Cele i ich realizacja!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Cele i ich realizacja!

przez frustrated 10 wrz 2012, 22:49
Wpadlem na pomysl zeby zalozyc taki watek, mianowicie chodzi tu o to, ze zbieramy grupke ludzi, wyznaczamy sobie jakis cel i opisujemy droge do tego celu nawzajem sie przy tym motywujac ;) Np. ja mowie, ze w tym miesiacu pojde na silownie, bede trzymal diete i przytyje 4 kg czystych miesni :mrgreen:, w nastepnych postach opisuje jak mi idzie z realizacja tego co postanowilem :) chce zebrac grupe z 4-5 osob (a nawet wiecej jak chetni beda), ktore beda opisywac swoja droge do sukcesu i tak jak pisalem nawzajem sie motywowac.... znajdzie sie ktos chetny? Sorry jestem troszke pijany ale mysle ze taki temat ma sens.... mi np. latwiej przychodzi osiagniecie czegos jak widze ludzi, ktorzy tez sie staraja cos osiagnac i razem sie wspieramy :)

-- 10 wrz 2012, 22:04 --

dobra, podpilem sie dzisiaj, moze pieprze glupoty ale co tam... mam nadzieje ze ktos sie zglosi! :mrgreen:
zdrowymozg.pl

Cele i ich realizacja!

przez adam_s 11 wrz 2012, 01:28
Dobre! A przynajmniej mnie się pomysł podoba. Dość czczego gadania, a więcej czynów! :)
Mój plan to zdać semestr w zimie (a uczyć się muszę na bieżąco, więc motywacja będzie stale potrzebna).
A drugi to znaleźć jakąś przyjemną, dorywczą pracę i utrzymac się w niej dłużej niż w poprzednich.
pomysł przedni, kto następny? :)
GG: 5988000

Cele i ich realizacja!

przez bittersweet 11 wrz 2012, 09:45
Dobry pomysł ! ja tez chcę mniej zalegać przed kompem, a zacząć regularnie ćwiczyć w domu :P może jak będę się codziennie spowiadać, co zrobiłam, zwlekę dupsko z kanapy ;) aha, i mam poćwiczyć angielski jeszcze 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cele i ich realizacja!

przez frustrated 12 wrz 2012, 21:07
wow 2 osoby chetne, myslalem ze nikt sie nie odezwie...
moim celem na dzis (zaczynam od celow krotkoterminowych :twisted:, pozniej beda jakies ktore musze wykonac w dluzszym czasie) jest rozwalenie wszystkich zadan z matmy rozszerzonej z dzialu planimetria z mojej ksiazki... na razie mam 0/15, wiec bedzie rzeznia :D miejmy nadzieje ze sie uda
zdrowymozg.pl

Cele i ich realizacja!

przez bittersweet 12 wrz 2012, 21:13
frustrated, życzę powodzenia ! Ja celów na dziś na pewno nie zrealizuję, bo zachorzałam i zdycham w łóżku :(

Cele i ich realizacja!

przez frustrated 12 wrz 2012, 21:30
oj przyda sie przyda ;) na razie 1/15 zrobione :mrgreen: cos czuje ze bede siedzial do pozna bo masakryczne te zadania...
A ty tam zdrowiej i cwicz angielski ;)
zdrowymozg.pl

Cele i ich realizacja!

przez adam_s 12 wrz 2012, 22:49
frustrated, matma rozszerzona daje radę. :P Rozumiem, że jakieś ścisłe studia planujesz? Byłem rok na matematyce (no, niecały, bo zawaliłem przez własną głupotę i brak sił), więc znam "rozwalanie zadań" z autopsji. :D
powodzenia Wam życzę!

Cele i ich realizacja!

przez monk.2000 13 wrz 2012, 21:16
Moje cele to wstawanie o 7:30 i potem jakiś trening intelektu, tak żebym mógł spokojnie wracać na studia. Także ogólnie przygotowania do dalszej nauki, jakieś książki, gazety + ćwiczenia na umysł, np. szachy.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Cele i ich realizacja!

przez frustrated 13 wrz 2012, 22:39
matma rozjebana :P wczoraj nie dalem rady 15/15... polowe co najwyzej zrobilem ; D ale dzisiaj przysiadlem i wszystko poszlo, nawet z drugiej ksiazki :D

Moje cele to wstawanie o 7:30 i potem jakiś trening intelektu, tak żebym mógł spokojnie wracać na studia. Także ogólnie przygotowania do dalszej nauki, jakieś książki, gazety + ćwiczenia na umysł, np. szachy.

piekny cel! jestem z toba, moge grac w szachy i we wszystko co sprawia ze mozg pracuje! :D W tym kierunku chce isc wlasnie, musze zregenerowac umysl obciazony ciaglym piciem i porzadna depresja.
zdrowymozg.pl

Cele i ich realizacja!

przez bittersweet 13 wrz 2012, 23:08
frustrated, :brawo: :brawo:
A ja nic, dalej zdycham, totalne zmulenie i ledwo chodzę :evil:

Cele i ich realizacja!

przez adam_s 13 wrz 2012, 23:10
frustrated, gratuluję!

Ja dzisiaj rozwalałem chemię, bo muszę trochę chociaż nadrobić do października, żeby nie iść na zielono całkiem. I też się udało, z czego jestem zadowolony, bo po 2 latach przerwy to jakiś sukces jest. :)

Dążę do następnego celu - praca dorywcza, potrzebuję na gwałt forsy, więc muszę się gdzieś zahaczyć koniecznie.

Sortuj wg