Skocz do zawartości
Nerwica.com

KONCIK FSIOWEGOGUPKA :D


niewiemocokaman

Rekomendowane odpowiedzi

A co tu k*rwa jest ? Onet, czy inna interia ? :D Jeszcze tego brakuje, żeby co drugi użytkownik zakładał tu sobie "mini bloga" :P Wypierdalaj mi z tym, spamerze jebany :D Ch*ja mnie Twój blog obchodzi :D A skoro już musisz, to załóż go sobie na jakimś adekwatnym do tego serwisie i umieść link w podpisie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu k*rwa jest ? Onet, czy inna interia ? :D Jeszcze tego brakuje, żeby co drugi użytkownik zakładał tu sobie "mini bloga" :P Wypierdalaj mi z tym, spamerze jebany :D Ch*ja mnie Twój blog obchodzi :D A skoro już musisz, to załóż go sobie na jakimś adekwatnym do tego serwisie i umieść link w podpisie :P

 

O to to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuszka z gazu - Relatywista się ino mści

A mam powód, żeby się mścić ? ;) Wiesz, nie było mnie trochę na forum, to też nie wiem co tu się wyrabiało, kto mnie obgadywał itd. :D

 

Relatywista,Marcinie.Uznam go za przejaw trochę zagalopowanego żartu,zawiewającego nieco chamskim humorem,a nie niezbyt udaną prowokację ,personalnym atakiem i pozostawię bez komentarza,jednocześnie prosząc(jeszcze grzecznie),żebyś uważał trochę na dobór słownictwa.

Widzisz, nie powinnaś się pierdolić z takimi ostatnimi "chamami" jak ja, tylko od razu ich pacyfikować :D

 

(btw - to jest "megablog" jednak )

Być może kiedyś zasluży na takie miano ;) Niech Ci będzie :P Pisz, działaj - potomni ocenią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, to ja wezmę toplessa :lol:

Dawaj! :D

 

*Monika*, Kowal oczopląsu dostał :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Powietrzny Kowal, Po co nam taki strażnik z miniaturowym sprzętem :lol:

No właśnie ... w gaciach ma być sprzęcicho :mrgreen::lol:;)

 

Jeżeli to jest strój Monisi, to ja trzęsącymi się dłońmi pakuję aparat i obiektywy, wsiadam

w Golfinka i z obłędem w oczach jadę nach Żory pińcet na godzinę! %21laugh.gif

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×