mamy na myśli ładną pogodę.

ja akurat nie lubię sformułowania typu jak będzie pogoda itp bo pogoda jest zawsze czasem lepsza lub gorsza( choć to też względne)

brzydki czlowiek?

przez Siddhi 04 lis 2012, 18:01
Często jest tak że: podobam się sobie = podobam się innym.
No niestety tak jest.

ladywind napisał(a):Ja wyglad niby mam ok a co z tego jak w siebie nie wierze, mam nerwice. Jakoś niespecjalnie wygląd pomaga w osiągnieciu szczescia a raczej to co napisałam w poprzednim poście.
No właśnie, dlatego ja ostatnio próbuję wyznawać filozofię: "Jakiego mnie panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz", próbuje siebie zaakceptować, bo zmienianie, ulepszanie i poprawianie nigdy mi się nie udało, było zawsze wymuszone i niewiele dawało. Myślę, że droga akceptacji jest dobrym kierunkiem, za którym pójdą pozytywne zmiany. Jak się czujesz ze sobą dobrze to wszytko naokoło zmienia się na pozytywne.

A tak w ogóle ludzie szczęśliwi i zrelaksowani są piękni, ludzie z ciekawą osobowością, od nich emanuje "wewnętrzna uroda" nawet jeśli nie są specjalnie urodziwi.

"prawda jest tak że osoby silne psychiczne" Prawdą jest też, że zwrot "silny psychicznie" to taki ogólnik, który nic nie znaczy.

Ale sa osobowisci nie budzace zainteresowania
Na przykład moja :lol: ...ale przy odrobinie szczęścia to się zmieni. 8)
Siddhi

brzydki czlowiek?

przez diatas 04 lis 2012, 18:02
Candy14 napisał(a):Ale sa osobowisci nie budzace zainteresowania

to osobowości zanudzające :D
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

brzydki czlowiek?

przez carlosbueno 04 lis 2012, 18:05
to osobowości zanudzające
coś mam z tej osobowości ale do guru w tej dziedzinie Bonusa to mi wiele brakuje. ;)

brzydki czlowiek?

przez diatas 04 lis 2012, 18:13
carlosbueno każdy trochę z niej ma,
swoją drogą czemu tej osobowości nie ma w wykazie chorób? przecież ona wprost prowadzi do zanudzenia na śmierć jak nie siebie to współtowarzysza
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

brzydki czlowiek?

przez ladywind 04 lis 2012, 18:17
carlosbueno napisał(a):
to osobowości zanudzające
coś mam z tej osobowości ale do guru w tej dziedzinie Bonusa to mi wiele brakuje. ;)

oj jeszcze wiele Ci brakuje, ale z tego powodu nie powinienes się smucić a raczej cieszyć ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

brzydki czlowiek?

przez Siddhi 04 lis 2012, 18:24
carlosbueno napisał(a):coś mam z tej osobowości ale do guru w tej dziedzinie Bonusa to mi wiele brakuje.
Ucz się od najlepszych. :smile:
Siddhi

brzydki czlowiek?

przez Absinthe 04 lis 2012, 18:37
Verdasko, dobre masz przekonanie.Przyszło mi kiedyś boleśnie tego doświadczyć.
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Sortuj wg